Şimdi Ara

Türk Telekom Yeni Yıl 2 GB Tarifesi (2GB + 1000DK + 1000 SMS 19 TL) Kapatıldı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
167
Cevap
1
Favori
10.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aradık müşteri hizmetlerini,yeni taahhütün ilk ayı olduğu için geçişte ceza vs ödeme olmuyormuş.o ayın faturası ve 1 yıllık vergiyi ödeyip yeni ay gelmeden türktelekoma geçmemiz gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2gb lık paketin bir süresi var mı 7 TL'ye alınan için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19
    Siz yetkili bir abiye benziyosunuz yeri degil ama bende bir bilginize basvurayim belki bir bilginiz vardir yada akil yurutursunuz :)

Hocam kamu mega tarifesindeydim yaklasik 1 hafta once mh ni aradim ve uzun konusmalar sonra yeni yil 10gb tarifesine 26 tl ile taahhut verdim mh bana bu ayki faturam ile (25.34) bu yeni tarife ucretinin 10 gunluk tutarini odeyeceksin dedi (tahminen buda 10 tl olsa toplam sadece bu aylik odeme tutarim 35.34 tl olacak) yalniz online islemlerden faturam 1.6 tl gorunuyor ben ay sonunda 25.34 tl uzerine 1.6 tl mi fazladan odeyecem hani 3-5 tl eksik odediniz diye sonradan cingar cikarmasinlar bana :)

Yetkili bir abi değilim.

Türk Telekom'da sistem şöyledir. Eğer fatura kesim tarihinize 15 günden az varsa sadece gün sayısı kadar ücret ödersiniz, 15 günden fazla varsa tarifenin tamamını ödersiniz. Örnek vereyim aylık tarifeniz 30 TL. Sizin geçiş yaptığınız tarih ile fatura kesim tarihi arasında 10 gün varsa tarifenin günlük ücreti 1 TL üzerinden 10 TL ödersiniz. Eğer tarife değişikliği yapıp bu şekilde geçiş yaptıysanız da sistem aynen geçerli.

Diyelim eski tarifeniz 60 liraydı ve fatura kesim tarihine 20 gün kala 30 TL'lik bir tarifeye geçtiniz. Eski tarifenizi 10 gün kullandığınız için eski tarifenizin 10 günlük ücreti olan 20 TL'yi ve yeni tarifenizin tamamını yani 30 TL'yi toplam olarak 50 TL ödersiniz.

Online işlemlerde faturanın ne göründüğünün önemi yok. Fatura kesimi sırasında yukarıdaki hesaplama ile hesaplama yaparlar ve size ona göre fatura çıkartırlar. Sizin için bir sorun olmaz, merak etmeyin operatörler 1 lira alacağı dahi olsa müşterisinde bırakmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolder24

Aradık müşteri hizmetlerini,yeni taahhütün ilk ayı olduğu için geçişte ceza vs ödeme olmuyormuş.o ayın faturası ve 1 yıllık vergiyi ödeyip yeni ay gelmeden türktelekoma geçmemiz gerek

O zaman en kısa sürede geçiş yapıp kurtulabiliyorsunuz, sizin için sevindirici.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheem

2gb lık paketin bir süresi var mı 7 TL'ye alınan için

Toplam 12 ay veya 12 fatura dönemi yararlanabiliyorsunuz.
  • İstediğimiz vakit almaya başlayabilir değil mi yeni geçtiğim için 30 gün içinde alma zorunluluğu var mı diyecektim açıkçası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben hemen türktelekoma başvursam bu ay vodafoneda tam fatura mı öderim kullandığım gün kadar mı

• quote:

Orijinalden alıntı: tolder24

Ben hemen türktelekoma başvursam bu ay vodafoneda tam fatura mı öderim kullandığım gün kadar mı

kullandığın gün kadar
  • Perşembe günü vodafoneden nt için başvurumla ilgili hâlâ bir SMS gelmemesi üzerine mhyi aradım. Mh 1 gün 1 saat sonra gerçekleşecek dedi. Bana niye bilgilendirme mesajı gelmedi acaba?

• Vodafone faturasız kullanıyorum herhangi bir engel yok tt ye geçmek için.

Acaba bu 19 tl ye 4 gb lik kampanya devam ediyor mu ve ne zamana kadar sürecek +2 gb bilgisi olan cevaplarla 5 dk içinde geçeyim bayi karşısında çay içiyorum :)

Faturalı ya geçme düşüncem yok yani birkaç ay sonra başka hatta geçebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lestet -- 8 Mayıs 2016; 17:42:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lestet L kullanıcısına yanıt
    19 tlye 4 gb olan kampanya faturasız ttden faturalıya geçenlere

• tolder24 kullanıcısına yanıt
    O zaman önce Normal avea ya geçeyim sonra ordan da faturalı geçeyim tarife baya iyi duruyor fakat bu işlem biraz süre alacak o sürede ya kampanya biterse faturalı da 4 gb olayı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lestet L kullanıcısına yanıt
    Tam bilmiyorum ama yeniyıl paketinde olanlara mesaj gelmiş ya da mesaj atarak 19 tl ye 4 gblık faturalı pakete geçiş yapmışlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: cheem

İstediğimiz vakit almaya başlayabilir değil mi yeni geçtiğim için 30 gün içinde alma zorunluluğu var mı diyecektim açıkçası

30 gün içinde paketi almanız gerekiyor. Geçişten itibaren 30 gün süreniz var
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

Perşembe günü vodafoneden nt için başvurumla ilgili hâlâ bir SMS gelmemesi üzerine mhyi aradım. Mh 1 gün 1 saat sonra gerçekleşecek dedi. Bana niye bilgilendirme mesajı gelmedi acaba?

Bilgilendirme mesajı genelde 12 saat kala geliyor.
  • Şimdi ben ayın ortasını bekliyorum başvuru için.ne kadar bi fiyat çıkar bana ortalama.son fatura 60+1 yıllık vergi 18 tl+avea faturasıza geçiş 20 tl

• bu tarifeye geçeceğim bu gece 00.00da . sizce woopsa da kayıt olmalı mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

bu tarifeye geçeceğim bu gece 00.00da . sizce woopsa da kayıt olmalı mıyım?

Gece net kullanmayacaksanız gerek yok. Kullanacaksanız kayıt olabilirsiniz sıkıntı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CepDünyası

Faturasızdan faturalı 4GB 19 lira geçişleri 8 mayıs pazar gecesi durduruldu. Faturalı yazıp sms göndererek geçiş için teklif alamazsınız.

Bilgilendirme için teşekkürler. Bu yazdığınızı biraz zorda olsa 1.5 saat kadar önce teyit ettirebildim. 8 mayıs 2016 23.59'a kadar SMS gönderildiyse teklif için arıyorlarmış 9 mayıs ve sonrasında gönderenler için arama olmuyormuş.

2 GB faturasız tarifeye geçip sonra 4 GB faturalı tarifeye aynı fiyattan geçmek isteyenler varsa bu teklif artık geçersizdir. Bunun ayrı bir konusu var ve bizim konumuz değil bu sebeple 4 GB mevzusunun konusunu paylaşıyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_116127205/tm.htm

• Cuma günü geçiş başvurusunda bulundum bekliyoruz bakalım mesajı

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.