Şimdi Ara

Türk'ün Türkden Baska Dostu Yokmus? Kim Demis ??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
4.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • walla düzelme war millette...eskiden bu tür topicler açıldımı haklısın ya , doğru diyosun ya falan filan derlerdi artık oyun olduğu anlaşılmış gibi gözüküyo..tebrikler..
  • Oyun vardır oyun vardır...
    Counter ayrıdır Silkroad ayrıdır...
    Irksal ayrımcılığın olduğu bir oyunda Türk vs Türk'ü tasvip etmem...(Oyun'un amacı GuildWars'tır ve Guild'ler genelde ırksal isimlere göre ayrılır(FriendsVN,Souffrance,Teutonen,GermanChaos,vs...)
    Aslında bu oynayanın bakı$ açısıylada ilgilidir...
    Kimisi diğer milletler birlik olurken gelir kendi milletine yapmadığını bırakmaz bu ona normal gelir...Çünkü o buna "oyun" demi$tir...
    Kimiside kendi milletinin diğer milletlerin ı$ığı altında gölge olmasını istemez...Kendi milletinin ismini yukarı çıkarmak için çabalar...Bunun için korur,yardım eder...
    10 Ay SRO oynadım ve bir Alman'ın Alman'ı kestiğine,bir Vietnam'lının Vietnamlı'yı kestiğine,bir Fransızın Fransızı kestiğine $ahit olmadım vs...
    Ama bir Türk'ün Türk'ü kestikten sonra ağız dolusu küfür ettiğine $ahit oldum...
    Ne yazık ki bizden ba$ka herkes bunun bir "oyun" olduğunu anlamamı$ ve kendi milletinin insanlarına dokunmuyorlar...
    Her$eyde süper,mükemmel olduğumuz gibi bunuda öğretelim onlara...Guild ismimiz "GloriousTurks" ken gidip "CryTurks" kervanını dağıtıp örnek olalım...(guild isimlerini salladım örnek veriyorum)
    Bir bakın bakalım bu oyunda Türkler çok olmasına rağmen en sallanmayan ve en değersiz oyuncular olarak görülüyor?Sebebi çok basit...Kötü huyluları "oyun" deyip yanınıza aldınız,iyi huyluları "oyun" deyip kesip biçtiniz...Sonra ortada yanyana 2 tane Türk oyuncunun gelemediği bir oyun çıktı ortaya:Silkroad Online...
    Bu kafayla GNWC'lerde daha çok sallanmayız...Kore'de millet $ampiyon çıkartırken bizde gider kendi milletimizin elemanlarını keseriz...He sakın bide buna "oyun"'dur demeyin...Ben çok "oyun" oynadım..."Oyun"'u bilirim "oyun'u" bilirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragon_Rider -- 31 Ekim 2006; 5:12:20 >

• ben gavurları kesmiom türkleri kesiom türkler ne kadar üçkağıtçı oldukça ben hunter olarak tek tek hepsini doğrarım bazı ark. lar hariç adma geçen yalvardı aga dur dalma die
    adamı kestim küfretti güldüm geçtim dio ki türk türke yapar mı ben diom bi sadece bi oyun sanki fransız oldum türke dalıom 1. dünya savaşı gibi
  • Arkadaşlar evet hepinize katılıyorum sadece küfür olayını bırakmamız lazım oyunda türkmüş gavurmuş farketmez hepsini kesicen ksde yapıcan sadece ama sadece küfür olayını kaldırmamız lazım ben sadece bunuı derim LÜTFEN KÜFRETMEYİN ve KÜFRETTİRMEYİN
  • Yeni sLogan " Küfür etmeyin,ettirmeyin , hırsızLık yapabiLirsiniz " mi ?
  • ya adamı kesionuz mesela thiefsiniz hunterin birini kestiniz ana avrat küfretmesi mi lazım?????????? gidiceksin önemli değil bu senin işin ( NP, it"s your job) de gitsin adam güler gider şimdi ana-babalara ne getirionuz olayı
  • OYUNDAKİ JOBLAR THİEF-HUNTER-TRADE DEĞİLMİ TABİKİ THİEFLIKTA YAPICAN HUNTERLIKTA YAPICAN TRADEDE YAPICAN BUNLAR OYUNUN İÇİNDE OLANALAR (OYUN DIŞI HIRSIZLIK YANİ ADİLİK DOLANDIRICILIK ve HACK) AMA KÜFREDENLER DİYE BİR JOB YOK SANIRIM NEDERSİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slepeer -- 31 Ekim 2006; 6:29:06 >
  • war
    hem trader-hem thief-hem hunter çoğu küfredenler guildi gibi bişideler hemen geberiolar onların dediği ilk şey
    1- mother ""uck u
    2- F""k u noob
    3- mother fu"" u noob

