Şimdi Ara

Türk Yapımı Açık Dünya Aksiyon RPG Animal Rescuer PC için Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Dört kişiden oluşan Türk geliştirici stüdyo Turquoise Revival Games, ilk oyunu Animal Rescuer'ı duyurdu.

Animal Rescuer, hayvanları kurtarmak için savaşacağınız bir açık dünya aksiyon rol yapma oyunu. Geliştirici ekip "Hayvanları öldür" yaklaşımını "hayvanları kurtar" olarak değiştirmek istediğini belirtiyor.

Aralık'ta çıkış yapması planlanıyor. Demo sürümü Steam'de yayınlandı.

Kickstarter kampanyası da var. 8,303 Dolar fon toplamayı hedefliyorlar.

Oyunun tanıtım yazısı:

Animal Rescuer, hızlı oynanış, artırılmış görev ve savaş yoğunluğu ile destansı bir dünyayı keşfederek sevimli hayvanlara yardım ediyor.

- Harika bir rol yapma deneyimi yaşayın - görevleri ve tüm hikayenin hedeflerini tamamlayın
    - Yardıma ihtiyaç duyan sevimli hayvanlar için ilaç hazırlayın, bu ilaçlar için bitkiler toplayın
    - Bu dünyanın fantastik şehirleri ve köylerinde yol boyunca yeni insanlarla tanışın
    - Destansı savaşlarda savaşçı yeteneklerinizi gösterin

Resmi fragman:

Oynanış fragmanı:

Oynanış fragmanı 2:

• Oyun sanki sadece düşmanları öldür para al yada malzeme al iksir yap hayvana can bas gibi olucak gibi.
  • Güzel ama hayvanları kurtarmak için insan öldürüyoruz. Daha farklı olabilirdi diye düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Güzel ama hayvanları kurtarmak için insan öldürüyoruz. Daha farklı olabilirdi diye düşünüyorum.

ne olmuş insan öldürüyorsan? Sanki hiç bir o tarz oyun öldürmemişin gibi davranma.
  • İkinci seviye bir skyrim modu gibi duruyor :D
    bence yol yakınken daha düşük bütçeli 4 kişinin yapabileceği bir oyuna yönelsinler
    4 kişilik bir proje gibi durmuyor ki ayrıca oyunun hikayesi yok gibi yani pek kayda değer bir oynanış ve grafik de yok
  • Guzel oyun olmusa benziyor. Yerli yapima her zaman destek. Ekibin eline saglik. Boyle kaliteli yerli oyunlarimiz beni gururlandiriyor.
  • Eğlenceli hoş bir oyun olmuş. Türklerin yapmış olması çok gurur verici umarım devam ederler yeni çıkan oyunlarını da çıktığı gibi alıcam.
  • nasıl farklı olabilir? hayvanların düşmanı insanlar değilmi zaten?
  • Sürekli kendini tekrar eden bir yapıya sahip gibi görünüyor.

• Güzel başlangıç yapmışlar, Türk yapımı oyunlara tam destek
  • TOMB RAİDER i defalarca oynadim Lutfen Tomb raider tarzi hayali mekanlar ama arda bazi sahnelerde tarihi mekanlarimizin reklami olacak gizemli tirmanmali bir oyun yapmanizi ozenle istirham ediyorum cok makbul olur inşallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.