Şimdi Ara

TURK TELEKOMUN BANA ATTIĞI KAZIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gecen ocak ayında telekoma kızdığım için ev avantaj 200 paketimi ve telefonumu iptal ettirdim. Aradan birkaçgün geçince bir yetkili beni arayıp " HATTINIZI İPTALDEN VAZGEÇİN 12 AY TAAHUT VERİN AYLIK 26 TL OLAN FATURANIZI 16 TL YE DÜŞÜRELİM EXTRA 100 DK DA HEDİYEMİZ OLSUN" diye teklifde bulununca kabul ettim ve hattı kapattırmadım. Buraya kadar herşey normal. Gel gelelim bana bugüne kadar hiç 16 tl fatura gelmedi hep 20, 24 gibi fatura geliyordu yine kafamın tası attı bugün telekoma gidip sebebini sordum. Bakın telekom bana ne yapmış...
    meğersem adamlar bana indirim mindirim yapmamışlar ev avantaj 200 olan ve 26 lira olan tarifemi değiştirip beni 16 tl lik standart hatta almışlar ve bana 100 dk. Hediye vermişler, bende toplam 300 dk bedavam var diye konuştukça 100 dk.nın üstü hooop bana yol su elektrik olarak geri donuyormuş. Ben tabii bağırma çağırma, bu iş nasıl olur sizi dava edeceğim naraları attım ama neçare , üstüne üstlük kapatım hattımı dediğimde " O ZAMAN BUGUNE KADAR YAPTIĞIMIZ İNDİRİMLERİ GERİ ALIRIZ" demezlermi. Ne indirimi diyorum hani benim 200 dk yokki zaten diyorum tınmıyorlar.. velhasıl 23 subata kadar bunların bu alicengizliklerine eyvallah devam gerekecek ( taahütüm o zaman doluyormuş) ama 24 şubat gunu telekomla birdaha kavuşmamak üzere vedalaşacağım

• Siz hala annenizin kullandığı margarini mi kullanıyorsunuz?

(Geçmiş olsun kardeşim)
  • Taahüt diyince direk hayır demek lazım.
  • Yurdumun insanı bu devirde kim bedavaya bişey yapar ki tt yapsın bunların oyunlarına gelmeyin. Bide 7den7ye bedava diyorlar ya ne bedavası her ay konuşmasan bile 20 tl geliyor.
  • Beleşe atlamamak lazım.
  • Biz de 20 yıllık sabit hattımızı kapattırmayı düşünüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tubul

Biz de 20 yıllık sabit hattımızı kapattırmayı düşünüyoruz.

18 yıllık hattı 2 gün önce hunharca kapattık.
    çok keyifli tavsiye ederim. sanki bir hafifleme oluyor.

2-3 yıl öncesine kadar gsm her yöne tarifleri bu kadar cazip değildi. herkeste cep yoktu ama şimdi işler değişti. artık eş dost millet cep kullanıyor. gereği yok.
  • ADLS internet kullandığım için sabit telefonu kapatamıyorum ama sürekli türk telekomdan kurtulmanın yolunu arıyorum... imkanı olan bende direk kapatsın.. bırakın 15-20 yıl 100 yıllık olsa gene acımayın kurtulun telekomun sömürgesinden..
  • bir uyarı da ben yapayım, sakın kanmayın sizde.

geçen hafta ttnet den aradığını söyleyen bi bayan adsl telefon tivibu kullanan üyelerimize ttnetten bir hediyemiz var diye girdi mevzuya, neymiş o dedim.
    6 ay boyunca heryöne 1500 dk hediyemiz var dedi, sim kart yollayacaklarını , istersem 6 ay sonunda hiç bir ücret ödemeden hattımı kapatabileceğimi, istersem aylık ücretiyle devam edebileceğimi söyledi. ısrarla tekrar etmesini, istersem iptal edebileceğimi defalarca söyledim, evet evet evet dedi. Allahım ben nerde bi sevap işledim de bana böyle bi hediye nasip ettin diye düşünürken, ister misiniz? dedi telefondaki bayan. isterim tabi ki dedim. aradan 4-5 gün geçti, kurye sim kartı getireceğini söyledi adresi teyit etti, geldi bıraktı 2 tane.. nası yani neden 2 tane diye içime kurt düştü. zarf içindeki telefon numarasından hemen aradım ttneti, dedim 2 sim geldi, bi terslik var bu işte. "Biz sizi aramadık siz öyle talep etmiş siniz" demez mi.... eeee ne demişim başka dedim, 2 yıl taahüt etmişim. ayrılırsam da hat iptali parası verecek mişim. İstanbul Türkçemi bi kenara bırakıp başımdan geçen olayı tekrar ettim, iki hattımın da açılmamasını istedim, tamam dedi, dosyasını oluşturdu.. oh dedim kurtuldum... bugün cebime mesaj geldi.. yeni sim kartınız açılmıştır hayırlı olsun.. buyur burdan yak. apar topar aradım durumu izah ettim, 2 gün içinde döneceklerini söylediler. Heyecanla bekliyorum 3 aylık ödenmemiş faturanız var diyecekler diye korkuyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kacar73

bir uyarı da ben yapayım, sakın kanmayın sizde.

geçen hafta ttnet den aradığını söyleyen bi bayan adsl telefon tivibu kullanan üyelerimize ttnetten bir hediyemiz var diye girdi mevzuya, neymiş o dedim.
    6 ay boyunca heryöne 1500 dk hediyemiz var dedi, sim kart yollayacaklarını , istersem 6 ay sonunda hiç bir ücret ödemeden hattımı kapatabileceğimi, istersem aylık ücretiyle devam edebileceğimi söyledi. ısrarla tekrar etmesini, istersem iptal edebileceğimi defalarca söyledim, evet evet evet dedi. Allahım ben nerde bi sevap işledim de bana böyle bi hediye nasip ettin diye düşünürken, ister misiniz? dedi telefondaki bayan. isterim tabi ki dedim. aradan 4-5 gün geçti, kurye sim kartı getireceğini söyledi adresi teyit etti, geldi bıraktı 2 tane.. nası yani neden 2 tane diye içime kurt düştü. zarf içindeki telefon numarasından hemen aradım ttneti, dedim 2 sim geldi, bi terslik var bu işte. "Biz sizi aramadık siz öyle talep etmiş siniz" demez mi.... eeee ne demişim başka dedim, 2 yıl taahüt etmişim. ayrılırsam da hat iptali parası verecek mişim. İstanbul Türkçemi bi kenara bırakıp başımdan geçen olayı tekrar ettim, iki hattımın da açılmamasını istedim, tamam dedi, dosyasını oluşturdu.. oh dedim kurtuldum... bugün cebime mesaj geldi.. yeni sim kartınız açılmıştır hayırlı olsun.. buyur burdan yak. apar topar aradım durumu izah ettim, 2 gün içinde döneceklerini söylediler. Heyecanla bekliyorum 3 aylık ödenmemiş faturanız var diyecekler diye korkuyorum :)

ben okudukça deli oluyorum. kimbilir sizin sinir katsayısı ne haldedir.

• üzerine bomba bağla git telekomun önünde pimi çek :) kardeş gecmiş olsun da o 2 sim kart geldiğinde durumdan şüphlenip kuryeden teslim almayacaktın bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • patron, ben evde değildim o zaman ailem aldı kuryeden.. ben iki taneyi görür görmez uyuzlandım zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacar73

bir uyarı da ben yapayım, sakın kanmayın sizde.

Hocam şikayetvara yazın ve tüketici hakem heyetine gidin bence.

• sanada hasirtlamislar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.