Şimdi Ara

Türk Telekom yapılmayan altyapı.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Evet internetten baktım ben Orduda yaşıyorum ve çabuknet ne İstanbulda nede diğer sehirlerde var.. Sizin şehir disinda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Attano kullanıcısına yanıt
    inşallah hocam, sağolasın... bekliyoruz bakalım.
  • Bende aynı dertten muzdarip durumdayım 5-6 aydır yapmıyorlar iki kere dilekçe verdik ana merkeze yine ses yok bu kadar rezillik olmaz gerçekten sokakta fiber var sadece binaya kutu getirecekler çok zor bir şey sanki

• Kesinlikle hocam. Bağlamıyorlar 10 aydır. Alta BİM Yapıldı 1 gün geçmeden bağladılar birde nasıl iş anlamadım
  • Gelişme var mı?.Biz de hala bekliyoruz.Btk,bimere şikayet ettim ama hiçbir gelişme yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok 1 yıl bekleriz daha biz

Yakın binaların kutusundan bağlatabilirsin. Her bir kutu en az 10 kişiye net bağlanabiliyor. Ben 4 ay fln once komsununkinden bağladım 12 mbps hızım vardı.(normalde paket 16 ama) Bizim bınaya takıldı ankestre yenı geçirdim 4-5 gün oldu. hızımı 4 mbps sabitlemişler ankestre bozukmuşmuş. Uyuz oldum resmen adsl2+ bide onunla uğraşıyorum. 1 haftalık ankestre nasıl bozulur anlamış değilim.

yeni çözüm olarak komşuların birine söle kutusundan senin daireye kablo çek olsun bisin. Bimer fln da faydalı olur tabi.
  • maresal52 kullanıcısına yanıt
    Hocam ayrıntısını bilmiyorum ama yakında bina yok en yakını 50 metre ilerde ama internet varmı binada bilmiyorum. 30 metre falan ilerde direk var ordaymış galiba internet. 8. Kattayım ama kabloyu nasıl çekeceğiz tam anlamadım komşular bilir mi çekmeyi

Ünyeliymişsiniz hocam bende Fatsadayım
    Ben İstanbulda yaşıyorum da :)

Şimdi kardeş bu işin adamını bulursan sana fizandan net getirir haberin olsun. Yada Arıcaksın ttneti o dediğin direkden bi şekilde elektirikçi çağırıp eve kablo çekmen lazım bakır kablo incecik zaten ama performans düşmesı olurmu bilmiyorum.
    Diğer türlü senin binaya ankestre bağlanması için

Önce telekoma başvurdun diyelim. Onun için bi taşerona genelde verirler işi. Projesi çizilir felan adamların ne zmn keyfi olursa ozmn yapılır.
    Benim 3 ayda geldi ama yan binalar felan da istemiş ondan iyi sürede geldi 6 ay da anca gelir demişlerdi.

O 30 metre mesefadeki direkden eve kablo çekme şansın olursa ara telekomu çektim kabloyu de adam yollasınlar ertesi gün açılır net.
    Ama zor bir iş tabi bu iş.

Sana en kolay yöntemi söyleyim;
    Senin bölgene bakan Telekomda çalışan bu net bağlandığında eve gelen servisci arkadaşları bir şekilde bul.
    50 - 100 lira para vericem felan de yandan. sabah akşam onlar gelir 10 dk da işini halleder. Ertesi gün bağlanır netin. Yada onlar sana en iyi bilgiyi verirler zaten.

• ben de 3 aydır bkliyorum sadece kablo çekip bıraktılar.bi de boş port yok diyorlar ondan uzun sürüyormuş bu işler. nasıl oluyor etrafta bi sürü bina yıkıldı yeniden yapılıyor. hiç mi boş port yok. bu durumdan anlayan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.