Şimdi Ara

TURK TELEKOM YUKSEK CEKIM GUCU REKLAMLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
1
Favori
3.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 13.000 yeni cekim noktasi ile kapsama konusunda cok iddiali olduklarini anlattiklari reklamlar donmeye basladi. Karadenizdeki felaket 3g kapsama sorununu Istanbulda acik alanda cekmeyen yerleri cozduler mi acaba? Hissedilir bir farklilik goren oldu mu son bir kac ayda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Operatörler 4G uyumlu hale getirdikleri baz istasyonlarını da istasyon sayısına artı olarak ekliyor. Ama TT'nin muhabbeti bu mudur, yoksa 13 bin ayrı direk dikildi ya da kurulum mu yapıldı bilmem, ben o kadar çalışma görmedim hiç...
    Ha TV izlemem, reklamı da görmedim de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Operatörler 4G uyumlu hale getirdikleri baz istasyonlarını da istasyon sayısına artı olarak ekliyor. Ama TT'nin muhabbeti bu mudur, yoksa 13 bin ayrı direk dikildi ya da kurulum mu yapıldı bilmem, ben o kadar çalışma görmedim hiç...
    Ha TV izlemem, reklamı da görmedim de...

Bana da oyle gelio. Sanki 4.5g ekledikleri istasyonlari dahil edip soylenen bi rakam gibi geldi. Yoksa 13.000 yeni istasyonla kapsama konusunda sorunsuz hale gelir telekom. Daha 3 ay once yaz tatilinde yasadigimiz sikintilari az cok yazdik buraya. 3 ayda ne degismis olabilir ki?

• Hikaye.13.000 degil isterse 50.000 cekim noktası yapsın.Çekmedikten sonra ne yapalım çekim noktasını.Memleketten arkadaşlar arayıp ulaşamıyorsa bana,ve istanbulun orta yerinde çekmiyorsa telefon,yemisim turktelekomunuda cekim noktasınıda.

• trtunski T kullanıcısına yanıt
    Reklam tamamen sallamasyon üzerine kurulmuştur.
    Evimde 3G çekmiyor.Kocaeli şehrin merkezindeyim.
    Türkiye'yi fiberliyoruz mantığı işliyor halen ne oldu ancak insanları kandırırlar başka birşey olmaz yane inşallah düzelir ama nerde halen aynı durumdadır.
  • Kırsalda tamamen bitik 3g yok.

• Ben ilerlemeyi fark ettim, şehirler arası kullandığım yolun önceden buyuk bi kısmında 2g ye düşerdi şimdi ise tamamen 3g idi. Reklamda umts-900 bandindan ve kapalı alan çözümlerinden bahsediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boyzof -- 13 Ekim 2016; 8:45:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyzof

Ben ilerlemeyi fark ettim, şehirler arası kullandığım yolun önceden buyuk bi kısmında 2g ye düşerdi şimdi ise tamamen 3g idi. Reklamda umts-900 bandindan ve kapalı alan çözümlerinden bahsediyor.

Nerelerde seyahat ediosunuz daha cok

Ankara kayseri arasi

22 bin nüfusu ilçeye 900 3g koydular

Oda başkan kuleyi kaldırttı üzerinde 7anten vardı özel kuleydi zaten

Farkklı yere aldı ona 900 3g koydular yeniden yaptılar 4g getirmediler

Büyük şehirde 9003g iş görüyor kırsalda sorun var

• 4.5g üzerine sesli görüşmenin belli telefonlarla kısıtlı kalması herkes için kötü bir durum oldu. Türk Telekom hala 3g yatırımı yapacağına 4g yaptırımı yapsın sadece. 2g ve 3g nin olmadığı veya yetersiz olduğu noktaya direk 4g versin ama telefonlar da ses görüşmesi yapabilsin. 4g ihalesi yapılmışsa artık 3g işinin çoktan bitmesi gerekiyordu. Şimdi yer yer 3g yatırımı yapmaktan kaçınacaklar.

• 4g yatırımı yaptığı yerde bazda zaten 3 de var merak etme

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Tamam o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: boyzof

Ben ilerlemeyi fark ettim, şehirler arası kullandığım yolun önceden buyuk bi kısmında 2g ye düşerdi şimdi ise tamamen 3g idi. Reklamda umts-900 bandindan ve kapalı alan çözümlerinden bahsediyor.

Aynen bende dikkat ettim eskisehir istanbul 2G ye dusmuyor neredeyse artik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mersinde rgde vodafoneden daha iyi 3gde genelde 3operatorde iyi durumda ama telekom dar alanda biraz daha kötü ama kirsal alanda gözneye gittigimde turkcell 4g iken telekomun 2gde tek cubuk cekmesi moral bozucu tabii

Gecen aylar 8gbli paketi 29a verirken simdi 5gbligi o fiyata neden veriyorki sacma degilmi ne degisdiki ucuzlayacagina pahalilasiyor

• Operatörlerin belli bir kampanya zamanlamaları olur. Bu genelde Ocak-Nisan-Temmuz ayları civarında olur. O ara güzel bi tarifeye girdiniz girdiniz. Giremediniz kazık fiyata veriyorlar tarifeleri.
  • Bende bakalim telekomda devam ocakda vodafone 4gbli paketi 19tlden verirse gecerim

• Telekom biraz daha insaflı eski aboneye karşı. Arayıp indirim isteyince mümkünse indirim veriyorlar bi şansınızı deneyin derim.
  • Faturasizdada veriyorlarmi bana onceden kullandigim pakette 10tl artis olacakdi hem ayni fiyat hem bol ibternet diye vodafoneye gecdim memmun kalmafim hic 3ay dayandim geri dondum firsatim olsa hic gitmem

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.