Şimdi Ara

Türk Telekomda Engelliye İnternet DAHA PAHALI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Bluepower

Engelli kampanyaları hariç her kampanya fiyatına ek yüzde 25 indirim var abonelik açıldıktan sonra telekom bayisine gerekli belgelerle gidip başvuru yapıyorsunuz 3 hafta içinde %25 ek indirim tanımlandı mesajı geliyor.

Alıntıları Göster

teşekkürler cevabınız için, peki mevcut engelli tarifesi kullanıp sözleşmesi bitmek üzere olanlar ne yapacak, müşteri hizmetlerini aradım biz işlem yapamıyoruz diyor, 1 ay sonra taahhüt bitecek 50 liralık 24mbit sınırsız yalın modem dahil kampanya tarih olmuş ve tekrarlamıyorlar. bu durumda ne yapılabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aile ve Çalışma Bakanlığı na bağlı engelliler ve gazi şehitler masası var bildiğim kadarıyla. Bu tarz durumları yetkililer ile paylaşmak çok faydalı olacaktır.
    Ben sistemde bir hata olduğunu düşünüyorum. Normalde daha uygun paketler vardı. Eğer hata değilse de btk ya da durumu bildirmek gerekir.

Ben konunun kanuni teferruatını bilmediğim için daha fazla yorum yapamıyorum. Umarım çözülür bu sorun, daha indirimli faydalanabilir hak sahipleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 25 Ekim 2020; 22:17:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

Konuyu baştan sona kadar okumadım şu anda ama bildiğim kadarıyla iletişim hizmetlerinden alınan ÖTV den muaf engelliler tarifeler bunun etrafında şekilleniyor TT belki iskontolar ile oynuyor daha pahalı kalıyor böylece bir de Engelli Tarifesi verme yükümlülüğü ISS ve Dijital Uydu Platformları için 200-300 bin aboneye sahip olma şartı vardı sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maxi909 M kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam.
    Btk nın bu konuda kararları da var. Umarım sistemsel bir hatadır sitedeki.

• quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

teşekkürler cevabınız için, peki mevcut engelli tarifesi kullanıp sözleşmesi bitmek üzere olanlar ne yapacak, müşteri hizmetlerini aradım biz işlem yapamıyoruz diyor, 1 ay sonra taahhüt bitecek 50 liralık 24mbit sınırsız yalın modem dahil kampanya tarih olmuş ve tekrarlamıyorlar. bu durumda ne yapılabilir

Alıntıları Göster

Kafanıza yatan bir kampanyaya abone olun sonra belgelerle müdürlüğe veya şubeye gidin %25 indirim yaptırmak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Aile ve Çalışma Bakanlığı na bağlı engelliler ve gazi şehitler masası var bildiğim kadarıyla. Bu tarz durumları yetkililer ile paylaşmak çok faydalı olacaktır.
    Ben sistemde bir hata olduğunu düşünüyorum. Normalde daha uygun paketler vardı. Eğer hata değilse de btk ya da durumu bildirmek gerekir.

Ben konunun kanuni teferruatını bilmediğim için daha fazla yorum yapamıyorum. Umarım çözülür bu sorun, daha indirimli faydalanabilir hak sahipleri.

Bir hata yok hocam yıllardır fiyatlandırma böyle, TT engelli tarifelerini aynı veya daha yüksek fiyatlara vermeye çalışıyor.

İSS fark etmeden normal bir tarifeye kaydolup, engelli evrakı faxlayarak %25 indirim talep etmek gerekiyor.

Sanırım 2013'te ilk defa TT bağlatmıştım, 65 lira civarındaydı, ondan sonra Turknet'e geçmiştim 43 lira gibi bir ücrete düşmüştü, geçen günlerde kapattığımda da 63 lira idi.

Şuan D-Smart full paket+ 16mbit internet 99Tl olan tarifeyi kullanıyorum, kaydolduktan sonra engelli evraklarını faxladım 74-75 lira civarına düştü faturam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ressi1 -- 25 Ekim 2020; 23:20:9 >
  • ressi1 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Yani önce normal pakete kayıt olunuyor, sonrasında indirim talep edilirse ucuza geliyor. Daha iyi anladım hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Anladım hocam. Yani önce normal pakete kayıt olunuyor, sonrasında indirim talep edilirse ucuza geliyor. Daha iyi anladım hocam.

Aynen öyle hocam açıkçası TT hariç diğer operatörler böyle bir uygulama yapmıyorlar veya aynı paketleri direk %25 indirimli olarak sunuyorlar. Ayrıca engelli bireyler sadece internette değil Mobil faturalı hatlarda da %25 indirimden yararlanabiliyor.

• ressi1 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam bilgilendirme için. :)

• Ben geçen yıl Haziran ayında bu indirime başvurdum ve yine geçen sene altyapı sorunu yaşadığım Kasım 28'ine kadar engelli indiriminden faydalandım. Ve burada denildiği gibi öyle pahalı bir fatura ile karşılaşmadım. Diğer operatörlerde de indirim oranla belirleniyor bazıları direkt paket fiyatını verse de onlar da Türk Telekom gibi oran vererek belirlemiş. Görselin olduğu linki de verirseniz görmek isterim. Çünkü erişilebilir yaşam kampanyasında böyle paket bilgileri göremedim. Sadece %25 indirim bilgisi var.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.