Şimdi Ara

TÜRK TELEKOMDAN VODAFONE’A GEÇMEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
22.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar yaklaşık 1 hafta falan önce vodafone’dan türk telekoma geçtim. Nasıl bir hataya düştüm öyle yarabbim. Hiçbir yerden çekmiyor lanet olası hat gözünü seveyim vodafone’un ya. Geri döneceğim fakat kalma zorunluluğu var mı bilmiyorum. Faturasız hattayım tahahhüt yok. 90 gün kalma zorunluluğu falan var diyorlar doğru mu ? yardımcı olursanız sevinirim kurtulmak istiyorum şu lanet operatörden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayır tekrar telekoma geri donebilirsiniz ama 30 tl gibi ceza cıkma durumu olabiliyor. MH ile gorusun derim yinede.
  • Bende türk telekomdan geçmek istiyorum vodafone ama korkuyorum.tahattüt bitti şehirler arası çok yolculuk yapıyorum.internet ve fiyat çok önemli

• Bu kadar sallamayın hiç bir yerde çekmiyor demeyin bari milyonlarca insan çekmeyen hattı nasıl kullanıyor hiç düşündün mü

90 gün beklemene gerek Yok istediğin zaman taşıyabilirsin hattını

90 gün yeni hatlarda ve devirlerde geçerli

• TURK TELEKOM Yollarda çekmiyor
  • Tam da Vodafone Red den, Turk telekom prime a geçerken olmadk bu. Ankara’da durum nasıl acaba?

• Ana yolları 900 3G ile kapsıyor artık hala çekmiyor mu

• Vodafoneda berbat gozum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Tam da Vodafone Red den, Turk telekom prime a geçerken olmadk bu. Ankara’da durum nasıl acaba?
    Keçiören'in göbeğinde, 2018 yılında, kapalı alanlarda ses kesilmeleri oluyor. Gerisini siz düşünün.

• uygun fiyatlı diye geçtim türk telekoma nerden bulaştıysam.. vodafone 4G de full yada 3 diş çekerken türk telekom 2 çubuğu zor buluyor. İşin garibi vodafone’u iphone 7 deyken kullandığımda böyleydi. Türk telekomu 7+ da kullanıyorum sonuç vasat. Modemleri belki farklı olabilir bilmiyorum böyle bir çıkarımda bulundum yanlışım olabilir.

Paket bitsinde geçeyim o zaman teşekkür ederim

• Telekom hattım var ama işyerimde ne 3g de ne de 4.5g de 1mpbs hızı zor görüyorum. Zahmet edip takıp kullanmıyorum bile. Muhtemelen çarşıya geçtiğimde iptal edeceğim. Müşteri hizmetleri dâhi 5 para etmez. Kasap nuriyle konuşuyormuşum gibi hissediyorum. Bu kadar amatör bi firma olamaz. Bide bunları savunanlar var ya bitiyorum onlara ahahha.

Vodafone hattımda var ama 6 7 mpbs alıyorum genelde. Bazen can sıkıntısına youtube da takılmak için takıyorum ve hiç sorun çıkartmadı.

Hiçbiri Turkcell'in tırnağı olamaz. Ne 4.5g ne de 3g de tek sıkıntı yaşamadım. Çatır çatır internetide kullanıyorum.

Sırf ucuz diye kullanmayın şu telekomu, azcık fazla verin Turkcell kullanın da hizmet görün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-83A9DEA5A

Bende türk telekomdan geçmek istiyorum vodafone ama korkuyorum.tahattüt bitti şehirler arası çok yolculuk yapıyorum.internet ve fiyat çok önemli
    Turkcell gibi hizmet veren bi firma varken telekom veya vodafone kullanmak..... bilemiyorum.

Telefon/internet artık hayatımızın bir parçası. Bu yönde hizmeti en iyi veren de Turkcell'dir. Bas parayı kullan turkcell'i.

• izmir de yaşıyorum, ankaraya sık sık toplantılar için günü birlik gidip geliyorum gittiğim her yerde benim şansımamı bilmem vodafone tt ye göre bariz çok daha kötüydü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maaart -- 22 Haziran 2018; 9:25:41 >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    ben Turkcell derim avea'da baya internet turkcell'de 2600 verseler fazla çekim olmuyor 1800 ideal ban göre
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    bir ayda 3 defa hatt taşıdım ceza ödemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-15814DA30

ben Turkcell derim avea'da baya internet turkcell'de 2600 verseler fazla çekim olmuyor 1800 ideal ban göre
    Neyi diyorsunuz anlamadım

• Ben TT'dan vodafone'a geçtim.3 aydır bir sorun yaşamadan kullanıyorum.Türk telekomun aynı tarifeyi her müşterisine ayrı fiyatla uygulamasına abonelerinin bazılarına indirim yaparken (kime göre neye göre indirim yaptıkları de belli değil) bana indirm yapmamalarına kızmıştım.Turkcell çok kazık, TT adamıan göre farklı fiyat çekiyor, hakkında olumsuz yorumlar duysam da vodafonele şu ana kadar sorun yaşamadım.Benim hattım faturasız.
  • Turkcelli gözünüzde fazla büyütüyorsunuz. Vodafone neyse de TT fiyatına göre verdiği hizmet iyi.Turkcellin kazık tarifelerini nasıl iyi buluyorsunuz.
  • Ben türk telekomdan vodafone a geçtim geçmez olaydım vodafone çekimi çok kötü istanbul tuzla merkezi bi yerde çekmiyorsa vay o hattın haline

• quote:

Orijinalden alıntı: alpha06

Turkcelli gözünüzde fazla büyütüyorsunuz. Vodafone neyse de TT fiyatına göre verdiği hizmet iyi.Turkcellin kazık tarifelerini nasıl iyi buluyorsunuz.
    TT parasına göre verdiği hizmet iyi de, Turkcell'in nasıl kötü olabilir ?

Turkcell fiyatları biraz aşşağı çekse tıpış tıpış geçeceksiniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.