Şimdi Ara

TURK ZENGINLERININ HAYATI (SS'LI) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
3
Favori
18.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nerding_Gamers

Camaro'nun dünya standartlarında orta sınıf olduğu gerçeği(rx8'e girmiyorum bile, bir ingiliz vatandaşının 11 aylık asgari ücreti o). Ayrıca iddiaya varım bunların çoğu baba parası yiyor, ve (G serisi, aston ve maserati kullananlar dışında) arabadan anlamıyor. Gerçek zengin Rolls Royce kullanır, az zenginse S class kullanır, arabadan hızlı olması beklentisi olmaz.

Bende yurtdisinda yasiyorum rx8 ile camaro lu resim cektirmenin nesi zenginlik diye durup dusundum. Zira abd de (ornek olsun diye diyorum) o kombinasyonu yilda 3 kere alabilecek insan sayisi yuzbinlerce.

Ciddi olarak mustang&camaro ile resim cekilip neden zengin sayfasina konulmus anlamadim. Sonucta o ustu acik mustang mesela bi bmw 428i convertible dan daha iyi bir arac degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dh nin de %90 ı boş çekemeyen bok atan boş insanlardan oluşuyormuş bunu gördük

biri demiş bunların ciğeri beş para etmez karakteri kötü
    biri demiş araba karı kız zenginlik mi
    biri demiş hep baba parası

sanki gidip tanışıp konuşmuş da kişiliğini biliyor
    o instagram sayfası sadece o kısımları alıp koymuş gir bak instagram profillerine ordakilerin sadece o fotolar mı paylaşılmış

hele baba parası lafına çok gıcık olurum ; kardeş adamın babası veya dedesi uğraşmış didinmiş o parayı kazanmış çocuğu torunu ne yapsın harcamasın mı babası dedesi mezarına mı gömsün parayı çocuğuna hiç vermesin mi ne diye o kadar para için uğraşmış ozaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmesne -- 21 Mayıs 2017; 9:4:32 >
  • Şurada ismi geçen kişilerin çoğunu bende instagramda gördüm. Oturup bir yerde 10 dakika konuşulacak bir yapıya sahip değiller. Konuşabildikleri konular ya arabadır ya futboldur yada yurtdışından sana ne getireyim ne istersin olayıdır. Evet baba parası yerler. Hergün caddede,kadıköyde,karşı tarafta lüks mekanlara da girerler. Ama dikkat ederseniz son 2 yılda bir patlama ile ortaya çıktı bu adamlar. Bir ihale ile bunlara sahip oldular. Karşıt görüşlü olanlarada çelme taktılar zor durumlara soktular.

Çevremde oldukça böyle değişik tipler var çevremde dediğim gördüğüm sadece merhabam olmaz bunlar gibileri ile. Arabalara gelecek olursak ülkemizde pahalı araçlar evet yurtdışıyla kıyaslayacak olursakta çöp oluyolar. Çöp dediğimiz araçlarıda alamıyoruz,almayalımda biz daha iyilerine layık insanlarız :)

Ama çok haklısınız son zamanlarda gösteriş meraklısı gençler,bireyler oldukça türediler. İnstagram ile birlikte kendilerinden fazlasıyla söz ettirdiler. Araba grupları var takip edeniniz falan vardır. Bir tanesi var baya büyük hatta sürekli paylaşımda bulunuyorlar. Adını da vermek istemiyorum reklam olur kendilerinden hoşlanmıyorum bende. Neden derseniz hepsi şeref yoksunu tipler. Şu hayata gelip boş yaşayan gecesi gündüzü belli olmayan sağda solda sürtüp onunla bununla vakit geçiren daha 1 haftada tanıştığı kişiyle yakın olup kardeşim diyen kişi sizce ne kadar düzgün birisi olabilir.

Ben bunları gördükçe üzülüyorum. Ben iyi oluyorum benden kaçıyorlar onlar kötüler ama onlar kazanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu nasıl zenginlik hocam max 1 ay sonra sıkılırım böyle zenginlikten.

