Şimdi Ara

Türk Televizyon Tarihinin En İyi Dizisi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
0
Favori
8.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski dizilerin yeri apayrı. Ama en güzel dizi (komedi türleri hariç) sonunu tahmin edemediğin dizilerdir. Dizi dediğin Testere filmi gibi olmalı. sonunda seni neyi beklediğini tahmin etmemen lazım. ezel bu konuda gayyet iyiydi ama daha sonra bozdu. kuzey güney onun çizgisinden gitmeye çalışıyorduu o da bozdu. suskunlar keza aynı. bir çok dizi sayabilirsiniz bunun gibi ama bu işi uzun soluklu götüren yine ezel oldu. 2. sezon olmasa diziyi orada bitirseler süper olurdu ama olmadı.

ŞU ANDA EFSANe OLMAYA ADAY DİZİ "" İŞLER GÜÇLER""

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cerelma4 -- 13 Temmuz 2012; 13:41:43 >
  • Benim izlediğim açıkçası Leyla ile Mecnun. Tabii yaşımız küçük olduğu için Bizimkiler ayarında bi' diziyi izleyemedik belki o olurdu tabii.
  • Çok güzel diziler oldu ama benim için hiç biri leyla ile mecnun gibi olamadı o yüzden l&m :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tatlı hayat
  • Leyla ile mecnun
    Avrupa yakası
    Benim annem bir melek
    İşler güçler

Farkettiyseniz hepsi sitcom komedi türünde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keptın61 -- 13 Temmuz 2012; 19:58:32 >
  • Tartışmasız EZEL Oyunculuk, senaryo, görüntü, ses, ışık vs. kısaca her yönüyle mükemmel bir dizi. Ayrıca benim sadece Türkiye değil. Yabancı dizilerin çoğunu izlemiş biri olarak şimdiye kadar izlediğim en iyi dizi.
  • Ezel ve Behzat Ç. yerli diziler arasında gördüğüm en muhteşem iki dizi..
  • Kurtlar Vadisi
    Deli Yürek
    İkinci Bahar
    Süper Baba
    Kaygısızlar
    Sıdıka
    Tatlı Hayat
    7 Numara
    Avrupa Yakası
    Bizimkiler
    Ayrılsak da beraberiz
    Ezel
    Suskunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 13 Temmuz 2012; 22:39:49 >
  • Bu sıralamaya asla kurtlar vadisi giremez yani. Polat dizinin başından beri 25 küsür kurşun yediği halde hala karşımızda o yüzden benim sıralamam:
    Suskunlar
    Uçurum
    Avrupa Yakası.
  • suskunları tek geçerim.suskunlar kadar iyi dizi var mı Allah aşkına ya.burda okuyorum bazen kaliteye şaşıyorum.ama olsun zevkler renkler diyelimde azcık dizi izleyerek geliştirelim kendimizi derim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

ben bu konudan anca şunu anladım, yazanların çoğunun yaşı küçük. benim saydığım dizilerden haberleri bile yok galiba. söylenen diziler kurtlar vadisi,arka sokaklar,suskunlar

sen suskunları izledin de mi böyle yazıyorsun senin dediğin dizileri 5 kere çarpar böler üstüne 10 ekler.
  • oturup izlediğim tek yerli dizi Leyla ile Mecnun.Tabi bundaki en büyük sebeplerden birisi burak aksak :D
  • Behzat Ç. - Bunun aksini kimse iddia edemez.1.Bölümden başlayıp bağımlı olup günde 4 bölüm izleyeni çok.
    Avrupa Yakası - Çok farklı bir konseptti.Aslında neden bitirdiler hala anlamış değilim.Onun yerine Yalan Dünya diye saçma bişey çıkardılar , zaten hiç de beğenmedim.
  • Tatlı Hayat ve Ezel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

ben bu konudan anca şunu anladım, yazanların çoğunun yaşı küçük. benim saydığım dizilerden haberleri bile yok galiba. söylenen diziler kurtlar vadisi,arka sokaklar,suskunlar

bende yorum yapacaktım, dizi söyleyecektim fakat sayılan dizileri görünce resmen şok oldum

diyecek bir şey yok

• Yorumlar süper
  • Tabiki avrupa yakası. Bir de behzat. Ç elbette.

• Suskunlar, Ezel ve 96 kurtlar vadisi bölümünün yanından bile geçemez.
  • Kimse behzat ç dememiş
  • Suskunlar'ın ilk bölümleri gerçekten çok iyiydi ama sonraki bölümlerde senaryoda çeşitli boşluklar ve hatalar vardı. Yine de güzel ama sezon finalinde dahi ilk bölümlerde aldığım keyfi alamadım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.