Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM YAZ FIRSAT PAKETLERİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
6
Favori
9.000
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Faturalıya 12 ay taahhüt vermeniz lazım,ben genelde merkezi yerlerdeyim çekmede sıkıntı yok,neti turkcellden yavaş tabiki ama vodafone kullanmadım kıyaslayamıyorum ondan dolayı.Tavsiyem yaşadığınız yerde kullanan birisine sormanız çekme durumunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndOne -- 2 Temmuz 2017; 16:30:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kamu mega kullananlara kapalı. mesaj attım olumsuz cevap geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndOne

Faturalıya 12 ay taahhüt vermeniz lazım,ben genelde merkezi yerlerdeyim çekmede sıkıntı yok,neti turkcellden yavaş tabiki ama vodafone kullanmadım kıyaslayamıyorum ondan dolayı.Tavsiyem yaşadığınız yerde kullanan birisine sormanız çekme durumunu

1 senemi taaut vermemiz lazim faturasiz olarak kullanamazmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PaNoZ kullanıcısına yanıt
    Olmuyor,ayrıntıları olursanız görürsünüz koşulları

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozaman fıs ya

• hocam bu konuda bayağı uğraştık ve şu sonuca vardık. tahahut verince çıkmak cezalı doğrudur. ancak tarife değişimi yapabilirsin.
    arayın müşteri hizmetlerini ben hangi tarifelere geçebilirim diye sorun tahhahut vermişsiniz geçemezsiniz derse dediğimi söyleyin geçebileceğiniz tarifelere geçin tahhahut süreniz bitene kadar devam edersiniz. diretirse yok geçemezsin filan sizi şikayet edeceğimböyle bir hakkınız yok dersiniz kapatırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gazi2306

hocam bu konuda bayağı uğraştık ve şu sonuca vardık. tahahut verince çıkmak cezalı doğrudur. ancak tarife değişimi yapabilirsin.
    arayın müşteri hizmetlerini ben hangi tarifelere geçebilirim diye sorun tahhahut vermişsiniz geçemezsiniz derse dediğimi söyleyin geçebileceğiniz tarifelere geçin tahhahut süreniz bitene kadar devam edersiniz. diretirse yok geçemezsin filan sizi şikayet edeceğimböyle bir hakkınız yok dersiniz kapatırsınız

hocam her turlu denedim tamamen sacmalık yazın internet ihtiyacım yok daha dusuk tarifeye gecmek icin ceza oduyorsun vodafone da
  • 1000dk 1000sms 4gb 24 kampanyası bittimi arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spy_hunter

Bugün arkadaşlarla telefonlarımızdan sırayla youtube den müzik açtık. Benim hattım vodafone(3g) olduğundan müziği sorunsuz dinledik ama arkadaşın hattı türk telekomdu(4.5 g) ve müziği takıla takıla dinlemek zorunda kaldık. Bu olay Dörtyol merkezde açık alanda oldu.

Bolgeye gore cok degisken olabilir bu durum

• quote:

Orijinalden alıntı: spy_hunter

Bugün arkadaşlarla telefonlarımızdan sırayla youtube den müzik açtık. Benim hattım vodafone(3g) olduğundan müziği sorunsuz dinledik ama arkadaşın hattı türk telekomdu(4.5 g) ve müziği takıla takıla dinlemek zorunda kaldık. Bu olay Dörtyol merkezde açık alanda oldu.

İş yerimde türk telekom mobil güzel çekiyor, vodafone yarım yamalak çekiyor, turkcell ise sıfır hiç çekmiyor. Turkcell'in şebekeyi bulabilmesi için yaklaşık 20 metre dışarıya dopru gitmek gerekli.

• Bugun sabah turktelekomdan aradilar faturasiz hattimi faturaliya tasiyalim 1000 dk 1000 sms 4 gb internet 19 lira dediler bende kabul ettim :)

• pttcell vardı bende geçiş yapamadım.
  • 3-4 gb internet olan en uygun tarife bu mudur? Faturasız da 3-4 gb interneti olan en uygun tarife hangisidir? Operatör fark etmez

• Tarife artık müşteri alımına kapatılmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerozer

Tarife artık müşteri alımına kapatılmış

Yaz Festivali FATURALI/FATURASIZ kayıtlar devam etmektedir.

Bilginize.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  TÜRK TELEKOM YAZ FIRSAT PAKETLERİ

Durumun bana özel olduğunu sanmıyorum üstat.

• Hocam yeni müşterimisiniz yoksa eskimi eski müşterilere önceden kapatılmıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerozer

TÜRK TELEKOM YAZ FIRSAT PAKETLERİ

Durumun bana özel olduğunu sanmıyorum üstat.

Mevcut aboneler için kapatılmış olabilir.

Ben yeni müşteri kayıtları için bahsettim yanlış anlaşılmaya mahal vermek istemem.

Sevgiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• serseri441907 kullanıcısına yanıt
    Yeni taşıdım hattı üstat. Ama bundan 1 ay önce yine telekomdaydım. Bundan dolayı olabilir.
  • Hocam 30 günü geçtiyse mevcut müşteri sayılmış olabilirsiniz ben 14 eylülde hattım taşındı 8 gblik paketi aldım

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.