Şimdi Ara

türk telekom(ttnet) 100 mt lik mesafede şebeke olmasına rağmen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
3.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arka binayı adres gösterek eski hattımı kullanıyorum kendim kablo çektim 40mt kadar

birde yeni hat aldım maksat buraya şebeke çeksinler diye

türk telekom(ttnet) 100 mt lik mesafede şebeke olmasına rağmen, sokağınızda şebeke yok diye hattımızı çekmiyor ve fatura işlemeye devam ediyor(ben mahsus dondurmadım ve kapatmadım)

100 mt mesafede olan küçük kutuda 5 kişilik aboneye verebilecek yer olduğunu söyledi gelen kişi... ve o kutaya ise 150 mt mesafede büyük dolapları var kendilerinin.

hattı çekmeleri için ne yapmalıyım nereye başvurmalıyım?
    telefon 444 ile bu konuda yardımcı olamıyorlar malesef
    aralık ayında sokak sakinleri ile imza toplayıp verdim, şebeke çekilmesi için,
    gelen giden olmadı.
    bende tekrar nakil vererek hattımı taşımalrını istedim şebeke olmayan adrese(100 mt mesafede var yanlız)
    önce ekip geldi burda şebeke yok çekemeyiz ,dedim burda var işte sokağın başında, şefimize bildirin çek derlerse çekeriz işleyerekte olsa ama biraz uzun sürer vs.
    sonra şeflerinin yanına gittim böyle böyle ,geldi baktı tmm çekilir ama ekibe söyliyeyim biraz eziyetli işleyerek çekilmesi lazım felan.

ikiside çekilebileceini ama eziyetli olduğunu söyledi yani kısaca, akşamına bir bayan aradı hattınızı dondurun taşınamıyor diye..bende sinirlendim ne yaparsanız yapın ödemeyeceğim fatura vs dedim kapattım. sonra şefi aradım ekipde yanındaymış, ne deseler beğenirsiniz ikiside inkar etti oraya çekilmez diye ..

kaç kere telefonla 444 aradılar sonrasında durumu böyle anlattım ilgileneceklerini vs söylediler cöçüm yok hala..

ne yapmamızı önerirsiniz..

• tüketici hakem heyetine ve btk ya şikayet etmenizi önereilirim,
    çünkü yüzsüzlük diz boyu, hakkını aramayanı eziyorlar.
    ama gitmeden önce başvuracağınızı onlara söyleyiki belki korkarak hallederler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 20 Şubat 2013; 20:56:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhtakif

Son durum nedir hocam. Ben de benzer bir sorun yaşıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BÜYÜK KONUŞAN ADAM

quote:

Son durum nedir hocam. Ben de benzer bir sorun yaşıyorum.

son durum , zar zor şebekeye bakan şefi getirebildim sokağa, kendi gözleriyle gördü hak verdi..

10-15 gün içinde yaparız dedi.. beklemedeyim
  • Bende şebeke başvurusunda bulundum 7 aydır bekliyorum
  • BTK'DAN 2 KERE DETAYLI ŞİKAYET YOLLADIM+ SÜREKLİ TURKTELEKOMDAN ŞİKAYET KAYDI OLUŞTURDUM. 1 AYDA ŞEBEKEYİ BAĞLADILAR. ÇAĞRI MERKEZİNDEKİ ELEMANIN HATASI OLMASAYDI 2 HAFTAYA TAMAMLANACAKTI. SIKIŞTIRMADAN BİR İŞLEM YAPMIYORLAR MAALESEF.
  • aynı sorun bizdede var..Karşı binadan 100 metre kablo çektik öyle kullanıyoruz..

Güya fiber ihalesi alınmış, ondan döşencekmiş..9 ay oldu bekliyoruz
  • hizmet verilmeyen yere, aboneye fatura ödenmez tek taraflı sözleşemen fesih olur. tüketici hakem heyetinden destek alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _A_N_I_L_

hizmet verilmeyen yere, aboneye fatura ödenmez tek taraflı sözleşemen fesih olur. tüketici hakem heyetinden destek alın.

Aynen öyle. Ayrıca hizmet alamama durumunda cezai bedelde ödenmiyor.
  • Bizim buralarda da 4 bir yanımız saha dolabıyla dolu olduğu halde SNR değerleri falan rezalet ötesi. Düzeltmeyede tenezzül etmiyorlar. Hatta geçen güne (Salı) kadar düzgün çalışan sistemi bozdu cahiller. Bende tabi aklıma gelen tüm güzel kelimeleri gıyaplarında kullandım kendi kendime.
  • Esenyurt'da torium'un arkasında bir yeni binaya taşındık, cuma geleceğiz dediler, geldiler, şebeke yok deyip basıp gittiler, ne zaman olur dedim, 5 ay dediler? :(
    İstanbul'un ortasında nasıl iş anlamadım? İnşallah bir de fatura göndermezler.
  • hortlatmış gibi olmasın ama

hala benim sorunumu çözmediler

arka binanın önündeki kutudan 40 mt lik kablo ile kullanmaktayız interneti

sokağa hala şebeke çekmediler üstelik 100mt ötede boşta kutu olmasına rağmen

btk ya şikayet ediyorum, ttnet dönüyor bana her seferinde ve hikaye anlatıyorlar. en son aradığında 2014 yılı için yatırım düşünmüyorlarmış bölgeye.
    dedim geleli 2 yıl oldu hala aynı sen 2014 den bahsediyordun ,yatırım dedikleride 2 tane kutu 100 mt kablo :) onuda ben vereyim yapın dedim kem küm edip duruyor.

