Şimdi Ara

Türk Youtuberlar kazançlarını kaybedecekler(Güncelleme:Kaybetmeyecekler)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
4
Favori
32.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 187
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 28
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 50 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 24
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ozbey08 (28 mesaj) izayoi (12 mesaj) EZERGEÇER1877 (10 mesaj) _Anarsist_ (9 mesaj) 120205044 (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (197 mesaj) Mobil (107 mesaj) Mini (21 mesaj)
  • @
211 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Türk Youtuberlar kazançlarını kaybedecekler(Güncelleme:Kaybetmeyecekler)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    281 Mesaj
    ülkede olmaz dediğimiz ne varsa oldu oluyor. buradaki kıskanç loserlar beter olsunlar falan yazadursun ama ingilizceyi neredeyse youtubetan öğrenen ve halen zevkle takip ettiği bir sürü kanal olan ben youtubeı olmazsa olmaz buluyorum. aptalca içerik ve üstelik bunlardan deli para vuran çok fazla ama umrumda değil izleyen düşünsün.
    iki üç tane gerzeğe kızıp youtube gibi bir yerin kapanmasına destek vermeyin. ama bunlar artık bunu da yaparlar. o denli çıldırdılar. hadi kapqt paşam hadi. bugün sadece 10 dk google servisleri çöktü tıp fakültemizdeki online ders ertelendi. sen kimsin ne zannediyorsun kendini neyin var neyle neye kafa tutuyorsun a gerizekalılar sizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1855 Mesaj
    1 ocakta hadi bize eyvallah diyerek giderlerse hiç şaşırmam. 2 hafta daha tadını çıkarın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    lan hemen yine devlete bağlıyorsunuz işi . ama gün gelir siz de bir sosyal medya kullanıcısı tarafından mağdur olursunuz ve o kullanıcı yurtdışı kaynaklı bir sitede olduğu için ifşa edilemiyor diye aglarsniz .

kim burda iş yapıyorsa vergisini ödeyecek ve kanunlara uyacak ! ne burası Muz cumhuriyeti mi ?

kapatılırsa kapatılsın , sırtımdan para kazanıp vergi ödemeden ne ala . küçük esnaf yada al sat yapan tüm sahibinden.com sözde tüccarlar , yüzde 99 bir kuruşu gelir vergisi ödemez sonra com vergi var diye devleti suçlar . vergiden ne anlarsınız sanki ? normal vergi ödeyen olsaniz diğer ülkelerde gibi o zaman ÖTV olmazdı . herkes önce kendj burnuna baksın .
    |
    |
  • Yüzbaşı
    462 Mesaj

sosyal medyaya bu darbeyi vururlarsa, elimden geleni yapacağım bu ülkeden gitmek için.

iyice içine kapanık bir devlet olmak için elinden geleni yapıyor büyüklerimiz(!)

bu hatadan dönmelerini ve bir uzlaşma yoluna gitmelerini umuyor ve istiyorum.

|
    |
  • Teğmen
    157 Mesaj

youtuberlar içerik olarak su satıyoruz videosu çekerde yine aç kalmaz onlar

|
    |
  • Yüzbaşı
    617 Mesaj
    [18 Nisan 2021 15:03:04 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Netflix bile masaya oturduysa , google hayli hayli oturacak. Google ı Yılda 3 Milyar dolarlık bir pazar söz konusu Türkiye de deniyor dehşet para. Ey google sen kimsin ya...

• Yarbay
    5171 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: retro61

Netflix bile masaya oturduysa , google hayli hayli oturacak. Google ı Yılda 3 Milyar dolarlık bir pazar söz konusu Türkiye de deniyor dehşet para. Ey google sen kimsin ya...

netflix yasaklansa kimse isyan etmez,neden netflix yasaklandı diye yaygara koparmayız. ama google ve youtube öyle değil. google ve youtube yasaklansa ülkede büyük bir isyan çıkar,hükümete büyük bir tepki olur. işte bu yüzden google ın elindeki kozu çok güçlü bu yüzden temsilci atamayacak.

• Binbaşı
    1178 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Noxy77

Türkiyede Youtuberlık = Şaklabanlık başka birşey değil tamamı değil istisnalar hariç tabiki ama benim sosyal medyada gördüğüm youtuberların alayı böyle nedense.

İvet arkadaşlar szle bugün getaaa 5 oynucasss gibi saçma sapan videolar görmekten bıktım youtubeyi çöplük ettiler ister istemez karşına çıkıyor bi türlü.

Bir bunlar 2.si instagramdaki satış reklamları lanetler virüs gibiler.

|
    |
  • Yarbay
    2386 Mesaj
    Bant genişliği daralması vpn ile aşılıyor mu, esas soru bu. Genel YouTuber kitlesine üzülmem...

|
    |
  • Teğmen
    165 Mesaj
    Masallah dediğim 3 gün yaşıyor.

Geçen gün demiştim YouTube eskiden sürekli kapanıyordu. Su sıra kapanmıyor youtuber ler vergi verdiği için heralde demiştim.
    |
    |
  • Yarbay
    3123 Mesaj
    enes batur dailymotion'a geçer olay biter amma abarttınız.

|
    |
  • Er
    5 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Celephais

Faydası seni hiç ilgilendirmez. Ama madem sordun söyleyeyim. Eğlence, bilgi alışverişi, arkadaşların ile iletişim, işletmeci isen ucuz yoldan reklam ve pazarlama, düşüncelerini ifade etme olanağı vs vs

Ama mesela sen uyumak dışındaki tüm vaktini bilim yaparak geçirdiğin için senin anlaman pek mümkün değil. İronik olarak Dh kullanıyorsun bir de ama Dh sosyal medyanın bir parçası değil tabi fayda bey.

Alıntıları Göster

Bunu ciddiye alma bence, tuhaf bir tip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sigunyula -- 14 Aralık 2020; 23:13:33 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    265 Mesaj

Umarım temsilcilik açmazlar, boyun eğmezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clusive -- 14 Aralık 2020; 23:24:32 >
    |
    |
  • Teğmen
    112 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 120205044

Adsense üzerinden akan reklam bütçesinden haberin var mı? yoksa sallıyor musun?

Alıntıları Göster

Türkiye'de reklam 5 kuruş ise ABD ve Almanya'da kişi başı 20 lira verdiği oluyor.

edit: 20 TL çok nadir ancak 2-3 TL aldığınız miktar hiç az değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benimkucukbebegim -- 14 Aralık 2020; 23:38:29 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    268 Mesaj
    Konu sahibi cok sevinmiş görünüyorsun.
  • Yarbay
    4252 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    5540 Mesaj
    YouTuberlar aç kalmış beni ilgilendirir mi ilgilendirmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onbaşı
    29 Mesaj

YouTube u etkilemez

|
    |
  • Yarbay
    5171 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: mrtkrk

Konu sahibi cok sevinmiş görünüyorsun.

olacakları önceden görüp bunun hakkında yazı yazmak sevinmek mi oluyor?

youtube hepinizden çok ben seyrediyorum,youtube un olmamasına en çok ben üzülürüm.

ileriyi görebilenler hep düşman görürmüştür tarih boyunca,çünkü onlar doğruyu söyledikleri için bazılarının hoşuna gitmez bu gerçekleri duymak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 15 Aralık 2020; 0:8:52 >
    |
    |
  • Yarbay
    5171 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

paralar kesinlince kimse Türk youtube kanalları da içerik üretmemeye başlar ,para yoksa içerik de olmaz. kimse babasının hayrına youtube a video yüklemez.

|
    |
    JaReD22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Cancer Clinical Trials
backlink paketleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,687
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.