Şimdi Ara

Türk yapımı simülasyon oyunu Toy Tinker Simulator'ın ücretsiz deneme sürümü Steam'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk yapımı simülasyon oyunu Toy Tinker Simulator'ın ücretsiz deneme sürümü Steam'de

Yayıncılığını ve geliştiricilğini Türk oyun stüdyosu Turquoise Revival Games'in yaptığı simülasyon oyunu Toy Tinker Simulator'ın deneme sürümü Toy Tinker Simulator: Prologue yayınlandı. 

Ayrıca Bkz.Yerli yapım VR oyun Naau: The Lost Eye, Steam üzerinden yayınlandı

Şu anda Steam'de ücretsiz olarak bulabileceğiniz deneme sürümünde üç oyuncağı tamir edebiyorsunuz. Elbette tam sürümde daha fazla oyuncak bulunacak. Buradan oyunun deneme sürümünün olduğu Steam sayfasına, buradan da oyunun tam sürümünün sayfasına ulaşabilirsiniz.

Oyunun tam sürümü ile ilgili bir açıklama ne yazık ki yok. Ancak deneme sürümünün Steam'deki inceleme puanları "Çok Olumlu" olarak devam ediyor. Oyunun tanıtım yazısını ve oynanış fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

Oyuncakları Tamir Et

• Oyuncak parçalarını sök / birleştir ve onarım işlemlerinden geçir: yıkama, boyama, kumlama, kaplama, zımparalama, dikiş, doldurma vb.

• Daha fazla para ve deneyim kazanmak için mümkün olduğunca çok oyuncağı onar

• İlerlemeyi görmek için öncesi/sonrası fotoğrafları çek

Ofisini ve Atölyeni Tasarla

• Mobilya, halı, tablo, bitki, çiçek vb. satın al ve ofisini baştan tasarla

• Portföyünü genişletmek için yeni araçlar ve ekipmanlar satın al

Kendi Oyuncak Müzelerini Aç

• Müzelik oyuncaklar satın al ve tamir et

• Yeni binalar satın al ve oyuncak müzelerini tasarlamaya başla

Oyuncaklarla Oyna

• Seviyeleri atla ve usta ol

• Başarılı teslimatlardan sonra ustalık oyuncaklarınla oyna

• Türk yapımı oyun değil. Türk yapımı oyun olamaz zaten.Çoğu oyunun tümü çeviri kopyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 13 Mart 2021; 12:31:59 >
  • Mount and blade ve Crysis serisi de mi bir çeviri kopyası?
  • Abdülhak Hamit Tarhan kullanıcısına yanıt
    crysis için yürk oyunu demek doğru olmaz.
  • th9 T kullanıcısına yanıt
    Neden? Bildiğim kadarıyla Türk kardeşlerin firması. Crytek. Almanya'daydı ama sanırım merkezleri. Türkiye'ye de yatırımları oldu diye hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdülhak Hamit Tarhan -- 13 Mart 2021; 13:57:21 >
    dediğiniz gibi almanyada,evet türkler yapmış fakat tamamen türk diyemem ben,ama büyük başarı orası ayrı konu.
  • 2005 yılında ben buna benzer oyun oynamıştım.Türk yapımı simülasyon oyunu Toy Tinker Simulator'ın ücretsiz deneme sürümü Steam'de 

Sadece ismi Türkçe.Zamanında ailesi göç etmiş Almanya'ya.Orada doğmuş, orada eğitim almış, orada büyümüş. Türkiye ile uzaktan yakından ilgisi yok adamın.Geçen yine böyle bir oyun haberinde yine Türk yapımı denmişti.. Araştırıp bakmıştım oyun tamamen Hint yapımıydı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.