Şimdi Ara

Turk Telekom Sozlesme Sartlarını İhlal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    24.04.2019 da sözleşme yenilediğimiz 16 mbps limitsiz 24 ay 80 TL kampanyansı 24.04.2021 yani bu ay sona eriyor.
    Turk Telekom tekliflerini 16 mbps için bile 100 liradan aşağı vermediği için kullanım süremi (24gün) tamamlayıp üyelikten ayrılacak, modemlerini teslim edecektim.
    Bu sabah uyandığımda ne göreyim 80 lira ödediğim fatura tutarı bugün güncel tutar 127,75 gözüküyor. Sinirlerim tepeme çıktı, bu nasıl bir saygısızlık. Sözleşme şartlarına uymuyorsunuz ne yapmaya çalışıyorsunuz, neyin bedeli diye mail attım bakalım cevap ne olacak.
    Ben hiç bir operatöre güvenmiyorum ama adına hiç yakışmayan bu operatörden artık tiksiniyorum. Siz siz olun hem kazıkçı hemde sözleşme şartlarını yerine getirmeyen bu operatöre bulaşmayın.

Saygılarıma

• caglarkr C kullanıcısına yanıt
    Taahhütünüz 24 nisanda bitiyorsa, bittikten sonra ay sonuna kadar herhangi bir kampanyaya geçiş veya hat iptali yapmazsanız size gelecek tutar 127,75dir. Yani sinirlenecek bir olay bulunmamakta.
  • bilgilendirme için teşekkürler, ben 22 nisanda başvurup 24 nisanda çıkmanın hesabını yaptığım halde onlar da 1 aylık hesaplama yaptığı için normaldir diyorsunuz doğrumu.

bu durumda 7 gün için benden almayı planladıkları tutar 46 lira :)

• quote:

Orijinalden alıntı: caglarkr

bilgilendirme için teşekkürler, ben 22 nisanda başvurup 24 nisanda çıkmanın hesabını yaptığım halde onlar da 1 aylık hesaplama yaptığı için normaldir diyorsunuz doğrumu.

bu durumda 7 gün için benden almayı planladıkları tutar 46 lira :)

Çıkın turktelekomdan gelin Turknete keyfinizie bakın. 35mbit 85 tl

• Büyük ihtimalle turknet e geçeceğim, forumları inceliyorum. 1 ay bedavaymış, referans kodunu kullanın birde para vereyim diyen üyeler var, çılgınca🙂
  • caglarkr C kullanıcısına yanıt

Türk.net e geçecekseniz pm atarsanız yardım edebilirim size bilgi verebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.