Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM, Taşıma Yapana Uygun Paketler (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.495
Cevap
109
Favori
323.976
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faturasız turk telekomdayım 10 gb 'a 43 lira (vergiler dahil) ödüyorum.

Var mı telekomda geçişe en az 10 gb olup ya da 15 gb a 45 gibi bir şey ödeyebileceğim bir tarife?Faturalı da olabilir..

• özket kullanıcısına yanıt
    Faturalıya geçişe özel iyi teklifler oluyor, Online uygulamasına bi bakın, orda görünür. Orda yoksa bir bayiye gidip faturalıya geçişe özel teklif sorun veya M.Hizmetlerini arayıp fatıralıya geçmek isteidğinzii söyleyin sevinçle yardımcı olacaklardır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Myhunter kullanıcısına yanıt

Hocam ben taraftar tarifesindeyim bu samsunsporcell vs gibi..

Buna nedense üvey evlat gibi bakılıyor hiçbir teklif vermiyorlar,ne uygulamada ne de internette..

müşteri hizmetleride veremiyor sadece ana yer teklif verdi o da şu an ödediğimden 10 lira fazlasına faturalı 12 ay taahütlü 15 gb interneti olan bir şeydi o da benim işime gelmedi..

• özket kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç belli olmuyor ya, siz ısrarla MH yi arayın faturalıya geçmek istediğinizi yoksa taşıyacağınızı filan söyleyin, geri dönüş yapıyorlar. Yaklaşık 1 ay önce taraftar faturasızdaki hattıma 12 gb paketini 37 liraya verdiler. Pek ucuz sayılmaz ama işte idare editoruz

• Annemin hattı 2 aydır bimcellde fiyatı uygun ama yüklemeyi unutuyorum oto ödemede yapmak istemiyorum faturalı 1000 dak 3gb internet yeter bize varmı taşımayla böyle bir tarifeye geçen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahsettiğiniz 3 gb 1000 dk paket için Teknoscell veya Pttcell faturalı paketleri uygundur,
    Hepsi de Bimcell gibi TT altyapısı zaten

• Myhunter kullanıcısına yanıt

Taraftar müşteri hizmetlerine bağlıyor onlarda kampanya sunamıyor telekom ofise gidin diyor farklı numaradan telekomu arıyorum yine aynısı.

• bimcell 1 ocaktan itibaren paketlere zam yapmış. şu an en uygun tarife hangisi TT faturasız

• alarma A kullanıcısına yanıt
    Bimcell çok eskiden yaptı o zamları, 15 GB 43 TL olan tarifelerden bahsediyorsanız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • CanKartaL84 kullanıcısına yanıt
    Yeni faturasız hat aldığınız zaman her operatörde ilk 3 ay çok güzel ücretsiz portföyler oluyor.

Ben Vodafone'dan almıştım, 128 TL'ye faturasız bir hat, ilk 3 ay faturasız olarak ; 25 GB + 750 dk + 250 sms 30 TL'idi. Ondan sonra o 3 aylık süreç bitiyor ve normal müşteri sayılıyorsunuz bu hepsinde öyle. Normal müşteri olunca da fazla kazıklanıyorsunuz.

Her neyse şuan yeni faturasız hat alırsanız ilk 3 ay internete boğulursunuz.

• En uygun faturasız Bimcell de
    aklınızda olsun

• november27 N kullanıcısına yanıt
    Bimcell 15 GB 43 ₺

Yeni hat fiyatı da artacak haberiniz olsun, 150 TL üstü olacak.

• Teşekkürler "Türk Telekom" 

Sil Supur Kampanyasindan kazandiginiz Haftalik 5 GB cepten internet paketi mobil hattiniza tanimlanmistir. Hediyenizi 27/01/2022 saat 23:59'a kadar kullanabilirsiniz. B001

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell'den geçiş yapacağım, taahhüt de veririm 12 veya 24 ay. 50 tl altı faturalı/faturasız geçiş yapabileceğim önereceğiniz şeyler var mı arkadaşlar?

• Eski tarifeler eski fiyattan devam ediyordu. Dost Küçük, Orta gibi. Küçük 23 olan 28 oldu örneğin.

• Numara taşıma taahhüt bittiği gün mu yapılmalı ya da daha önce mi?

• meddah58 kullanıcısına yanıt
    Taahhüdün bitmesine bir hafta kala yapsak ceza yansır mı son faturaya

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam bimcell faturali midir faturasiz mi ?

Bende tt var cok ucuk oldu tarife fiyatlari buna gecmek icin ne yapmak lazim

• atiBAdemBABA kullanıcısına yanıt
    Faturasız, BİM'e gitmeniz lazım.

• egos1907 kullanıcısına yanıt

Hocam bütün operatörler için ilk ay ve son ay taahhüt gözükür ama yoktur bunu aklınızda bulundurun bu yasal olarak sana verilmiş hak. Son ay içinde taşıma yapabilirsiniz son günü beklemek zorunda değilsiniz

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.