Şimdi Ara

-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tatsumi Senpai -- 10 Mart 2021; 4:9:34 >

• Türknet abonesiyken belki yüzlerce kez sitelerine girip araştırma yaptım fakat bir kez dahi aranmadım. Ayrıca bunu yapabiilmek için Türknetle birlikte çalışmaları gerekiyor CGN ip sağolsun . Denk gelmiştir komplo teorilerine gerek olmadığı düşüncesindeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi think impossible -- 6 Aralık 2019; 16:7:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: think impossible

Türknet abonesiyken belki yüzlerce kez sitelerine girip araştırma yaptım fakat bir kez dahi aranmadım. Ayrıca bunu yapabiilmek için Türknetle birlikte çalışmaları gerekiyor CGN ip sağolsun . Denk gelmiştir komplo teorilerine gerek olmadığı düşüncesindeyim
    Daha önce benim de siteye girdiğim oldu doğru ama daha önce ttnet'ten hiç arama almadım. Siteye girdikten 10 dakika sonra aranmam bu kadar tesadüf olur mu bilmiyorum.
  • TTNET;
    444 1 444
    444 0 375

Sizin durum tesadüf olmuş sadece. Arayanında TTNET oldugunu sanmıyorum :) Arayan bir bayi veya internet satmaya çalışan belirsiz birileri olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 6 Aralık 2019; 17:1:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NT2L

TTNET;
    444 1 444
    444 0 375

Sizin durum tesadüf olmuş sadece. Arayanında TTNET oldugunu sanmıyorum :) Arayan bir bayi veya internet satmaya çalışan belirsiz birileri olmalı.
    Evet arayan bayi numarasına benziyordu. Gerçekten çok pis denk geldi sanırım. Ama işte insan bir acaba diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamamen şans.

öyle olsaydı kaç defa aranırdık!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.