btk da çözüm olmuyor ne yapmalı bilen varsa lütfen yardım edin. bunlara dur diyecek biri yok mu?
  • quote:

arka binayı adres gösterek eski hattımı kullanıyorum kendim kablo çektim 40mt kadar

türk telekom(ttnet) 100 mt lik mesafede şebeke olmasına rağmen, sokağınızda şebeke yok diye hattımızı çekmiyor ve fatura işlemeye devam ediyor(ben mahsus dondurmadım ve kapatmadım)

100 mt mesafede olan küçük kutuda 5 kişilik aboneye verebilecek yer olduğunu söyledi gelen kişi... ve o kutaya ise 150 mt mesafede büyük dolapları var kendilerinin.

gelen giden olmadı.
    bende tekrar nakil vererek hattımı taşımalrını istedim şebeke olmayan adrese(100 mt mesafede var yanlız)
    önce ekip geldi burda şebeke yok çekemeyiz ,dedim burda var işte sokağın başında, şefimize bildirin çek derlerse çekeriz işleyerekte olsa ama biraz uzun sürer vs.
    sonra şeflerinin yanına gittim böyle böyle ,geldi baktı tmm çekilir ama ekibe söyliyeyim biraz eziyetli işleyerek çekilmesi lazım felan.

ikiside çekilebileceini ama eziyetli olduğunu söyledi yani kısaca, akşamına bir bayan aradı hattınızı dondurun taşınamıyor diye..bende sinirlendim ne yaparsanız yapın ödemeyeceğim fatura vs dedim kapattım. sonra şefi aradım ekipde yanındaymış, ne deseler beğenirsiniz ikiside inkar etti oraya çekilmez diye ..

kaç kere telefonla 444 aradılar sonrasında durumu böyle anlattım ilgileneceklerini vs söylediler cöçüm yok hala..

Siz tt net ile uğraşmaya devam edin.

Ben kablo tv şebekesi üzerinden internet kullanıyorum, aldığım hız 100 mbps.

Detaylarawww.turksatkablo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

quote:

arka binayı adres gösterek eski hattımı kullanıyorum kendim kablo çektim 40mt kadar

gelen giden olmadı.

Siz tt net ile uğraşmaya devam edin.

Ben kablo tv şebekesi üzerinden internet kullanıyorum, aldığım hız 100 mbps.

Detaylarawww.turksatkablo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

alternatif olsa zaten 1 dakika durmayız ttnet te
  • quote:

hortlatmış gibi olmasın ama

hala benim sorunumu çözmediler

arka binanın önündeki kutudan 40 mt lik kablo ile kullanmaktayız interneti

sokağa hala şebeke çekmediler üstelik 100mt ötede boşta kutu olmasına rağmen

btk ya şikayet ediyorum, ttnet dönüyor bana her seferinde ve hikaye anlatıyorlar. en son aradığında 2014 yılı için yatırım düşünmüyorlarmış bölgeye.
    dedim geleli 2 yıl oldu hala aynı sen 2014 den bahsediyordun ,yatırım dedikleride 2 tane kutu 100 mt kablo :) onuda ben vereyim yapın dedim kem küm edip duruyor.

btk da çözüm olmuyor ne yapmalı bilen varsa lütfen yardım edin. bunlara dur diyecek biri yok mu?

Normaldi tnnet bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mhtakif M kullanıcısına yanıt
    Hangi müdürlüğe bağlısın, bir mesaj at bana çözelim problemi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Hangi müdürlüğe bağlısın, bir mesaj at bana çözelim problemi.

pm attım hocam

gaziantep
  • şuanki durum

Alma Gönderme
    SNR marjin: 6.4 7.8 db
    Hat Zayıflaması: 31.2 36.1 db
    Veri Oranı: 1955 298 kbps
    Maks Hız: 2572 294 kbps
  • @XpressMusic34 ilgilendiğiniz için sağolun..

iskandan dolayı diye cevap atmışlar bu seferde

mesafe sadece bu kadar resimden görebilirsiniz

• Dostum bölgede iskan yok problemin kaynağı o yani. Belediye ile görüşün bir sorun yapılabilecek bir şey varsa zaten yapılır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.