Şimdi Ara

TT Fahiş Fiyatlardan da Geri Adım Atmalı! - #fahişfiyatistemiyoruz | İnternette Kalite Hareketi (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
694
Cevap
16
Favori
95.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
719 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bugün bende aradım sordum durumu ve ilk defa düzgün yanıt aldım.

şimdi ben 24 mpbs 50 gb AKN kullanıyorum. 20 ekimde abonelik başlattım. yani daha 23 ay taahhütüm var.

önceden AKN dolunca 8e düşüyordu hızım artık 10a düşcek. AKN doluncada bize sınırsız ve ücretsiz ek paket tanımlayacaklar taahhüt bitene kadar . yani bu benim çıkarıma oluyor. çünkü AKN sonrası hızım artmış oldu (8den 10a çıktı). o yüzden benden habersiz düzenleme yapabildiler.
  • Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    aynen dediğiniz şekilde uygulamaya gidecekler artı olarak ilk üç ay 50 gb kotada vereceklermiş. Şuan taahhüt var sorun yok diyebilir çoğu kullanıcı fakat 13 ayda geçer 23 ayda geçer bittiği zaman bu süre ya kota ve belki 15-20 gün internetsiz ay sonu gelmesini beklemekle yada aşırı yüksek fiyatlar arasında tercih yapılacak mecbur.
  • şikayet etmeyin aknsiz internet veren firmalara geçin.
  • Bitek TT kotalıya geçeceğini söylüyor.
    Bence TT de taahhütü olan kullanıcıların, kotalı uygulamaya geçmeyi kabul etmemesi durumunda. Kullanıcıya ücretsiz cayma hakkı verilmeli. Bu konuda etkinlik düzenlenmeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

şikayet etmeyin aknsiz internet veren firmalara geçin.
    sen bu kafayla çok yaşamazsın
  • Birisi bizi uyandırıp "Türkiye Simülatörünü başarıyla tamamladınız!" dese ve başka ülkede uyansak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

bugün bende aradım sordum durumu ve ilk defa düzgün yanıt aldım.

şimdi ben 24 mpbs 50 gb AKN kullanıyorum. 20 ekimde abonelik başlattım. yani daha 23 ay taahhütüm var.

önceden AKN dolunca 8e düşüyordu hızım artık 10a düşcek. AKN doluncada bize sınırsız ve ücretsiz ek paket tanımlayacaklar taahhüt bitene kadar . yani bu benim çıkarıma oluyor. çünkü AKN sonrası hızım artmış oldu (8den 10a çıktı). o yüzden benden habersiz düzenleme yapabildiler.
    taahhütlü olanlar endişe etmesin. mevcut paketinizin altında bir pakete geçiremezler. ama üstü olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @sangokudbgt trollü sen ne saçmalıyorsun TT botu?
  • ulastırma bakanı noktayı koymus .ttnet yıne turlu cakallıklara basvurmaya calısıyor lakin faydasız 2017 de btk duzenlemye gıttıgınde ttnet oyle bır sey yok demişti ama paşa paşa uygulmaya baslamıstı 2020 ye geliyoruz 8k ların konusuldugu bu devirde 75 gb falan artık küfür gibi bir sey bır 4k fılm 70 80 gb artık kota mota olmayacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    50mbps yavaşken 24mbps mi hızlı diyorlar? 8'den 10'a çıkmış diye akk kabul edilmemeli...
  • sanırsam hollandadaki bazı bolgelerde sistemin benzerini getirmeye çalışmışlar...
    ordada altyapının sınırlı olduğu bolgelerde kotayı aşınca hız yarı yarıya düşer...
    ama bildiğim kota orda 200 gb...50 75 gb komik ötesi rakkamlar değil
    çakmasını yapmışlar gibi...
    kota konusunda telekoma hak veriyorum türkiye gibi çalmacı çırpmacı sülalesiyle net paylaşımlı bir ülkede kota olmak zorunda ama makul bir gb seviyesinde....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Kasım 2018; 17:21:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: claudatur07hasann

ulastırma bakanı noktayı koymus .ttnet yıne turlu cakallıklara basvurmaya calısıyor lakin faydasız 2017 de btk duzenlemye gıttıgınde ttnet oyle bır sey yok demişti ama paşa paşa uygulmaya baslamıstı 2020 ye geliyoruz 8k ların konusuldugu bu devirde 75 gb falan artık küfür gibi bir sey bır 4k fılm 70 80 gb artık kota mota olmayacak

Ulaştırma bakanı hiçde nokta falan koymamış. Baksanıza internet hızları iyileştirme yapılacak diyor.
    Yanı kota tamamen sorgusuz sualsiz kalkacak demiyor.
    Bir tane de gazeteci de sormamış ki, Türk Telekom hızları yine düşürecek bunla ilgili ne diyorsunuz dememiş..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragorns

Birisi bizi uyandırıp "Türkiye Simülatörünü başarıyla tamamladınız!" dese ve başka ülkede uyansak.
    Nerde o gunler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkaç dakika önce Türk Telekom CEO'su Paul Doany'ye Twitter'dan mesaj attım bu kota konusuyla ilgili. Beni mail adresine yönlendirdi. Gerisi burada.

TT Fahiş Fiyatlardan da Geri Adım Atmalı! - #fahişfiyatistemiyoruz | İnternette Kalite Hareketi

Saygı çerçevesi içinde son noktayı koydum kendi nezdimde.
  • Hata bizde aslında bunu yapabileceklerini başında düşünecektik,talepleri iletirken hem akn yi yani kotayı hemde buna bağlı hız düşürmeye karşı çıkacaktık yani şimdi onların yaptığı sanki ikisi farklı bir şeymiş gibi önümüze sunmak halbuki ikisi aynı kapıya çıkıyor,açıklamalarda ise güya hesapta ikisi farklı şeymiş gibi bahsediliyor anlatılıyor ama malesef yine olan bize olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 19 Kasım 2018; 1:42:0 >
  • O kadar yazdım fakat cevap veren biri çıkmadı. Sanırım 1 ay sözleşme yapmadan devam edeceğim. Sözleşmem 12.12.2018 te bitiyor. belki 2019 başında yeni akn siz paketler çıkar. Onlara giriş yaparım. 1 ay fazla para ödiyeceğim ama 2 sene pişman olmaktan iyidir..
  • Bir gelişme var mı ?
  • Ambarad kullanıcısına yanıt
    Resim açılmıyor hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta şikayet etmiştim, yeni metni kullanarak tekrar şikayet ettim. Hep destek tam destek
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.