Şimdi Ara

Türk Telekom Sil Süpür Kazan (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
681
Cevap
31
Favori
77.270
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 15:11:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 adet hepiciine 1 haftalık sadece watsapta geçerli 4 gb

watsaplayalım abiii
  • Bende selfy tarifesindeyim fakat ben bu sil supur u bulamadim veya yok.

• Haftada bir biliyordum ama bu hafta hem pazartesi, hem Cumartesi süpürdüm. Şimdi ise Perşembeyi bekle diyor. Hangi günler yenileniyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serciey

Haftada bir biliyordum ama bu hafta hem pazartesi, hem Cumartesi süpürdüm. Şimdi ise Perşembeyi bekle diyor. Hangi günler yenileniyor?
    Uyarı gayet açık. Perşembe yenileniyor. Pazartesi ve cumartesi almanda engel yok, perşembe sıfırlandığı için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 29 Kasım 2018; 21:36:34 >
  • mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Cuma'dan Cuma'ya olmuş artık. Whatsapp'ta geçerli 1gb hediyesi çıktı. 1gb versene kendi başına, whatsapp da nesi? 10-30gb çıkan oluyor mu? Uygulamanın ilk zamanlarında veriyordu artık vermiyor sanırım.

• Artık herkes de Cumaya alınmiş. Cumaya almaktaki Amaç neydi acaba? Okul çıkışı Öğrenciler Sil şupur yapıp tatil günleri rahatça internet kullansinlar diye galiba

• Ben yeni geçtim cuma günü banada gelir mi canlar

• Arkadaşlar cuma günü yazmışsınız ben şimdi uygulamayı güncellendim baktım bende Çarşamba diyor

• evet bendeki bazı telefonlarda ÇARŞAMBA
    diğerlerinde CUMA diyor süpürme işi

neye göre günleri zırt pırt değiştiriyor bunlar?

bari işi şansa bırakmayıp haftalık 2 gb vardı hüpleteyim çarşamba çarşafa dolaşmadan
    (perşembe zaten perişan)
  • Birinde Çarşamba birinde cuma yazıyor. Bende cuma yazıyor. Galiba gün ayrimi yapmalarının sebebi Uygulamanın Hediye günleri Yavaşlaması. (Cidden çok Yavaşlıyordu hediye günleri uygulama) İlk Kez cuma günü çevireceğiz çoğu kişi İNŞALLAH Haftalık İnternet gelir.

• Her zamanki gibi, dakika lazım olan hatta 1gb, internet lazım olan hatta 100dk verdi. Bu uygulamayı yapan Türk Telekom gelip beni evi silip, süpürsün, ederi neyse vereyim!

• Hattımı taşıyalı 3 hafta oldu henüz sil süpür yapamadım.Uygulamada çıkmıyor.Çözümü var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byrmbrk -- 10 Aralık 2018; 16:57:27 >
  • 1gb whatsapp verdi ya la?

• Bana 1 gb verdi 1 günlük oda iyi

• 1 aydır ilk defa haftalık 2gb. ilginç.

• Surekli whtsapp gb ve 100 dk veriyor. Interneti artik cok nadir veriyor. Bastaki bolluk yok

• Arkadaşlar Türk Telekom'a geçeli 4 gün felan oluyor. Bu sil süpür kazan zımbırtısı halen çıkmadı. Selfy tarifesinde Google Play 5gb pakedini kullanıyorum. Tarife ve paket ile bir alakası yok sanırım değil mi?

• mf.kaya M kullanıcısına yanıt
    Yok. En kötü bir iki haftaya çıkmaya başlar.

• 3-4 ay sonra ilk defa haftalık 5gb verdi

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.