Şimdi Ara

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası (YENİ) (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.439
Cevap
15
Favori
289.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    İlk defa yapmayı unuttum eve yeni geldim,gitti 5GB. Şimdi sen yazınca aklıma geldi. Evde olsaydim cocuklar hatırlatırdı. Bu hafta lazim olacakti,turkcellde paket de yapmadim ve hediyeler de bitti. Kötü oldu. 10 GB var tarifede ama 22sinden sonra katlama olmayacak.

Edit: Tamam da saat gece 12'yi geçti duruyormuş silmedigim 5GB. Sana yazınca girdim baktım duruyor,silmeyince Cumaya mı çekti silme hakkımı yoksa. Haftalık 5GB full 24 saat çıktı. Acaba bu yeni haftanın mı. O zaman 3 hafta üst üste 5GB gelmiş oluyor. İlki gecelikti tabi.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası (YENİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 19 Haziran 2019; 2:59:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

İlk defa yapmayı unuttum eve yeni geldim,gitti 5GB. Şimdi sen yazınca aklıma geldi. Evde olsaydim cocuklar hatırlatırdı. Bu hafta lazim olacakti,turkcellde paket de yapmadim ve hediyeler de bitti. Kötü oldu. 10 GB var tarifede ama 22sinden sonra katlama olmayacak.

Edit: Tamam da saat gece 12'yi geçti duruyormuş silmedigim 5GB. Sana yazınca girdim baktım duruyor,silmeyince Cumaya mı çekti silme hakkımı yoksa. Haftalık 5GB full 24 saat çıktı. Acaba bu yeni haftanın mı. O zaman 3 hafta üst üste 5GB gelmiş oluyor. İlki gecelikti tabi.

son saatleri beklemene gerek yok hocam salı günü 00.00 dan sonra sil süpür hemen, kaçta yaparsan yap bir hafta sonra 23.59'a kadar sürüyor çünkü, turkcell gibi değil. 00.00'da silip süpürsen de aynı 23.50'de süpürsen de aynı

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Terzi kendi söküğünü dikemezmiş. Dedigin doğru aslında ama ben daha çok sil supur hakkimdan degil tarifeden harcasin ve 22sinden sonraya internet kalsin diye bekletmistim. Bir de akşam cocuklar yapsin diye aksamlari bekletiyorum. Evde cocuklarin kullandigi telefonda ajandada alarm kurulu sil supur,salla kazan catlat yumurta gibi planlamalar için ama sanirim alarm calinca cocuklar beni aramış ama sarjim bitmisti ulasamamislardir. Whatsaptan cocuk baba unuttugun birsey yokmu demiş ben de buradaki mesaji gorunceye kadar aklima gelmedi.
    Şimdi benim silip aldigim 5GB geçen haftanin mi,bu haftanin mi ki. İnsallah geçen haftanindir da yenisi gelir. Bakalim bir tecrube olacak. Bu saatte yeni sil supur de pek gelmez oysa.

• geçen haftanındır o, daha yenisi bana da gözükmedi

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Ben de merakla sabah 6'yı bekliyorum. Şuan sil supur gitmiş,bakalim zaten sildin kazandin mi diyecek yada yenisi mi gelecek. Yenisi gelirse Bursa FSM Bulvarlı arkadaşın sayesinde 5GB almış olacagim.

• Pes.

• Yeni haftanin ki geldi. Bu hafta boş geçecek,zaten selfy anlik mesajlaşma kampanyasiyla whatsapp sinirsiz ucretsiz kullaniyorum. 4GB whatsapp var bu hafta. Neyse ki geçen haftayi kurtardik 00:00'dan sonra yapsak da.

• 5gb sonra banada gelir dicem de daha 2 hafta önce geldi :)
  • 2g 2g 30g 5g 5g çıkmıştı sırayla, şimdi 100dk
    zaten çoğunlukla boşa gidiyordu 5g falan

• Banada Haftalık Hy 100 dak. geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 19 Haziran 2019; 11:0:33 >
  • Sınırsız dakika çıktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası (YENİ)

Haftalık 5gb kaptık bakalım 🤔

Bu Cuma sana Whatsapp 4GB gelecek,sonraki hafta da 1GB gelecek.
    At fava bekle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 20 Haziran 2019; 10:31:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ReCoMaX

Sınırsız dakika çıktı
    Mobil uygulama da sil süpür görünmüyor

• Ben bunu yapmayı denemiştim ama kişisel verileri paylaşma izni istediği için yapmadım, o da sürekli bildirim atıyor hediyen seni bekliyor şeklinde.
  • Haftalık 500 MB.

• 100dk her yöne

• Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası (YENİ)

4gb whatapp daha geçen aldık

3 haffa önce mi,2 hafta önce mi ne whatsapp 4G verdi evet.
    O değil de,Turkcell Sarı Günler 15GB Sarı Günler Kampanyasına karşılık olarak Turk Telelom herkese 15GB 35TL teklifi yapmış galiba. Dün özelden bir sürü kişi yazdı bana da tekllif geldi sayende diye. Diyorum siz tekliflere izin verin ve maili atın,ilk başta olumsuz cevap verseler de bir yere sizi not ediyorlar,teklif edecek abone bulamayınca listeden sizi bulup teklif ediyorlar diyorum.
    Tahmin ediyorum bu hafta burası teklif alanlarla dolacak,herkese sallamışlar.
    Faturaliya geçtim sil süpür gitti,faturaliya geçtim hız düştü yazanlara sen cevap yazıver bi zahmet.

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.