Şimdi Ara

Türk Telekom VoWifi Kasım Ayı Sonunda Yayında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
9
Favori
10.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk Telekom VoWifi Kasım Ayı Sonunda Yayında

Şuanda VoLTE hizmeti alan tüm cihazlara destek verilecek. Tabi cihazın Türkiye'de resmi garantili olarak satılmış olması gerekiyor. Dosya hazırlanıp telefon markalarına gönderilmiş ve firmaların güncelleme vermesi bekleniyormuş.

• Malatya - Antalya arası 1000 km yol yaptım senin o ilah gibi gördüğün Turkcell çoğu yerde, Türk telekom'un altında kaldı çekim olarak. Hele bir de iç anadolu üzerinden değil de sahil kenarından gelirseniz işiniz yaş Türk telekom ve Vodafone en azından 2G çekerken Turkcell denilen kazık operatör kilometrelerce servis yok diyor. Ayrıca en azından abuk subuk şeylere abone edip müşterisini sağmalık inek gibi görmüyor. Ama tabi senin için küçük bir açık olsa yeter hemen karalama çalışmalarına başlarsın.
    Ha sen dedin diye Turkcell kazık oluyor.

Asıl TT kazığın önde gidenidir, neden mi? Benim 33 lira verdiğim tarifeye başkası 90 lira veriyor. Bu şekilde farkli fiyatlara maruz kalan yüzlerce kişi buralarda.. Ama bunu kendine itiraf etmek yerine tamamen herşeyi farklı olan operatörün fiyatlandırmasına kazık diyorsun. Hani şu faturasızda 100KB'a 7 lira alan operatöre kazık demeyip Turkcell'e diyorsun. Anladım abiii

26 eylül de ki rezilliğide unutmadık.

Blok
  • Volte hizmeti alam 3 5 cihaz var zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçek mi bu

• rezilliğe bak. lütfetmişler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    VoLTE değil vo-WiFi bahsedilen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vowifi ye ihtiyaci en cok olan hat ama en son gececek operatör. Şunu hat diye kullanmak ne diyim Allah muhtaç etmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokbiloz -- 25 Ekim 2019; 0:35:48 >
  • Mâlum HD+ yazıp HD görüştüremeyen tek operatör olduğu için vowifi'da nasıl rezillikler çektirir kestiremiyorum.

Ha güvenip pek yok ama olurda düzgün yaparlarsa bu işi en azından evde kullanırım

• Turktelekomdan memnun olan bir benim bulunduğum yerde turkcelli şamar oğlanı çevirir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mutalvarol M kullanıcısına yanıt
    Yok tek sen degilsin senin gibi var bir iki tane daha.

• c34 kullanıcısına yanıt
    Şuanda VoLTE hizmeti alan tüm cihazlara destek verilecek.

Bu cumleye bakilirsa volte alan 5 10 cihaz oldugu icin gene vowifi olan cihaz sayisi da dusuk olacakdir.

iphone 6, iphone 6s, iphone se, iphone 7, iphone 8, iphone x, iphone xr, iphone xs, iphone 11 vb sadece apple grubunndan 9 cihaz var benim bildiğim volte de sorunsuz çalışan.
    5-10 cihaz olduğunu nereden çıkardınız ki?

https://bireysel.turktelekom.com.tr/4-5G/hd-gorusme.html

burada markalara göre cihazlar mevcut

bide burada olmayan destekleyen kullanılan cihazlar var xiaomi gibi
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Xiaomilerde daha kullanan görmedim hocam. Vodafone neredeyse her cihazda destegi var. Ayrica telekom faturali ayrimi yapmis.

• maaart M kullanıcısına yanıt
    Apple samsung gibi belli basli marka modellerin pahalimodellerine destek vermisler. Xiaomi lerde filan yok mesela.

iPhone cihaz kullanan adam niye TT hat kullanır bunu oldum olası anlamam.

Dünya para verip iphone al ama içine TT hat tak. Akıl alır gibi değil

yok olduğunu nereden çıkardınız redmi note 7 bizzat kullandım hatta 4 ay önce konusunda mevcut hatta
    Türk Telekom VoWifi Kasım Ayı Sonunda Yayında
    XİOmilerde açmak için uğraşıyorsun biraz o yüzden bende uğraştım önceden telefonu tanımıyordu ama şuan tanımaya başladı
  • Önce volteyi her müşteriye versinler !

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.