Şimdi Ara

Türk Telekom yalın internet

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
84
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> Türk Telekom yalın internet
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    78 Mesaj
    arkadaşlar selamlar. Cumartesi günü yalın internet bağlatmak için Türk telekom bayine gittim. Nüfus cüzdanımı telefon numaramı adresimi aldı. Sözleşmeyi verdi bana ama sözleşmeye imza veya herhangi bir bilgi girilmedi. Hafta içi evinize gelirler dedi. Sözleşmeyi hangi paketi falan kullanacağız bunları eve geldiklerindemi belirlerleyeceğiz anlamadım. Bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi methcnnbs -- 11 Aralık 2017; 1:5:21 >

|
    |
    Herhalde normal bayiye gittiniz İl müdürlükleri cumartesi saat 2 de kapanıyordu. Normalde bayide dilediğiniz paketi seçmeniz lazım ama sizle ilgilenen personel ilgilenmek istemediyse 16Mbps ADSL verip geçmiş olabilir, müşteri hizmetlerini arayın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Media Sözlük
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,214
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.