Şimdi Ara

TT Fahiş Fiyatlardan da Geri Adım Atmalı! - #fahişfiyatistemiyoruz | İnternette Kalite Hareketi (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
694
Cevap
16
Favori
95.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
719 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: soulfly1

Keşke beni de arasalar dediğiniz şekilde bir taahhüt sunsalar. Keza mali durumum yetse de ne 24 MBIT'e 120 TL ne de 35 MBIT'e 170 TL vermem. Aradıklarında konuşacağım ve fiyatı düşürmelerini talep edeceğim olmuyorsa farklı ISSlere yöneleceğim. Her ne kadar hâlâ pahalı da olsa 35 MBIT'e 120 TL vermeye kabulüm ama 170 TL de olmaz artık.

Aradıklarında açıkçası 2019 6. ayda biten taahhütünüzü bu şekilde uzattıklarını da belirteceğim fiyat düşürmelerinde faydası olur diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Simdiye kadar sizi 50 kez arayip taahhut uzatmak icin teklif sunmalari gerekiyordu. En kotu 3 ay kala ariyorlar diye biliyorum.

Tabi ornek olarak verebilirsiniz. 22 ekimde aranip uzatmistim. Tabi o zaman bu mailde ki bilgilendirmeler yoktu piyasada. Ama yinede sizi coookktaaaan arayip teklif vermelilerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soulfly1 kullanıcısına yanıt
    Sunuda ekliyim belki yardimci olur.

TT Fahiş Fiyatlardan da Geri Adım Atmalı! - #fahişfiyatistemiyoruz | İnternette Kalite Hareketi

• quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

Aldığım teklif ile Zirvede Kal tarifesi arasında 14 TL fark var. Sizce Zirvede Kal'a geçip AKK'yi düşünmek istemiyorum artık. Geceleri kalk, güncelleme yap sıktı.

Türksat şaka gibi, Vodafone desen sorunlu.
    14 tl o sikintiya degmez.

Bas zirvede kal icin taahhutu rahat et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakosez -- 16 Kasım 2018; 19:0:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakosez

Sunuda ekliyim belki yardimci olur.

Paket değiştirsem bile taahhüt süresi aynı kalacak maalesef. Mecbur Ocak ayında taahhüt uzatımı için aramalarını bekleyeceğim.
  • Kafam çok karıştı bu işten, şimgi 75 gb AKN li paketim var bu 75 GB olarak değişekmiş. Kotayı aştığım zaman hızım mı düşecek yoksa eski usul kota bitti net gitti devrimi oluyor.
  • Taahhütün bitene kadar kotadan sonra hız düşümü olacak şekilde devam ediyorsunuz. 2019 dan itibaren de Tt de aknli tarife olmayacakmış. Yeni abone olacaklar için ya kotalı ya da tam sınırsız paketler olacak. Kotalı tarifelerde kota bittikten sonra büyük ihtimalle net kesilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warchief46 -- 16 Kasım 2018; 20:26:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer ISS ler neden suskun diyen arkadaşlar, emin olun onların çoğu kotayı istiyor, şuan bizlerin tepkisini ölçemiyorlar, şayet zayıf davranirsak onlarda buna göre hareket eder. O yüzden destek verelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaXP

Kafam çok karıştı bu işten, şimgi 75 gb AKN li paketim var bu 75 GB olarak değişekmiş. Kotayı aştığım zaman hızım mı düşecek yoksa eski usul kota bitti net gitti devrimi oluyor.
    Taahhüt bitene kadar adı değişse de AKK devam edecek ama taahhüt bitince eski kotalı sisteme dönüyor. Yani insanları bir süre oyalayıp iş işten geçene kadar idare etmek istiyorlar.
  • Şikayet tamam bilgilendirme için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warchief46

Taahhütün bitene kadar kotadan sonra hız düşümü olacak şekilde devam ediyorsunuz. 2019 dan itibaren de Tt de aknli tarife olmayacakmış. Yeni abone olacaklar için ya kotalı ya da tam sınırsız paketler olacak. Kotalı tarifelerde kota bittikten sonra büyük ihtimalle net kesilecek.
    Tam da düşündüğüm gibi olmuş resmen 10 sene önceki duruma dönülüyor. AKN ye razıydık o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Taahhüt bitene kadar adı değişse de AKK devam edecek ama taahhüt bitince eski kotalı sisteme dönüyor. Yani insanları bir süre oyalayıp iş işten geçene kadar idare etmek istiyorlar.

Alıntıları Göster
    Az önce bir arkadaşımı aramışlar Süperonline'dan onlarda kota geleceğini ve netin kesileceğini söylemiş. Diğer firmalara mı geçsek ne yapsak.
  • Daha iyi seçenekler varsa değerlendirebilirsiniz.

Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek istiyorlar. Bu kadar mücadeleden sonra geri adım atan tarafın bir daha söz hakkı olmaz.
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Tabi ki yaptıkları usulsüz şikayetimizi yapacağız sonuna kadar destek. Yada bu tepkilerden çekinip yine aynı fiyatlara limitsiz paket yapacaklar.
  • Hala 8 mbit üstü internet vermiyor ama biz hala kota derdindeyiz. Demek ki hızınız iyi, tek derdiniz kota!

Önce herkesin hakkı olan fiber için kampanya düzenleyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jakosez

Simdiye kadar sizi 50 kez arayip taahhut uzatmak icin teklif sunmalari gerekiyordu. En kotu 3 ay kala ariyorlar diye biliyorum.

Tabi ornek olarak verebilirsiniz. 22 ekimde aranip uzatmistim. Tabi o zaman bu mailde ki bilgilendirmeler yoktu piyasada. Ama yinede sizi coookktaaaan arayip teklif vermelilerdi.

Alıntıları Göster
    Beni hala aramadılar! 19 kasım da 2 yıllık TT de taahüttüm bitiyor. Hala da karar veremedim. Firma değiştirsem mi? Bilmiyorum. Türknet vb. firmalara geçmek de macera aramak gibi geliyor.
  • Jakosez J kullanıcısına yanıt
    Haftaya bitiyor hala aranmadık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ducatine

Beni hala aramadılar! 19 kasım da 2 yıllık TT de taahüttüm bitiyor. Hala da karar veremedim. Firma değiştirsem mi? Bilmiyorum. Türknet vb. firmalara geçmek de macera aramak gibi geliyor.

Alıntıları Göster
    Allah Allah.. Çok öncelerden yapışmaya başlamaları gerekiyordu.

Aman hız düşecek mi, internet gidecek mi diye modem ışıklarına bakarak renk körü olma gibi sıkıntıları göze alıyorsan tabi diğer firmalardan birine geçebilirsin. Zar atmak gibi düşün, artık ne gelirse..

Şahsen rahatımı diğer firmalara geçerek hiç bozamam. İnternet benim hayatımın vazgeçilmez bir parçası ve sorunsuz hizmet alma taraftarıyım. Yıllardır TTNET'deyim, evet piyasanın en pahalısı bu açık ve net. Ama hiçbir zaman sıkıntı yaşamadım, hız/ping hep sabit.

Yine de karar size ait iyice ölçüp tartın.
  • Bu saatten sonra kimse geri adım atmamızı beklemesin. AKK vb Kota uygulamalarının tamamını red ediyorum. Hep destek tam destek.

• Tamamdır üyelik işlemini hallettim buldum mailimi ve giriş yaptım sisteme.Şikayet ettim örnekteki gibi.Umarım hakkımız olan AKN siz internete kavuşuruz.Konuyu açan arkadaşa ve şikayette bulunan destek olanlara kendi adıma teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.