Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.355
Cevap
27
Favori
127.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir sorun olmaz hocam, merak etmeyin

Çoğu 26 yaş üstü müşteriler bu yöntemi kullanıyor zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efsane48

Bu tivi bu go yu alsak kotadan düşer mi yoksa vodafonetv deki gibi kotadan düşmez mi kullanan var mı tivibugo yu

Yok mu bilgisi olan

• Efsane48 kullanıcısına yanıt

Büyük ihtimalle kotadan düşer hocam, ben de bilmiyorum.

• Efsane48 kullanıcısına yanıt
    Tivibu go kotadan düşer. Kotadan düşmeyen sadece sosyal medya uygulamaları. Tivibu sosyal medya uygulaması değil ki.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • E dergi uygulamasi dahilmi acaba? Yoksa ayrica satin almak mi lazim?

• Arkadaşlar merhaba 20+20 sınırsız sosyal medya paketine geçmeyi düşünüyorum Turkcell den geçecegim aklımda bir kaç soru var cevaplarsanız sevinirim.

Sınırsız sosyal medya da normal internet hızı düşüyor mu ?
    youtube wanced kullanıyorum sınırsız YouTube kotasını mı kullanıyor ?
    Genel olarak memnunmusunuz ?

• Fatih3772 F kullanıcısına yanıt
    İnternet hızı düşmüyor. Vanced kotadan düşmüyor. Bende turkcell den geçtim turkcell den daha iyi geldi bana

• Merhaba.

Şuan Vodafone kullanıyorum.

Sınırsız paketlerin hepsi var. + 20 gb internet vs.

86-90 lira arası ödüyorum hep. Ama sanırım bu paketi bu fiyata vermezler artık.

Selfy 20+20 çok ilgimi çekti. Yaş 30. Turk Telekom normal faturasıza geçip, sonrasında yeğenimin TC si ile bu kampanyayı kullanabilir miyim? TT müşteri temsilcisi hayır dedi telefonda :) Ama sanırım burada yapan arkadaşlar var.

• JimmyJimmy kullanıcısına yanıt

Direk bu tarifeye geçebilirsiniz hocam Faturasız'a geçme şartı yok. Yiğeninizin TC'si ile kampanya dan faydalanabilirsiniz.

• sosyal medyadansa twitchi daha çok kullanıyorum. Bir de kotadan yemeyen tv Vodafoneda var. telekomda yok. benim kullanım senaryoma göre 25 TL 4gb paket + 32 TL gamer paketi + 10 TL Vodafone Tv = 67 TL yapıyor.
    twitch ve tv olsaydı telekoma taşırdım Vodafone hattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 27 Nisan 2021; 15:28:14 >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Kotadan yemeyen TV derken internet gerekmiyor mu sonuçta..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • righteous@ kullanıcısına yanıt

gerekiyor ama Vodafone Tv Vodafoneun kotasından yemiyor. telekomun tivibu go servisi telekomun kotasından yiyor.

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt

Reis prime 40'ta tivibu tamamen ücretsiz ve kotadan yemiyor. Fakat 119 TL sanırım. Riskleri seven adamsin 1 hat iptal başvurusu yapıp indirim alabilirsin.

• Bende yeni hat alip gectim tarifeye bugun, 74tl taahutlu mesaj geldi, 79 tl degil. + 13 tl yeni hat ucreti yansiyacakmiş. Bulundugum yerde telekom internet cok hizli, ayrica e dergi de ucretsizmiş ve kotadan yemiyor, bence bu cok iyi normalde 14tl e dergi. Youtube vanced den kota dusmuyor denedim.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt

twitch de lazım hocam. TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]] müdavimi değilim ama arada bakıyorum her baktığımda 5gb yer en kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 28 Nisan 2021; 15:12:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Tivibu go kotadan düşer. Kotadan düşmeyen sadece sosyal medya uygulamaları. Tivibu sosyal medya uygulaması değil ki.

Vodafone da vodafonetv kotadan düşmüyor du ondan sordum. Neyse gerek yok o zaman tivibugo ya.

• TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]]

• 2 haftaya geçicem ben de sanırım. yeğenin tcsiyle
  • İndirim ile sınırsız sosyal medyalı tarifeyi kullanan var mı? Var ise kaç lira fiyatla kullanım sağlıyorsunuz arkadaşlar.

• Arkadaslar turk telekom 55 tl ye 15 gb internet ve sinirsiz konusma tarifesi kullaniyorum. 2 ay sonra taahhut bitiyor. 32 yaşındayım. Sosyal medya ve en az 20 gb internet kullaniyorum. Hangi tarifeyi onerirsiniz. Bimcell falan da olabilir. Tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.