Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM, Taşıma Yapana Uygun Paketler (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.495
Cevap
111
Favori
323.915
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hamzadağ

geçişlerde şuan en mantıklısı selfy fırsat 15 bana göre 35 TL ye 15 GB veriyor. Son paylaşılan paketlerde 32 TL ye 12 GB veriyor 3 TL daha ver 3 gb fazla al
    türk telekomdan vodafone'a geçmek için kaç ay vodafone'da kalmak gerekiyor bilgin var mı
  • derbeder.53 kullanıcısına yanıt
    Telekomun interneti daha hızlıydı hocam. Şuan olan yoğunluktan olabilir mi bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vodafone'daki hattım bugün 23:59'da bitiyor, Türk Telekom'a geçmek için bugün öğle saatlerinde online başvuru yaptım ve sms attım lakin acaba ne zaman aranacağım? Tahmini olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sydro

Vodafone'daki hattım bugün 23:59'da bitiyor, Türk Telekom'a geçmek için bugün öğle saatlerinde online başvuru yaptım ve sms attım lakin acaba ne zaman aranacağım? Tahmini olan?
    Online başvuruya zaten geç dönüyorlar, yooğunluğa göre 1-2 hafta filan sürüyor
    Şuan virüs önlemleri filan daha da gecikebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: system_25

türk telekomdan vodafone'a geçmek için kaç ay vodafone'da kalmak gerekiyor bilgin var mı

Alıntıları Göster
    Geçtiğin gin geri gelebilirsin ama taşıma kampanyalarından faydalanmak için 90 gün diyorlar

• bugün Türk telekom mesaj attı fırsat 7gb tarifesi ilk 6 ay 27 tl sonra 32 tl olarak güncellenecekmiş. zorla faturalıya geçirmeye çalışıyorlar
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    35 liraya 15 gb
    25 liraya 8 gb
    vb gibi uygun teklif gelirse düşünün bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Myhunter kullanıcısına yanıt
    Hic teklif gelmiyor ki gelse 25 tl 8 gb hemen kabul ederim

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Bana geldi o paket :)

• Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    Nasil geldi müşteri hizmetleri mi aradi yoksa uygulamadan mi bide hangi paketi kullaniyordun önceden

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

Nasil geldi müşteri hizmetleri mi aradi yoksa uygulamadan mi bide hangi paketi kullaniyordun önceden
    Yaz fırsatındaydım, uygulamadan geldi

• Türk Telekomdayım, taahhüdüm bitiyor yine Türk Telekom kullanmak istiyorum, en uygun hangi paket var biliyor musunuz

• arkadaşlar 10₺ bakiyeyi nasıl yükleyebilirim yada benimle birisi lira paylaşabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

Türk Telekomdayım, taahhüdüm bitiyor yine Türk Telekom kullanmak istiyorum, en uygun hangi paket var biliyor musunuz
    Mevcut müşteriye pek uygun paket yok maşesef, en uygunu 25 yaş altı Selfy paketleridir, bu paketlerden birini seçip ıygun bir faturalı teklif beklemek en mantıklısı

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

arkadaşlar 10₺ bakiyeyi nasıl yükleyebilirim yada benimle birisi lira paylaşabilir mi
    TT faturalı birisi, size transfer eder, siz de onun iban no suna eft yaparsınız

• bende az önce turk telekom a geçiş yaptım SOZ 5555
    ONAY 5555
    PRIME EK 30GB 5555 yapmam söylendi şubede bunlar ne ki yapsam mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkutr

bende az önce turk telekom a geçiş yaptım SOZ 5555
    ONAY 5555
    PRIME EK 30GB 5555 yapmam söylendi şubede bunlar ne ki yapsam mı ?
    Prime paketine üye olman için
    Fiyatı da 69 lira mydı neydi

• Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    bana da uygulamadan 1000dk 1000sms 10 gb 32 tl geldi kabul ettim, 555 bişeyden aranacağımı söyledi arayan olmadı olmadıysa da sorun yok sanki biraz daha uyguna verecekler gibi biraz daha beklemeye
  • quote:

bana da uygulamadan 1000dk 1000sms 10 gb 32 tl geldi kabul ettim, 555 bişeyden aranacağımı söyledi arayan olmadı olmadıysa da sorun yok sanki biraz daha uyguna verecekler gibi biraz daha beklemeye
    Uygulamadaki onay kaç gün oldu?
    Onlar aramazsa siz arayıp sözleşmeyi başlatın
    Tabi 10 gb fena değil ama daha da düşmesini beklemiyorsanız

• quote:

Uygulamada nerede çıkıyor?
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.