Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM, Taşıma Yapana Uygun Paketler (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.495
Cevap
109
Favori
323.974
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kod Kupon Almaya Geldim

Faturasızdan faturalıya 20 gb 1000 1000 43 tl geldi kabul ettim.

Hangi operatörü 43 TL ye veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maksi09

Hangi operatörü 43 TL ye veriyor

Alıntıları Göster
    T.Telekom
    Aynı paketi bana 30 liraya verdi, TT kime neye göre teklif veriyor anlamak güç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • november27 N kullanıcısına yanıt

babamın üzerine 2 hat var bizde birine 23 tlye 1000 dk+1000 sms+7 gb neti 23 tl ye taahhüt yenileme diye önerdi, diğer hatta taahhüt bitmek üzere hiçbir teklifte bulunmadı gerçekten anlaması güç

• Bu faturalıda 32.60 /10gb tarifesi bitti sanırım?

• Gece 30 gb pakedini 9tlden 15 tlye çıkarmışlar. Zaten saatleri kısıtlı çok bir numarası yok buna da zam yapmayın be kardeşim bıktırdı lar vallahi

TÜRK TELEKOM, Taşıma Yapana Uygun Paketler

• yigit_dark kullanıcısına yanıt
    gündüz 10 gb paketini de 19'dan 25 yapmışlar. (gece 10 gb paketi hala 19'da duruyor.) Dediğiniz gibi paketi almanın bir esprisi kalmıyor, kaldırsınlar daha iyi.

• 2 yıldır Vodafone Red kullanıyorum. Resmen dalga geçer gibi eski 42 tl ye kullandığım 10 GB internetli paketi 62 ye yenilemek istiyorlar. Ttkoma geçmeyi düşünüyorum. Prime 20 tarifesi 55 tl diyor. Daha uygun bir tarife var mı ? Yukarıdaki arkadaşlar o tarifeleri o fiyatlara nasıl kullanıyorlar ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Serciey kullanıcısına yanıt
    Bana 1 saat önce mesaj geldi geçebileceğime dair, iyi midir ki hocam 1 buçuk senedir falan takip etmiyorum fiyatları hiç

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • TT içinde numara değişimi sonrası başka operatöre geçmek istediğimde mevcut operatörde 90 günü doldurmadınız diyerek reddedilmiş. Bu normal mi, zora mı koşuyorlar?

• Arkadaşlar hoşgeldin paketi ek bir paket mi yoksa tek başına paket mi?Bu paket 3 ay boyunca geçerli diyor.
    Ayrıca faturasizda hem rakipsiz 15gb hem de coşturan 15gb tarifesi var dakikası smsi ayni fiyatıda aynı hangisine geçmeliyiz bir cinlik mi var acaba aynı içerik aynı fiyat farklı tarife kuskulandirdi.

• güneyinbatısı kullanıcısına yanıt

Bu paketler yeni mi, mevcut abone alabiliyor mu?

• Geçişler de diye biliyorum.Turkcellden geçeceğim bayide verdiler.Her yıl değiştiriyorum zaten bir operatörde kalmak bence zarar

• quote:

Orijinalden alıntı: güneyinbatısı

Arkadaşlar hoşgeldin paketi ek bir paket mi yoksa tek başına paket mi?Bu paket 3 ay boyunca geçerli diyor.
    Ayrıca faturasizda hem rakipsiz 15gb hem de coşturan 15gb tarifesi var dakikası smsi ayni fiyatıda aynı hangisine geçmeliyiz bir cinlik mi var acaba aynı içerik aynı fiyat farklı tarife kuskulandirdi.

Merhaba.Yukarıda yazılı tarifler için t.t. müşteri hizmetleri ile görüştüm.Bana sundukları seçenekler çok farklı.Broşürdeki seçenekler bayiye özel olabilir dedi.

• OssuranFil O kullanıcısına yanıt

Ben geçmeyi düşünüyordum uygulamadan kalkmış. 10gb/1000dk/1000sms 32.60'a iyi bence, zamlandı herşey.

• TT paketleri zamlandı, en uygun faturasız için Bimcell en iyi seçenek gibi

• november27 N kullanıcısına yanıt
    sanki bimcel zamlanmadı

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Evet sen söyleynce baktım bimcell de zamlanmış.
    Her pakete 3-4 lira bindirmişler

• Fenercell 1000 dk 250 sms 15 GB 39 TL ye faturasız kullanıyordum bir yıl olmuş yenilenmiyor artık.

Turk telekoma geçmek istiyorum.Farklı bir operatörden geçecek gibi işlem yapabilir miyim?

Yoksa Fenercell geçişleri kendi bünyesinde mi kabul ediliyor?

35-40 TL bandında 1000 DK lık bir paket arıyorum.

• basmane kullanıcısına yanıt
    Kendi bünyesinde kabul ediliyor. Pttcell veya Bimcell e bi bakın derim, fiyatları en uygun olanlardur

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.