Şimdi Ara

Türk Telekom VoLTE ve VoWiFi Açılmıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
5.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Turkcell'den Türk Telekom'a hat geçişim tamamlandı, sabah saat 8 gibi açıldı. Paket yükledim SMS, Dakika, İnternet hepsinden kullandım ama ne yazık ki VoLTE ve VoWiFi Açılmıyor.

Cihazım A30, VoWiFi ve VoLTE desteği hem cihazda, hemde Türk Telekom'un cihaz listesinde mevcut.

Ama ne yazık ki açamıyorum. 3G'de kötü performans sunuyor.

Aldığım hata; Türk Telekom VoLTE ve VoWiFi Açılmıyor!
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Müşteri hizmetlerini ara önce sesli yanıt sistemi üzerinden açmayı dene olmazsa temsilciye bağlan yardımcı oluyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    "sistemde sorun var" dendi ne yazık ki

• Tekrar aramayı dener misin hocam benim de geçen işim düştü temsilcinin biri sistemlerimizde sorun var sonra arar mısınız dedi tamam dedim kapattım hemen tekrar aradım başka bir temsilcinin ekranı açıldı

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 20 Haziran 2021; 10:13:18 >
    4 tane temsilciye bağlandım sorun var dediler

• Şanssızlık

• Ben ilk geçtiğim gün hiçbir şekilde aktif edememiştim telefonun ayarlar menüsüne Wi-Fi arama gelmiyordu. Turkcell de iken olan ayar silinmişti birden. Ertesi gün Operatör ayarları güncellemesi yüklensin mi diye bir soru geldi ekrana sistem bildirimi olarak evet dedim. Birden açıldı. Bu tarz bir durum olabilir.
  • TheBCD T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Birşey değil hocam. Bu arada 2 haftalık Turk Telekom macereamı dün sonlandırdım. Cuma gecesi itibariyle Turkcelliyim tekrar.
  • TheBCD T kullanıcısına yanıt
    Bende 2 hafta sürecek.

• Allah yardımcınız olsun hocam

• Ya 3G'de arama yapıyorum boru gibi ses var. Ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 20 Haziran 2021; 10:13:38 >
  • Türk Telekom VoLTE ve VoWiFi Açılmıyor!

Sonunda açıldı, bir fark göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 20 Haziran 2021; 10:14:2 >
  • Doğru hocam, kullandığım dönem köydekileri arıyorduk sanki telsiz den konuşuyormuş gibi ses geliyordu

• Bundan sonra benim için birşey değişmedi, bir kerelik bulastik işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 20 Haziran 2021; 10:42:9 >
  • Aynen hocam, Vodafone'un ses kalitesi çok iyi Turkcell den sonra, özellikle burda iyileştirme yaptılar internet, ses kalitesi her şeyiyle çok iyi oldu. Gelecek sene ben de Vodafone kullanacağım, Turkcell deki taahütüm sona erince.

• Vodafone da o kadar iyi değil, Turkcell zaten 3G ve gerek 4G olsun süper ses sunuyor, şebeke içi zaten mükemmel. Vodafone kullandığımda 3G vasattı biraz, VoLTE ile iyi işler çıkarıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 20 Haziran 2021; 10:14:26 >
  • Doğrusunuz hocam, senelerce faturasız Turkcell kullandım bu sene de faturalı devam ediyorum. Seneye de olmadı git gel yapar şuankine benzer bir pakete veyahut Elçi paketine geçiş yapabilirim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.