Şimdi Ara

TURK ZENGINLERININ HAYATI (SS'LI) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
3
Favori
18.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Işin gücün yok o fotoları tek tek atmışsın

Üzülüyorum sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

arabadan başka bir şey yok mu? sokayım böyle zenginliğe. zenginimiz bile çomar :(

inşaat işinden para kaldırıp sonradan görmelerin çocukları işte ne bekliyon? eğitimli, kültürlü, ahlaklı, dürüst birisi bu kadar zengin olmaz zaten çünkü böyle adamlara ekmek yedirtmezler.
  • Bizde böyle bakalım ufacık hayalleri gerçekleştiremeyelim adamlar neler yapsın
  • zenginimiz bile fakir

bmw mercedes mazda var

gerçek zengin görse götüyle güler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayat onlara güzel.. He bu demek değil ki biz daha kötüyüz öyle birşey yok. Allahıma binlerce kez şükürler olsun. En azından baba parası yemiyoruz. Belli bir karakterimiz var. Zevk alma katsayımız onlardan daha yüksek. Atlarım pisikletime, alırım hammock umu kitabımı var mı bu dünyada benden daha zengini?.

• Şu direksiyon, telefon ve saat kombini yapan neyin kafasını yaşıyor?

• Çağdaş kullanıcısına yanıt
    Kombin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Camaro'nun dünya standartlarında orta sınıf olduğu gerçeği(rx8'e girmiyorum bile, bir ingiliz vatandaşının 11 aylık asgari ücreti o). Ayrıca iddiaya varım bunların çoğu baba parası yiyor, ve (G serisi, aston ve maserati kullananlar dışında) arabadan anlamıyor. Gerçek zengin Rolls Royce kullanır, az zenginse S class kullanır, arabadan hızlı olması beklentisi olmaz.

• 3. Dunya ulkelerinin hepsinde ayni sey gecerlidir zengin zenginlesir fakir fakirlesir.

Devlet ortasini bulmaya calismaz kendi bogazina girene bakar trnin en buyuk mafyasi da hukumettir.

Bu hukumet oldu mu fakir daha cok fakirlesir,fikri olan kurtarsin kendini.

Su sedat peker denen bayik gozlu herifi bile reis yaptilar oglu allahin her gunu kokainden bayilip,maseratiye biniyor.

Ama cikiyo diyo ki uyusturucu saticilarini bitirecegiz ulan turkiyenin en buyuk baronlarindan biri sensin.

Boyle yozlasmis hukumet oldukca babadan zengin olan gereksizler iyice cogalir.Bu fotograftaki gibi 3-4 kisi taniyorum otur masaya herif daha stop ne demek onu soruyo masaya genel kultur sifir tek bildigi aksam hangi clubtayiz.

Lanet olsun boyle zengin cocuklarina biraz kocun sabancinin ogullarina bakin gorgu ve karakter gorun.Ali agaoglu kirosunun ogullarina degil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zengin olmak arabası olmak sanırım. Özenmedim pek, hayatımdan memnunum çok şükür.

• Bi Maserati'de benden gelsin

https://forum.donanimhaber.com/bir-tutam-hayat-helen-mirren--122612770-75

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irina Spalko -- 20 Mayıs 2017; 18:41:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Find yourself and be that

Biriside donanımhaber ölücüleri diye sayfa açsın intagıramda daha çok tık(takipçi artık herneyse) almazsak gelin yüzüme(nickime) tükürün

Ekşi'de epey popüler bizim ölücü tayfa.

• Saka bi yana param oldugu halde o tarz arabalari turkiyede almiyorum. Cunku %140 vergi vermek koyuyo bilader. Temiz 1.6 motor c serisi mercedes ile takilmak en iyisi, hem guzel araba hemde devlet kan almiyor. O bile pahali, porsche aliyosun ingilterede 200 kaada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Outsider -- 20 Mayıs 2017; 18:46:37 >
  • Valla birde fark ettim kizlar bunlara bayiliyor normal olarak. Bir yorumlar var aman aman. Kapitalizm ne guzel sey zenginlere. :)

• Bu mu zenginlik simdi? Bugun fotograflarda arabayla poz vermis adamlar var. o kadar parasi olup seviye bu kadar olacaksa varsin olmasin oyle zenginlik

• Emre abiyi bilirim.
    Kendisi on numara bir insandır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karrigan1907

Zenginde olsan fakirde olsan 2 metre toprağın altındasın, 1 sene önce Mustafa Koç vefat etti, adam Türkiye'nin en zengin adamıydı,bu öldüğünde dedim ki ulan şu yalan dünyada zengin olsan ne olacak ?

Olay ölmek değil, ölümden öncesini nasıl geçirdiğin

• Omo poro motlolok gotormoyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Shuwetza

quote:

Orijinalden alıntı: Find yourself and be that

Biriside donanımhaber ölücüleri diye sayfa açsın intagıramda daha çok tık(takipçi artık herneyse) almazsak gelin yüzüme(nickime) tükürün

Ekşi'de epey popüler bizim ölücü tayfa.

Ne yalan söyleyeyim ben ölücülüğüm ile gurur duyuyorum dh sayesinde nerede sıcak fırsat var öğreniyoruz sağolsunlar niye etrafa para saçayım değil mi

• Çenemde bir ağrı var, yoruldu herhalde.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.