• Diğer ülkelerde zengin çocukları zenginliklerin önlerine sunduğu fırsatları kullanarak başarılı bir eğitim hayatı geçirirler, akademide veya iş hayatında başarılı olup ailelerini gururlandırılar, iş kurarlar veya var olan işlerini büyütürler buradakiler arabayla hava atma peşindeler sonradan görme vasıfsız mallar yemin ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeodempp -- 21 Mayıs 2017; 9:41:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

arabadan başka bir şey yok mu? sokayım böyle zenginliğe. zenginimiz bile çomar :(

inşaat işinden para kaldırıp sonradan görmelerin çocukları işte ne bekliyon? eğitimli, kültürlü, ahlaklı, dürüst birisi bu kadar zengin olmaz zaten çünkü böyle adamlara ekmek yedirtmezler.

Sen öyle sanmaya devam et kardeşim namusu ile çalışıp zengin olan bir çon insan var bu ülkede ama bunlar gibi resim çektirip internette paylaşmıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ThisisaNightmare

quote:

Orijinalden alıntı: Nerding_Gamers

Camaro'nun dünya standartlarında orta sınıf olduğu gerçeği(rx8'e girmiyorum bile, bir ingiliz vatandaşının 11 aylık asgari ücreti o). Ayrıca iddiaya varım bunların çoğu baba parası yiyor, ve (G serisi, aston ve maserati kullananlar dışında) arabadan anlamıyor. Gerçek zengin Rolls Royce kullanır, az zenginse S class kullanır, arabadan hızlı olması beklentisi olmaz.

Bende yurtdisinda yasiyorum rx8 ile camaro lu resim cektirmenin nesi zenginlik diye durup dusundum. Zira abd de (ornek olsun diye diyorum) o kombinasyonu yilda 3 kere alabilecek insan sayisi yuzbinlerce.

Ciddi olarak mustang&camaro ile resim cekilip neden zengin sayfasina konulmus anlamadim. Sonucta o ustu acik mustang mesela bi bmw 428i convertible dan daha iyi bir arac degil.

Orası abd burası türkiye.

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Helaliyle kazanan zenginler de var tabi. Benim sözüm yukardaki fotoyu çektirenlereydi siz konuyu baska yere çektiniz şimdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şu 3. sınıf eskortlarla her gece alem yaparken periskope açan zenginler

baba parası a.şler

sonları nasıl olucak merak ediyorum

gerçi bişey olmaz esrarlı alkollu halde araba kullanıp polisi arkadaşlarını öldürselerde babaları para verip çıkarır onları bu ülkede böyle

gün gelir devran döner
  • böyle zibidi olacağıma gururlu bir işçi olurum daha iyi.
  • Zenginin parasi züğürtün çenesini yorarmis

• ahmtayd kullanıcısına yanıt
    İnsanlar bunu görüp özeniyorsa ne güzel bana salakça geliyor.. Çalışmak için motive olurlar..Hayatta hiç bişi benim ilgimi çekmiyor.
  • sizin zenginlikten anladığınız lüks arabaysa siz hiç zengin değilsiniz
  • Benim kitap okuyarak,film izleyerek,yolda gördüğüm bir kedinin önüne salam koyarak sonra da onun salamı büyük bir iştahla yemesini görerek,bir köpeği sevip,okşayarak edindiğim mutluluğu o lüks arabalara binip,birbirinden güzel kızları götürerek,sonra da instagram'da fotoğraflarını paylaşıp birilerinin beğenmesini beklemekle elde ediyor.Tek farkımız mutluluğu hangi kaynaktan edindiğinle alakalı veya mutluluktan ne anladığınla.

Jim Carrey
    Tanrım, bir gün bütün insanlara istedikleri kadar para ver ki asıl ihtiyaçlarının o olmadığını anlayabilsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-68F639DEB -- 21 Mayıs 2017; 12:30:42 >
  • kmesne kullanıcısına yanıt
    +1

• quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

Helaliyle kazanan zenginler de var tabi. Benim sözüm yukardaki fotoyu çektirenlereydi siz konuyu baska yere çektiniz şimdi.

Ben yanlış anlamışım o zaman

• Yurtdisinda guzel bir yerden staj icin kabul aldim 2aylik. 2ay bana burs baglasalarda su genc hayaline kavussa. Onlar icin cerez parasi.

• zenginimiz bile fakir. çoğunun bindiği araba arapların bir günde harcadığı paraya eş değer.

• şu adalete ve bugünün adaletine bakın ey insanlar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi möhendist -- 21 Mayıs 2017; 13:12:42 >
  • Güzelmiş ama banane dostum. Fazla bakmayın gözünüzü yorar.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.