Şimdi Ara

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası (YENİ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.440
Cevap
15
Favori
289.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba. Bugün perşembe ama olmadı yine.
  • Lanet olsun yine 250 dk. verdi. 3 haftadır üst üste 250 dk. çıkar mı be yeter bee yeterr
  • bana da olmadı ben faturasıza geçtim yeni aradım 1 hafta bekleyin dedi akşam üzeri bir daha arayacağım bakalım başka temsilci ne diyecek
  • Benim geçen haftadan kazandığım sil süpür var uygulamada yine sil süpür var acaba kazısam 30 gb gider mi ? Yoksa yeni gelicek olan gb paketi farklı paket olarak eklenirmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ONUR.U kullanıcısına yanıt
    Farklı olarak ekleniyor ihtiyacın yoksa bitince sil süpür

• Perşembe bitti ve bana sil supur gelmedi yazıklar olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emre845 E kullanıcısına yanıt
    İlla perşembe gelecek diye bişey Yok

• banada bugun ilk kez geldi, 500 mb haftalık verdi 41 gb kotam vardı, bari dakika verseydi
  • Perşembe günü interneti gelmeyen arkadaşlarım, uygulama üzerinden destek bildirimi oluşturup sorunu tatlı dil ile yazsınlar, ertesi gün yetkili arayıp size internet hediye ediyor ve problemin giderilmesi için talep oluşturuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OguzhanBro

Perşembe günü interneti gelmeyen arkadaşlarım, uygulama üzerinden destek bildirimi oluşturup sorunu tatlı dil ile yazsınlar, ertesi gün yetkili arayıp size internet hediye ediyor ve problemin giderilmesi için talep oluşturuyor.
    Dediğiniz gibi yazdım bakalım. Sürekli 250 dk. çıkıyor kampanyayı başlattığınızdan beri dedim. Ama bişey olacağını zannetmiyorum.
  • Arkadaşlar sil şupur yaparken parmağınızla sağdan başlayıp aşağı yukarı yaparak silerseniz 3gb haftalık gelir . Soldan başlayan aşağı yukarı sikerseniz dakka alırsınız

Daire yaparak silerseniz aylık GB veriyor .

Yukardan aşağı sağlı sollu silerseniz onu bilmiyom . Hepsi denenmiştir . Teşekkür ederim . Parmağınız havaya kaldırmayın silerken

• quote:

Orijinalden alıntı: İstanbul Beyefendisi

Dediğiniz gibi yazdım bakalım. Sürekli 250 dk. çıkıyor kampanyayı başlattığınızdan beri dedim. Ama bişey olacağını zannetmiyorum.

Alıntıları Göster
    Bugün az önce arandım. Açık açık yapabileceğimiz bir şey yok, haftaya tekrar deneyin dedi telefondaki görevli. Peki deyip kapattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstanbul Beyefendisi

Bugün az önce arandım. Açık açık yapabileceğimiz bir şey yok, haftaya tekrar deneyin dedi telefondaki görevli. Peki deyip kapattım.

Alıntıları Göster
    Arkadaş internet gelmeyenler için demiş benim anladığım sil süpür hakkı gelmeyenler için yönlendirmede bulunmak istemiş aslında. Sürekli dk çıkıyorsa birşey yapamazlar tabiiki ne geleceği şans.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sil süpür kampanyası ikonuna tıkladığımda "bu haftaki ödülü aldınız " gibi bir uyarı geliyordu. Şimdi size özel tarife ve kampanya bulunmamaktadır tarzı uyarı var. Acaba bittimi kampanya yoksa perşembe günümü bekleniyor. Ama sil süpürle alakalı bir ifade yok

• internetini fazla kullanana dakika, çok konuşanada internet tanımlıyorlar
  • Benim uygulamada sil süpür yok

Sağ üstteki hediye paketine tıklayınca

• mert_sy M kullanıcısına yanıt
    Gece gelir rahat olun

• Uygulamaya girebilen var mı hepiniz birlikte yüklenmeyin

• Bana günlük 1 GB, anneme haftalık 250 MB verdi.

• Sınırsız konuşma verdi. Yalan oldu İnternet hayalleri

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.