Şimdi Ara

Türk Telekom taahutum bitiyor ne yapmam lazım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar taahhütüm 13 Mart'ta son bulacak son gün 13 Mart fakat şimdi gelen faturam 20 Mart son ödeme tarihi şimdi ben başka bir iss geçsem mesela netspeed ceza falan çıkar mı bir aydınlatırsaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Son ayın içerisinde olduğunuz için cayma bedeli çıkmaz son ayın faturası çıkar istediğiniz sağlayıcıya geçebilirsiniz. Türknet Millenicom Netspeed taahütsüz ve uygun fiyattan verebiliyor. İptal etmeden geçiş işlemi yapın kesinlikle, 13 ü son taahüt günü 14'ünde liste fiyatından faturalamaya başlar sistem. Bu gün içerisinde bir sağlayıcıya geçiş işlemi yapın 2 güne anca taşıma işlemi olur. Ben millenicom kullanıyorum memnunum yeni gelen aboneye 1 ay hediye kampanyası da var deneyebilirsiniz.
  • Fatura kesim tarihinden önce mutlaka Müşteri hizmetlerini arayıp erişimin sonlandırılmasını istemelisiniz. Yoksa 1 aylık fazladan taahhütsüz bedelini faturalandırırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RElS -- 13 Mart 2019; 19:43:42 >
  • Kardesim aklin varsa NetGalaksye gec. yalin internet
    tabi ist avrupa yakasi edirne ve kirklarelini kapsıyor buralarda oturuosan dusunmeden gec

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hattı kapatmadan taşıyabilirsin sorun olmaz netspeed uygun ve iyi telekom fiyatları uçurdu...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.