Şimdi Ara

Türk yapımı hayatta kalma oyunu Erzurum'un fragmanı yayınlandı; çıkış tarihi açıklandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
4
Favori
26.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
229 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçeğini yaşarken oyunu ne kadar tutar merak ediyorum
  • Yine dedim ki saçma sapan birşeyler yapmışlardır yine. Girişte saz dediğim, tek şey "vay amk"
  • Oyuna ne gerek var. Her gün gerçek hayatta kalmayı yaşıyoruz
  • Long Dark ne kadar övülsede bana göre boş ve yavan oyundu , oyun içi etkileşim ve nesne , yapılacak iş vs az idi umarim bu oyunda öyle olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem300 kullanıcısına yanıt
    Ne büyük maharet bravo çok yeteneklisin :)

• Lan gerçeği var zaten bunun oyununa ne gerek vardı?

• Ekmek kuyrugu vardi yigenim, sgkyi batirdi yigenim diyen emmiler olmadığı için oynamayacağım. Hayatta kalma oyunu gerçekçi olmalı.

• oyun fena durmuyor ama şu doku olayına biraz özen gösterilse fena olmaz, zor birşey değil, biraz dirt, biraz normal map. cami özellikle çok ham duruyor, her yerin beyaz olduğu bir yerde biraz daha kontrastı arttıracak material kullanılması iyi olur.

• Yapanların emeğine sağlık fakat heralde bir unreal engine 4 motoru ne kadar kötü kullanılabilir onu görüyoruz sayelerinde
  • Güzel çalışma, ancak 1:46 daki Kuzey Işıkları biraz kafamı karıştırdı. O bölüm İsveç'te mi geçiyor?

• Video için profesyonel birilerine üç beş bişiyler mi atılsaydı ya?

Trailer'da bağlama dinlemekten bir şeye odaklanamıyorsunuz. Zaten sesi kısıp izleyince de çaydanlık, ölü yaban domuzu, geyik ve ağaç ile 2020'de adamı linç ettirecek cinsten bir zıplama animasyon aklınızda kalıyor.

Yani baltalayayım, boklayayım diye bir niyetle yaklaşmıyorum ama 3 hafta sonra çıkacak bir oyun için trailer o kadar kötü ki oyun alpha bile değil gibi izlenim bırakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeftEyeNine -- 27 Aralık 2020; 21:26:4 >
  • İşini bilen oyun geliştiricisi burada reklam yapmaz. Buradan $100'ını bile çıkaramaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • + co-op pls

Alıntı

metni:
    Bol keseden npc'de olsun.

Bol keseden npc'de olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oğuzhan/ -- 27 Aralık 2020; 21:47:37 >
  • Gezme ceylan bu dağlarda seni avlarlarrrr. Heyt be :D

• x2yk X kullanıcısına yanıt

İlla dini bir tema mı olmalı? Yabancıların oyunlarıyla ilgili haberler paylaşılırken ilk görselde kilise mi oluyor?

• İlginç olmuş erzurumu survivor gibi göstermişler. Bi sorun bakalım erzurumlular nasıl hayatta kalıyor :))
  • Asgari ücretle aile geçindirme simulasyonu yapsalar daha çok tutar sanki :D

• Zerathull kullanıcısına yanıt

Sen Amerikan oyunlarından haberin yok galiba ya da filmlerinden ya da dizilerinden.

Kendi ülkemizde neler var camiler ver neler var Müslümanlık var eeeee kendi ülkemizde kendi dinimizde kendi milletimizle kendi oyunumuzla ne görmemizi bekliyorsun klise mi? Erzurum da geçen bu oyun çizilmiş olan sahneleri görüntülerin olduğu gerçek mekana git bakalım cami mi var klise mi o yüzden burada da olması gereken oluyor.

Bu ülkede kliseler var neden yabancıların da ülkemizde yaşıyor ve hakları olduğu için aynı şekilde yabancı ülkelerde camilerimiz var ne için o ülkelerde müslümanlarimiz olduğu için hâliyle de hakları olduğu için o yüzden Amerikan in yaptığı oyunlarda klise görürsün, Türklerin de müslüman olduğumuz gerçeğinden yola çıkarsak oyunlarımızda camilerin olması birilerinin bir tarafına batmasın, batarsa gözüne sokmaya devam eder bu millet o yüzden onlarda nasıl oluyorsa bizde de olunca anlamak gerektiğimiz gerçeğini biraz olsun anlayalım.

Sadece FarCry 6 5 4 bunlardan biri idi hatta bütün oyunlarında var aç bak tanıtımlarına da gör gözüne gözüne klise ya da Amerikan bayrağı falan filan sokuyor mu sokmuyor mu? Onlar yaparken nasıl rahatsız olmuyorsa kimse biz adım atınca yapmaya başlayınca da kimsenin gözüne batmasın aksine gurur duysun. Ve ayni şekilde bu ülkede ezan sesi duymak istemeyen varsa kapı orada sınırlarımız çok birini seçebilir insanlar artı İngiltere Ankara antlaşması yapıyordu bu sene sonu doluyor ve İngiltere ye konsolosluğa bir mesaj atabilir birileri ya da birisi desin ki ben ezan sesine katlanamiyorum artı cami görmeye katlanamiyorum diye onlara derdini anlatsın Ankara antlaşmasından yararlanabilir geçerli sebep gösterirler çünkü onlarında amacı bu yozlaştirmak eksiltmek azaltmak üzerine kurulu sistemleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 27 Aralık 2020; 22:16:55 >

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    Türk yapımı hayatta kalma oyunu Erzurum'un fragmanı yayınlandı; çıkış tarihi açıklandı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.