bu 3 ü onların(derken çoğunun) vazgeçilmez lafları
  • Burda yargıLanan miLLiyetçiLik duygusu,dünyanın 4 bir yanında yükseLişte oLmasına rağmen üLkemizde düşüşte oLan bir duygu ..
    Ve bu duygunun oyunLa iLişkisi konuşuLmaya çaLışıLıyor ..
    " 5k pLs " ciLer diye tabir ediLen kişiLer yüzünden birçok yabancı forumda TürkLer diLenci oLarak gösteriLirken,bir de hırsız oLarak tanınsınLar ne önemi var değiL mi ?
    Ben bunu yapamam hocam,yapanLara da eLimden geLdiğince engeL oLmaya çaLışırım ..

Oyundaki bir sorun gerçek yaşamda sinirLerimizi bozuyorsa,Giant keserken Dc oLduğumuzda ruh haLimiz değişiyorsa ,Sro yüzünden aiLemizLe aran bozuLmuşsa, kız/erkek arkadaşLarımıza yeterLi vakit ayıramaz haLe geLmişsek, öğrenci oLanLarımız için ; okuL yerine internet kafeLere gitmeyi tercih ediyorsak,çaLışanLarımız için ; mesai saatinin ne zaman biteceğini yani oyuna ne kadar erken girebiLeceğimizi hesap ediyorsak buna " Sadece bir oyun " demek bu kadar koLay oLmasa gerek .. Bu saydıkLarım oyunun gerçek yaşama yansımaLarı .. " Sadece bir oyun " bizim hayatımızı bu denLi etkiLerken karakterimizin oyuna etkisi oLmadığını mı söyLemeye çaLışıyoruz " Sadece bir oyun " derken ? ( Günde 2-3 Saat stres atmak amacıyLa girip,çıktığında hiçbir etkide kaLmayan kişiLer bu söyLedikLerime dahiL değiL )

Ben bir Türk'e guiLd armasında Türk bayrağı varken,rumuzunda TR taşıyorken,hiçbir şekiLde hırsızLık yapmayı " Bu sadece bir oyun " da oLsa yakıştırmıyorum .. Çünkü biLiyorum ki biz böyLe bir topLum değiLiz .. Ve böyLe oLmadığımızı da diğer insanLara göstermemiz gerekLi diye düşünüyorum ..

Ben faşist değiLim,sadece üLkemi ve üLkem insanLarını seviyorum .. BunLar benim kişiseL düşünceLerim,saygıLı oLmak kaydı iLe herkes yorum yapabiLir ..

SaygıLarımLa ..

• ya thieflige çıkıyorum bi tanesine dalacam adam dio ben türküm abi yapma nese dioz gezioz bakiıos yine türk yine türk ya abi biz kime dalacaz artık hi,ç konuşmuyrum thieflikte veya hunterlık yaparken önüme kim gelirse gücüm yeterse yatırıyorum..bi kervan yatırıyosun ne ana kalıyo ne bacı yeter ya oyun bu parada kaybedeceksin parada kazanacaksın ama bu şekilde deil.. 20 lvl olmuş 3 yıldız kerva çekiyo ya senin neyine kervan çekmek..daha earth ghost kesemessin sonrada öldürünce sanki o kervanı götürebilekmiş gibi..belki ardım edebilirsin diceksiniz ama ben hunter lıktan hoşlanmıyorum zevk alamıyorum..thieflik dha eglenceli artık hiç kimseyi sallamıyorum..önüme geleni kesiyorum..adam benden iyisede zaten yatıyorum ama küfür etmiyorum..neden boyle olmasın ki BU Bİ OYUN ANLAYIM ŞUNU ARTIK!!!! ama bu küfür edenlerin çogudda 9-12 yaş arası çocuklar..bi cafe ye gittim geçen hafta baktım butun veletler sro oyunuyo çocugun boyu mouse u tutmaya yetmio sro oynuyo çok şaşırdım ya..

• bu oyunda herkes turk sayılır onu oldurme bunu oludrme kimi oldurcezz !!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeRKaN_tr_34

bu oyunda herkes turk sayılır onu oldurme bunu oludrme kimi oldurcezz !!!!

aynen öyle kardeşim ahanda server açıldı ama check şeklinde açılsın server gidim bi ton kervan indirecem server yeni açıldı kimse yok diye herkes 2-3 yıldız çekiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LorD_KeNNy -- 31 Ekim 2006; 10:04:17 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.