Şimdi Ara

Türk Telekom Sorunumun Çözümü için 2 Ay Sonrasına Gün Veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sokaktaki kablonun kopmasından dolayı yaşadığım problemin çözümü için 24 ocak 2018 gününe kadar onarım planlanıyor dendi az önce. bir hafta içinde de onarılabilir 24 ocak günü de onarılabilir diyor müşteri hizmetleri dalga geçer gibi. bu durumda ne yapmam gerekir ? 2018 yılına gireceğiz izmirin göbeğinde bir sorunun çözümü için yaklaşık 2 ay sonrasına gün veriliyor adeta. önerilerinizi bekliyorum

• valla bence yat kalk şükret en azından iki ay sonrasına gün vermişler.

tabi iki ay sonrasında verdikleri günde tamir ederlerse de müdürlüğe gidip teşekkür mayetinde bir pasta falan yolla.

iki ay sonrasına gün vermek büyük bir meziyet Türk Telekom için genelde Türk Telekom'un bu tarz işleri belirsiz olur ne zaman onarım yapacaklarını bilemezsin, hiç bir zaman da yapmayabilirler. Bunun için bu insanlara kimse hesap sormaz. Bir de sana söyledikleri günde bu onarım yaparlarsa bu taktirlik bir iştir. PEk görülen duyulan bir şey değildir.
  • bu altyapı çeken arkadaşlar işleri bilerek yavaş mi yapiyolar yada cidden yoğunlar mı bilmiyorum ama adamlar bi kabloyu 15 dakikada tamir edebilicekken gelip tamir etmiyorlar 2 ay sonrasına gün veriyolar büyük ihtimalle yavaş çalışıyorlar hiçbir iş için acele etmiyorlar nasılsa taşeron umrunda değil adamın para kazanmış kazanmamış müşteri memnun olmuş olmamış arkadaşımında altüstü karşı kutudan kendi evine hat çekilmesi için 6 ay beklediğini biliyorum ekip yetersiz diycem hiç zannetmiyorum bizim burdada rögar kapaği açtilar hat çekmek için 8 tane kapak açtilar 2 gün sürdü 5-6 saatte bitirebilirlerdi ama bitirmediler adamları görüyordum sabah 1 kapak açıyolar 2 saat mola veriyolar sonra 1 kapak yine mola günde 3-4 kapak yapiyolar 30-35 dakika sürüyor en fazla açmaları hatta çekmiyorlar sadece kapak açnak için ordalardı izledim adamları özellikle işlerin neden bu kadar geç oldugunu farkettim bi altyapı için 6-7 ay beklememizin nedeni bu adamlar 1-2 hafta sonrao kapaklardan fiber hat geçirmek için ekip geldi 2.000 metre fiber kabloyu koydular ertesi gün çekmeye başladılar akşam 5 te geldiler kabloyu çekmeye 2 saat çalışıp gittiler ertesi gün 2-3 saat çalışıp işi bitirdiler istedikleri zaman 4-5 saatte iş bitiriyorlar tabi canları isterse oda çok zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.