Şimdi Ara

Türk Telekom Tarafından Dolandırıldım Başkaları Dolandırılmasın!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 24 Ocak 2020 tarihi sabah saatlerinde; Türk Telekom çağrı merkezi, satış kanalı tarafından yeni ve sözde avantajlı paketler için arandım. Normalde mevcut paketimin ücreti 80 lira olarak, sınırsız 50mbps olup, taahhüdümün bitmesine 6 ay kadar bir sürem vardı. Arayan arkadaş aynı paketi 24 ay kalma sözüme karşı başta 130TL gibi bir fiyata yenilemeyi teklif etti. Kullanmakta olduğum paketim için +50 lira daha fazla ödemek istemediğimi belirtip, taahhüdümün bitişinde bu tarz konuları düşünmek istediğimi söyledim. Daha sonra bayan arkadaş; "o halde size özel indirim yaparak, mevcut paketinizin aynısını ilk 3 ay %50 indirimli daha sonra (tam hatırlamıyorum) 99-100 küsur liradan" devam edebileceğimi söyledi. Bende bunun üzerine kabul ettim ama sonra öğrendim ki bana totalde 200gb olan ve mevcut paketimle hiç alakası olmayan bir paket vermiş. Bunun hiçbir bilgisi verilmedi ve müşteri hizmetlerini aradığımda son çağrımın dinlendiğini, bilgi verilmediğini kabul ederek mevcut paketlerden önerilerde bulundular. Zaten 80 liraya ödediğim paketi 170 ve 200 küsür liralık farklı paketlerde satmaya çalıştılar. Bu olayı yaşadıktan sonra öğrendim ki, aynı sorunu iş yerim dahil arkadaşlarım da aranmışlar fakat onlar kabul etmemişler ve yine onlara da aynı şekilde kota bilgisi verilmemiş. Türk Telekom'un bu yeni dolandırıcılık taktiğinin, başkalarınında canını yakmaması adına, insanları bilinçlendirmek adına buraya yazıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madeline -- 16 Şubat 2020; 12:36:13 >

• Ayni dolandiricilar benide aradilar ayni taktik ama yediremediler. 5 ay taahhutum kaldi direk cikicam diger firmalar cok daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.