Şimdi Ara

TT Fahiş Fiyatlardan da Geri Adım Atmalı! - #fahişfiyatistemiyoruz | İnternette Kalite Hareketi (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
694
Cevap
16
Favori
95.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
719 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Farkındalık oluşturma adına güzel bir adım. Bugün Millenicom Bireysel Pazarlama Direktörü gayet net söyledi. İnternet Servis Sağlayıcıları 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren müşterilerinin İSS lerden AKK siz internet kullanma talep etme hakkı olduğunu ve İSS lerin abonelerin bilgisi dışında bir uygulamaya geçemeyeceğini söylüyor. Konuyla ilgili BTK başkanının çok net açıklaması var. Mevcut taahhütlü abonelerin de AKK siz internet kullanabileceği yönünde. İlgili açıklamanın linki de burda;

https://www.btk.gov.tr/haberler/btk-baskani-sayan-dan-akn-aciklamasi

• Bende varım dostlar , hukuksuzluga hayır ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BTK şikayetim sonrası firma bana da klasik cevabını göndermiş.Yani kotalı paketten devam diyorlar. Çözüm öneriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -the-

BTK şikayetim sonrası firma bana da klasik cevabını göndermiş.Yani kotalı paketten devam diyorlar. Çözüm öneriniz nedir?
    Etkinliğimiz devam edecek, takipte kalmanızı öneririz.
  • Destekliyorum ve şikayetimi BTK'ye ilettim.
  • Bende varım. Kotasız turknet e geçmek istediğimde boş port yok diyorlar. Ya bizde kal yada internetsiz

• Destekliyorum +2 ile
  • Bende müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmenin ses kaydı var.açık açık söylüyorlar.bunu da btk şikayet formuna eklemenin bir yolu var mı?
  • Bu devirde ne Akn nede Kota kabul edilemez. Gitsinler kendi akillariyla dalga geçsinler.

• TT kullanmıyorum nasıl destek olabilirim. Sağlayıcım akn konusunda bi bilgi vermedi vodafone

• Bir TurkNet abonesi olarak arkanızdayım. Tıpkı bizim gibi herkes hızlı ve kotasız internet kullansın diye kampanyayı sonuna kadar destekliyorum.

• Kotasiz internete herzaman tam destek

• Aha bana cvp gelmiş hicbir şey Anlamadim ama :)

Cevap

Sayın Yiğit BİLGİÇ,

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu üzerinden Şirketimize iletmiş olduğunuz şikayetiniz hakkında gerekli inceleme ve çalışmalar titizlikle yapılarak tamamlanmıştır.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun düzenlemesi kapsamında 31.12.2018 tarihi itibarıyla AKN uygulamasına son verilecek ve adil kullanım noktası içeren limitsiz paketler sabit genişbant portföyümüzde yer almayacaktır.

Bu tarihten önce abone olmuş ve AKN’li paket kullanan müşterilerimize; yeni tarifeleri kapsamında kullanım hakları dolduğunda daha iyi bir internet deneyimi sağlamak için daha yüksek hızlar ile limitsiz ek kota paketleri ücretsiz olarak tanımlanacaktır.

Bu doğrultuda Yalın Fibernet Limitsiz (100 Mbps'ye Kadar-200GB AKN) internet paketiniz mevcut tarifenizden daha avantajlı olacak sekilde Yalın Fibernet (100 Mbps'ye kadar) paketine dönüstürülecek ve ücretsiz 35 Mbps hızında ek kota paketi otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır. Ek paketinizden yeni bir kampanya katılımı yapana kadar ücretsiz olarak faydalanmaya devam edebileceksiniz.

Full limitsiz paket ve kampanyalarımızla ile ilgili çağrı merkezi ve web sitemizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilgilerinize arz ederiz.

Saygılarımızla.
    16/11/2018 13:37:07
    simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1124313/ff82c5db-77c0-4e12-9645-5857ebf68717.jpg[/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lugano1907 -- 17 Kasım 2018; 12:18:20 >

• İşin peşini bırakmak yok arkadaşlar

• Arkadaşlar ülkede o kadar sorun sıkıntı varken ekonomi alt üst olmuşken millet açken işsizlik hat safadayken ne bilim terör durmazken hergün cinsel istismar artarken böyle bir olaya dikkat çekmek çok saçma daha temel sorunlarımız var onları halledelim bu tip şeyler hallolmasa nolur ki ???

• sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    Küfür etmemek için zor tuttum kendimi gerçekten.
    Siz eğitilmezsiniz.
  • Gönderdim bakalım.
  • Benim kafam karıştı.Şimdi bu kota akn nin isim değişmiş halimi yoksa bizim bildiğimiz aşınca internetin kesildiği uygulama mı ? Şayet 2. ise yuh artık.Ben tt kullanmıyorum ama ben de şikayet edecem.Hiçbir şey sonuç vermezse diğer isslere geçin beyler.Maalesef 2018 yılında basit bir şey için mücadele vermek zorundayız.

@lugano1907 :Yani diyor ki ben bildiğimi okuyacam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 17 Kasım 2018; 12:43:40 >
  • Umut verici olması açısından buradan paylaşıyorum. PlayStation tarafında yaptığımız etkinlik sonuç verdi, Ticaret Bakanlığı Sony'ye soruşturma açtı.

TT Fahiş Fiyatlardan da Geri Adım Atmalı! - #fahişfiyatistemiyoruz | İnternette Kalite Hareketi

https://forum.donanimhaber.com/fahis-playstation-store-fiyatlarina-hayir-sonuc-aldik-sony-ye-sorusturma--135304674

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontratak -- 17 Kasım 2018; 12:51:12 >

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.