Şimdi Ara

Türk telekom'un sitesine gireni araması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> Türk telekom'un sitesine gireni araması
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    676 Mesaj
    Daha önce başına gelen olmuştur. Türknet abonesiyim bugün bir arkadaşım için internet paketlerine bakarken ttnet'in sitesine girdim hiçbir bilgi vermeden çıktım ve 10 dakika sonra 0850'li bir hat tarafından ttnet paketi satmak için arandım. TTNET siteye giren ip adreslerini alıp arkasındaki abonenin kişisel bilgilerinden arama yapıyor. Tabi ki teknik olarak bu mümkün(sonuçta turknet vae altyapısı da ttnet'ten kiralanıyor). Yalnız böyle etik dışı bir hareket olamaz. Yani bu kişisel bilgilerin gizliliğine aykırı değil mi ? Yani ttnet kendi kullanıcısı olmadığım halde nasıl böyle bir şey yapar anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tatsumi Senpai -- 6 Aralık 2019; 15:56:25 >

|
    |
    Türknet abonesiyken belki yüzlerce kez sitelerine girip araştırma yaptım fakat bir kez dahi aranmadım. Ayrıca bunu yapabiilmek için Türknetle birlikte çalışmaları gerekiyor CGN ip sağolsun . Denk gelmiştir komplo teorilerine gerek olmadığı düşüncesindeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi think impossible -- 6 Aralık 2019; 16:7:50 >

Orijinalden alıntı: think impossible

Türknet abonesiyken belki yüzlerce kez sitelerine girip araştırma yaptım fakat bir kez dahi aranmadım. Ayrıca bunu yapabiilmek için Türknetle birlikte çalışmaları gerekiyor CGN ip sağolsun . Denk gelmiştir komplo teorilerine gerek olmadığı düşüncesindeyim
    Daha önce benim de siteye girdiğim oldu doğru ama daha önce ttnet'ten hiç arama almadım. Siteye girdikten 10 dakika sonra aranmam bu kadar tesadüf olur mu bilmiyorum.
    |
    |
    444 1 444
    444 0 375

Sizin durum tesadüf olmuş sadece. Arayanında TTNET oldugunu sanmıyorum :) Arayan bir bayi veya internet satmaya çalışan belirsiz birileri olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 6 Aralık 2019; 17:1:52 >
    quote:

Orijinalden alıntı: NT2L

TTNET;
    444 1 444
    444 0 375

Sizin durum tesadüf olmuş sadece. Arayanında TTNET oldugunu sanmıyorum :) Arayan bir bayi veya internet satmaya çalışan belirsiz birileri olmalı.
    Evet arayan bayi numarasına benziyordu. Gerçekten çok pis denk geldi sanırım. Ama işte insan bir acaba diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yolgezen17

tamamen şans.

öyle olsaydı kaç defa aranırdık!!
    |
    |

Aristoteles
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Lastik Avcısı
Canlı Tv izle
bankalar.org
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.