Şimdi Ara

Türk Yapımı Kısa Aksiyon Filmi - Lütfen İzleyin (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
12
Favori
10.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çatıdan atlama sahnesi ve dövüş sahnelerindeki düşme ve çarpmalarda ip, yay vb bir mekanizma kullnıldığı belli oluyor. Bunların dışında çok iyi bir çalışma olmuş. Binaya ilk girdiğinde odadaki duvara tırmanması ve araba ile karşılaştığında duvardaki yürüme sahnesi tek kelime ile müthiş. Özellikle dövüş sahneleri bahsettiğim bir iki nokta dışında çok başarlı ve gerçekçi. Bana göre milyonlar harcanarak hazırlanan filmlerden çok eksiği yok.
  • Oha süper olmuş valla helal olsun, hele ki o araba sahnesi bayağı iyi
  • türk kızı aksiyon filmi diye okudum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesaj dursun surda yarın izlerim

• Tebrikler..

Türkiye de drama, ask, entrika, ihanet dizi ve filmi gormekten bikmistim.
    Sizin gibi yetenekleri insanlarimiz gercekten harcaniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle emeginize saglık...
    Bazı gözüme çarpanları yazmak istedim..
    Filmin başındaki arkadasın koşma sahnelerinde eksik olan hareketleri var gibi doğal değil...
    Dövüş sahnelerinde 2 li veya 4 lü sahnelerde,kollara dikkat doğal durmuyorlar ( kalıp gibi nereye koyacaklarını bilemiyorlar)
    Uçma atlama ve ziplamalarda çok hızlı geçişler oluyor daha Yavas olabilir diye düşünüyorum..
    Bunların dışında hersey güzel olmuş , dövüş sahnelerinde abartı yok, hareketler efektler süper,konu ilginç :)), görüntü kaliteleri hoş...
    Calışmalarınızın ve paylaşımlarınızin devamını bekliyorum...
    Saygılar ellerinize saglık...

• her sey çok güzel ama mimikler daha dogal ve etkıleyıcı bakıslar olması gerkeıyor
  • Beğendim.
  • Hocam ilk olarak tebrik ederim dövüş sahneleri oldukça profesyonel kamera çekimi de iyi geldi bana.Sormadan edemiyicem kung-fu eğitimimi aldınız acaba ?
  • ben beğendim açıkçası. elinize sağlık iyi yerlere gelirsiniz umarım. eksikler var ama hazırlıksızmışsınız onlarda halledilir. tebrikler
  • 6 küsür dakikayı sıkılmadan izledim diyebilirim.Umarım bu yolda istediğiniz hedefe ulaşabilirsiniz grup olarak.
  • ben evet diyorum..
  • müthiş olmuş.tebrik ederim.
  • Tebrikler.
  • ceketli abinin tripler tam van damme
  • Yaptığınız dövüş stilinin adı nedir ?
  • güzel güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: adam haklı beyler

dovus sahneleri cidden cok iyi. ama bunu facebook'ta paylasmam.
    yardimci olsun diye soyluyorum.
    dovus sahneleri iyi ama oyunculuk kotu.
    yuz ifadeleri hic dogal degil yapmacik.
    hic komedi unsuru olmadigi icin facebook ve twitter'da paylasim goremezsiniz.
    ama dovus sahneleri harbiden iyi

+1

Bir de bunlara ekleme yapacak olursam, çok abartı sahneler var. Özellikle dakika 2'de adamın çatıdan atlayışı gerçekçilik hissini gram uyandırmıyor. Adamın bildiğin düz duvarda yanlamasına yürüyüşü de göze enteresan geliyor. Oturtulmamış bir senaryo var. Hatta senaryo var mı ondan da emin değilim. Adam girilmemesi gereken bir yere giriyor. Önüne çıkanı yere seriyor. Sonra diğer esas adamı farkettiğinde direk kaçıyor. Daha önce dövüşmedi ki onla niye kaçıyor? Bir de diğer adamlara gösterdiği dövüş becerilerinin yanında bu adama gelince ilkokul terk bir hal alıyor dövüş konusunda. Üstüne çok sahne kesilmiş, bölük pörçük olmuş. Bir kamera açısında 1-2 saniye ya duruyor ya durmuyor ki bu da gözlerimi ağrıttı bu kadar kısa süreye rağmen. Bir de 05.26 idi sanırım. Arkadan koca beyaz bir ip sarkıyor.

Umarım bundan sonraki çalışmalarınız daha umut vadedici olur. İyi çalışmalar ve iyi şanslar dilerim.
  • Elinize sağlık Güzel Olmuş...
  • Arkadaşlar acımasızca eleştirmiş bence. İlk proje için gayet profosyonel olmuş, devam ettikçe hatalarınızı düzeltirsiniz zaten.

+Subscribe ve facebook sayfasına like benden gelsin.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.