Şimdi Ara

.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0D8665FE2 -- 6 Ocak 2019; 21:54:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nasıl bir şey istiyorsun? Balkanları bilmem ama belki Türkiye'den güzel gruplar önerebilirim.
  • Ne biliyorsan. Hepsini dinlemek isterim. Ama özgün ve gerçekten kendi müziğini yapanlar tercihim olur. Yani Tool'un TR versiyonu değil de direkt Türk prog diyebileceğimiz müzik yapan insanlar tanımak istiyorum.

• Gerçi zaten Tool taklit edilemez de, dediğimi anlamışsındır sen.

• Bu Major Parkinson Norveçli grup ama yaptıkları müzikte balkan esintileri söz konusu.

Bu da Balkan Jazz.

Son attığım yine Norveçli grup, bu kez Yugoslavya müziği etkisi var. Ben de çok severim balkan müziği etkileşimli prog rock. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Bu kadar çok Norveçli grup olmasının sebebi de, Norveç'te hatrı sayılır miktarda Yugoslav göçmeni var. Kendi müzikleriyle prog rock'ı sık sık birleştiriyorlar bundan dolayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82BEAE867 -- 13 Nisan 2018; 9:38:5 >

• İmdadımıza yine Norveç yetişti. Teşekkür ederim. Şuan imkanım yok, dinleyince yorum yapacağım.

• Nekropsi ve KES'i çok dinlerim. Benim kötü bir huyum, 2-3 keşif yapınca onlarla yetinirim. Bu attıklarının hepsini dinleyip yorum yapacağım kısa zamanda, teşekkür ederim. Aslında Türk prog konusunda çok da bilgisiz değilim, ama Balkanlarda neler dönüyor neler yapılıyor hiç bilmiyorum. Büyük bir keşfe çıkmak gerek.

• Sayenizde çok güzel gruplar keşfettim, bunlar beni birkaç yıl daha götürür. Çok teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.