Şimdi Ara

Türk Telekoma Çiçeksepeti İndirim Kodu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar çiçeksepetinden sipariş geçecektim baktım ki türk telekoma indirim yapıyormuş etrafımda hiç türk telekomlu yok. yardımcı olabilecek ve banada kod verebilecek biri olursa özel mesaj olarak yazarsa sevinirim. avantaj uygulamasımı ne varmış ordan kodu alıp. kodla beraber bana tel nosunu gönderirseniz kodu kullanabilirim.

Türk Telekom Kampanya:

Çiçek Sepeti’nde %40’a varan indirim!

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri Çiçek Sepeti’nde %40’a varan indirim kazanıyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için Türk Telekom Avantaj mobil uygulaması üzerinden Fırsat Kodu Al butonunu tıklayarak ya da cep telefonundan CICEK boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınabilir.

Fırsat kodu web sayfasındaki “İndirim Kodu Kullan” alanına giriş yapılarak kampanyadan yararlanılır.Şifreler tek kullanımlıktır.

Kampanya 01.02.2018 - 28.02.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri yararlanabilir.

Kampanya dahilinde Türk Telekom müşterilerine rozetli ürünlerde %15, seçili ürünlerde %40 indirim uygulanacaktır.

%15 indirimin geçerli olduğu rozetli ürünlerehttps://www.ciceksepeti.com/kampanyali-urunler sayfasından ulaşabilirsiniz.

%40 indirimin geçerli olduğu seçili ürünlerehttps://ciceksepeti.com/turk-telekom sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu kampanya başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
    Kod alımı Türk Telekom Avantaj uygulaması üzerinden ücretsizdir.

Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.