Şimdi Ara

TURK ZENGINLERININ HAYATI (SS'LI) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
3
Favori
18.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk baba parası yiyicilerinin hayatı olacak o başlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmesne

dh nin de %90 ı boş çekemeyen bok atan boş insanlardan oluşuyormuş bunu gördük

biri demiş bunların ciğeri beş para etmez karakteri kötü
    biri demiş araba karı kız zenginlik mi
    biri demiş hep baba parası

sanki gidip tanışıp konuşmuş da kişiliğini biliyor
    o instagram sayfası sadece o kısımları alıp koymuş gir bak instagram profillerine ordakilerin sadece o fotolar mı paylaşılmış

hele baba parası lafına çok gıcık olurum ; kardeş adamın babası veya dedesi uğraşmış didinmiş o parayı kazanmış çocuğu torunu ne yapsın harcamasın mı babası dedesi mezarına mı gömsün parayı çocuğuna hiç vermesin mi ne diye o kadar para için uğraşmış ozaman

Kraldan çok kralcı da geldi.

Sen şükrederek yaşamaya devam et, algısı kapalı insan seni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• F30 başlığında bir dangalak vardı, 525xd ile i3 ile zenginim diye dolaşan. Sonra biri ona paraysa para dedi bir daha yazamadı... vergiden yırtmak için 1.6 motor araba almış adam zenginlik muhabbeti yapmasın. İsterse 1.6 amg maybach olsun... Herkes çapına göre yaşıyor kendimizce zenginiz. Sidik yarıştırmak isteyen Türkiye'de hıyarağasıyla başlasın kendini karşılaştırmaya.

• La bunlar ne kadar tipsiz elemanlar para olmasa kız kaldıramazlar valla

Bunlar vizyonsuz zengin hakan sabancı da zengin ama böyle aptalca gösteriş delisi fotolar atmıyor pek mesela bende keşfette görüyorum yanlış anlamayın

• Adalet var adalet imtihan var imtihan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aglamislar yine

kel elemanin aston martin i iyiymis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: Angarali gurl

quote:

Orijinalden alıntı: klmung

Et 40 tl, onlara gore 0,4 tl gibi bize 400 tl gibi anladin mi? Sans degil bu.

Anladim ama hersey et araba luks evler tatiller degil.Onlar Bime gitmenin keyfini hicbir zaman bilemeyecekler misal

Buna niye mecbur olduğunu sorgulayacağına keyif alıyorsun öyle mi? Yazık lan.

Sorgulansanda bir yere varmiyor sahip olduklarinla mutlu olacaksin ben bunu bilirim.Onlar kadar zengin olamayacaksin asla kendini surekli onlarla kiyaslayip uzmek cok aptalca

• Elinizde olmayan bir şey için üzülmeyin. Elinizdekilere bakıp ulaşabileceğiniz hedefler koyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: MichealCorleone

Benim kitap okuyarak,film izleyerek,yolda gördüğüm bir kedinin önüne salam koyarak sonra da onun salamı büyük bir iştahla yemesini görerek,bir köpeği sevip,okşayarak edindiğim mutluluğu o lüks arabalara binip,birbirinden güzel kızları götürerek,sonra da instagram'da fotoğraflarını paylaşıp birilerinin beğenmesini beklemekle elde ediyor.Tek farkımız mutluluğu hangi kaynaktan edindiğinle alakalı veya mutluluktan ne anladığınla.

Jim Carrey
    Tanrım, bir gün bütün insanlara istedikleri kadar para ver ki asıl ihtiyaçlarının o olmadığını anlayabilsinler.

Bunu diyen Jim Carrey niye para içinde yüzüyor o zaman?

• quote:

quote:

Benim kitap okuyarak,film izleyerek,yolda gördüğüm bir kedinin önüne salam koyarak sonra da onun salamı büyük bir iştahla yemesini görerek,bir köpeği sevip,okşayarak edindiğim mutluluğu o lüks arabalara binip,birbirinden güzel kızları götürerek,sonra da instagram'da fotoğraflarını paylaşıp birilerinin beğenmesini beklemekle elde ediyor.Tek farkımız mutluluğu hangi kaynaktan edindiğinle alakalı veya mutluluktan ne anladığınla.

Jim Carrey
    Tanrım, bir gün bütün insanlara istedikleri kadar para ver ki asıl ihtiyaçlarının o olmadığını anlayabilsinler.

Dostum ne demek istenildiğini anlamamışsın ve anlatsam da büyük ihtimal kendi düşüncen de direteceksin en iyisi zamana bırakalım.

• Dertler penise benzer. Herkes en büyüğü kendinde sanır. Para sadece araç olmalı çok takmayın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: klmung

Et 40 tl, onlara gore 0,4 tl gibi bize 400 tl gibi anladin mi? Sans degil bu.

Anladim ama hersey et araba luks evler tatiller degil.Onlar Bime gitmenin keyfini hicbir zaman bilemeyecekler misal

Buna niye mecbur olduğunu sorgulayacağına keyif alıyorsun öyle mi? Yazık lan.

Sorgulansanda bir yere varmiyor sahip olduklarinla mutlu olacaksin ben bunu bilirim.Onlar kadar zengin olamayacaksin asla kendini surekli onlarla kiyaslayip uzmek cok aptalca

Abi seni kalitesiz yaşama mahkum eden onlar, sen ise mutlu olmaya bakacaksın diyorsun?

• quote:

quote:

quote:

Jim Carrey

Dostum ne demek istenildiğini anlamamışsın ve anlatsam da büyük ihtimal kendi düşüncen de direteceksin en iyisi zamana bırakalım.

Yahu madem para yenilecek birşey değil yerleşsinler o zaman huzur evine?

• para iyidir ama çok para intihara sürükler bu adamların her şeyi sahte bunları görünce param olmadıgı için şükrediyorum amaçlarımız var en azından.

• quote:

Orijinalden alıntı: sandstorm77

para iyidir ama çok para intihara sürükler bu adamların her şeyi sahte bunları görünce param olmadıgı için şükrediyorum amaçlarımız var en azından.

Ahahahaha yazık lan, bu şükreden insan kafası

• Zenginin mali artik zugurdun kotasini bitirir olmus.

• quote:

Orijinalden alıntı: sandstorm77

para iyidir ama çok para intihara sürükler bu adamların her şeyi sahte bunları görünce param olmadıgı için şükrediyorum amaçlarımız var en azından.

Züğürt tesellisi

• Ağaca yaslanma Kurur, İnsana güvenme ölür der anam her zaman. Maddeci yani maddeye tapan, parayı seven ve materyalist düşünceye her zaman karşı oldum. pahalı arabalar, pahalı zevkler benim gözümde israftır. Maddiyata dayalı bir hayat yaşamak istemedim, istememde. Çok param olsa da böyle pahalı günlük şeylere para harcamam. Kimsenin malında gözüm yok Allah daha çok versin, Allah olmayana da versin.Sıkıntısı olmadan yaşanılan hayat için tek soru? Ben ne yaptım ki Allah bana sıkıntı vermeyip benden vazgeçmiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilge1DeliAdam -- 21 Mayıs 2017; 17:19:57 >
  • aman da ne özendirici ne özendirici
  • Gördüğünüz üzere türk gençliğinin imkanları süper ama buna rağmen tembeller.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.