Şimdi Ara

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası (YENİ) (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.440
Cevap
15
Favori
289.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası (YENİ)
  • Haftalık 5GB

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası (YENİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gevan35 -- 11 Aralık 2020; 14:44:39 >
  • Gece faturasız hattıma 250DK vermişti ama yüklenmedi. Tesadüfen baktım kalan GB nedir diye OMG oda ne haftalık 5GB var. Silsüpüre bakayım acaba bug mı oldu diye harbiden de bug olmuş. Yeniden süpürdüm 100DK verdi.

Bu TT ne garip operatör hocam ya. Bu nasıl bir hizmet şeklidir. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedimTürk Telekom Sil Süpür Kampanyası (YENİ) 

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt

Tam öveceğim diyorsun bir gariplik hasıl oluyor :) Benim uykuluk gece 5gb'ı da saatler sonra tanımladılar.

• Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası (YENİ) Geçeli 1hafta oldu gelen ilk hediye bu
  • Bimcell oncesi son Sil Supur.

• Keşke bunu ban verseydi
  • İnternet tuketiminiz yuksek olsun hocam, Gecen hafta 5GB vermisti mesela, ondan once de 250DK. O hafta Sil Supur'den gelen dakikalari bitirdim ustune bi 100 dakika daha harcadim ertesi hafta haftakik 5 GB geldi. Bu hafta o 5GB'yi bitirdim ustune 3-4GB daha harcadim dakika verdi. Size gelen hediyedeki paketi bitirin bence, haftaya dakika cikar diye düşünüyorum.

• Zaten şuan mobil veriyi kullanıyorum dediğiniz i uygulayalım hocam
  • Pttcell haftalık 2gb
    Bimcell haftalık 100 dakika.

Ana hattı bimcelle taşıyacağım paketim bitti TL yüklemedim bunlar iyi denk geldi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sil Supur Kampanyasindan kazandiginiz Gunluk Sosyal Medya 1 GB cepten internet paketi mobil hattiniza tanimlanmistir. YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter'da kullanabileceginiz hediyeniz 19/12/2020 saat 23:59'a kadar gecerlidir. B001

• 2 Günlük saat 08-16 saatleri arasında geçerli 2GB 😕

• Yine günlük!!!. Bu sefer 250dk. Benim silsüpürü 100 ile 250 dk arasında sabitlemişler sank!!!i???

• Türk telekoma geçeli 12gün oldu geçen hafta çarşamba günü yaptım internet verilmişti bugün sil süpür gözükmüyor neden acaba
  • Türk Telekom bana aylık 5 liraya 10 GB paket teklifi sundu. Hemen kabul ettim. Paket her ay yenilenecek.
  • Sil süpür gözükmüyor, kaldırılmış olabilir mi arkadaşlar

• cengizps3 C kullanıcısına yanıt
    Siz de demi kaldırılmış gözüküyor ben mhyi arayayım bi
  • cengizps3 C kullanıcısına yanıt
    Aradım yeni abone olduğum için 15gün sonra gelir miş ama geçen hafta yaptım ben niye böyle oldu ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şuyo Derler Adıma

Aradım yeni abone olduğum için 15gün sonra gelir miş ama geçen hafta yaptım ben niye böyle oldu ki

Sanmam öyle bir şey olacağını. Ben eski aboneyim bende de yok. Büyük ihtimalle genel bir sıkıntı var.

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.