Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.355
Cevap
27
Favori
127.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]]

Selfy'nin Yeni Özgürce Kampanyası

Selfy'li Sınırsız Sosyal Medya ve Sil Süpür’den hediye internet seni bekliyor!

Selfy’nin Yeni Özgürce Paketinde ilk 12 ay boyunca 79 TL’ye 20 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS, Sınırsız Sosyal Medya ve Sil Süpür’den 20GB hediye internet seni bekliyor!

Yeni gelene, 12+12 ay sözünüze

Ne Alırım? Ne Öderim? 

Selfy Yeni Özgürce Sosyal Kampanyası

Ne Öderim? 

79 TL (İlk 12 ay)

87 TL (Sonraki 12 ay)

Ne Alırım?

Her Yöne 750 Dakika

+

Her Yöne 250 SMS

+

20GB Cepten İnternet

+

Sınırsız Sosyal Medya

(Facebook, Instagram, Twitter, Youtube)

+

Sil Süpür’den 20GB Hediye İnternet

Nasıl Alırım?

SELFY OZGURCE SOSYAL yaz 4545'e gönder ve

SOZ yaz 5555’e gönder. 

Tarifendeki Dakikalar Bittiğinde Yurt İçi Her Yöne     

90 Kr / Dk

Tarifendeki SMS’ler Bittiğinde Yurt İçi Her Yöne

90 Kr / SMS

Tarifendeki GB’ler Bittiğinde

Her 100 MB /15 TL

• Selfy Özgürce Tarifesi’ne, numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden veya işbirliği faturasız tarifelerinden (BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil, Vestelcell, Taraftar, TTNET vs.) geçiş yaparak kayıt olabilirsin. Selfy Özgürce Kampanyası’na katılmak için hattından SELFY OZGURCE SOSYAL yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.
    • Kampanyaya kayıt olmak için ise Selfy’li olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen SELFY OZGURCE SOSYAL TC Kimlik No yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.
    • Kampanyadan taahhütlü fiyatlardan yararlanabilmek için, SOZ yazıp 5555’e SMS gönderebilir ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla başvuru yapabilirsin. Taahhüt onay SMS'i 2,04₺'dir.

*12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verirsen ilk 12 aylık fatura dönemi için taahhütlü ücret 79 ₺'dir.

**12 ay Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermez isen aylık ücret her fatura dönemi için 99 ₺'dir.

***Belirtilen fiyatlar, 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için ilk 12 fatura dönemi geçerli olacak fiyatlardır. İkinci 12 aylık dönemde ise taahhütlü ücret 87 ₺ olacaktır.

• Taahhüt İhlali halinde cayma bedeli yansıtılır. Taahhüt süresi sonunda güncel fiyatlar uygulanır.
    • Faydalar devretmez, aşımlar ücretlendirilir.
    • Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. Telsiz kullanım ücreti ve damga vergisi ile yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti ayrıca alınır.

Ayrıntılı bilgi için; TIKLA

------------------------------------------------------------------------------------------------

Selfy'nin Özgürce 5 Kampanyası

Selfy'li Sil Süpür'den hediye internet seni bekliyor!

Yeni gelene, 12+12 ay sözünüze Selfy’nin Özgürce 5 Paketinde ilk 12 ay boyunca 42₺’ye 5 GB internet, 750 dakika ve 500 SMS ve Sil Süpür’den 5 GB hediye internet seni bekliyor!

Ne Alırım? Ne Öderim? 

Selfy Özgürce 5 Kampanyası

Ne Öderim?

42 ₺ (İlk 12 ay)

50 TL (Sonraki 12 ay)

Ne Alırım?

Her Yöne 750 Dakika

+

Her Yöne 250 SMS

+

5GB Cepten İnternet

+

Sil Süpür’den 5GB Hediye İnternet

Nasıl Alırım?

SELFY OZGURCE 5 yaz 4545'e gönder ve

SOZ yaz 5555’e gönder. 

90 Kr / Dk

90 Kr / SMS

Her 100 MB /15 TL

• Selfy Özgürce 5 Tarifesi’ne, numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden veya işbirliği faturasız tarifelerinden (BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil, Vestelcell, Taraftar, TTNET vs.) geçiş yaparak kayıt olabilirsin. Selfy Özgürce 5 Kampanyası’na katılmak için hattından SELFY OZGURCE 5 yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.
    • Kampanyaya kayıt olmak için ise Selfy’li olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen SELFY OZGURCE 5 TC Kimlik No yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.
    • Kampanyadan taahhütlü fiyatlardan yararlanabilmek için, SOZ yazıp 5555’e SMS gönderebilir ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla başvuru yapabilirsin. Taahhüt onay SMS'i 2,04₺dir.

*12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verirsen ilk 12 aylık fatura dönemi için taahhütlü ücret 42 ₺'dir.

**12 ay Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermez isen aylık ücret her fatura dönemi için 62 ₺'dir.

***Belirtilen fiyatlar, 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için ilk 12 fatura dönemi geçerli olacak fiyatlardır. İkinci 12 aylık dönemde ise taahhütlü ücret 50₺ olacaktır.

• Taahhüt İhlali halinde cayma bedeli yansıtılır. Taahhüt süresi sonunda güncel fiyatlar uygulanır.
    • Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. Telsiz kullanım ücreti ve damga vergisi ile yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti ayrıca alınır.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Selfy'nin Özgürce 10 Kampanyası

Yeni gelene, 12+12 ay sözünüze Selfy’nin Özgürce 10 Paketinde ilk 12 ay boyunca 49 TL’ye 10 GB internet, 750 dakika ve 500 SMS ve Sil Süpür’den 10GB hediye internet seni bekliyor!

Ne Alırım? Ne Öderim? 

Selfy Özgürce 10 Kampanyası

Ne Öderim? 

52 ₺ (İlk 12 ay)

60 ₺ (Sonraki 12 ay)

Ne alırım?

Her Yöne 750 Dakika

+

Her Yöne 250 SMS

+

10GB Cepten İnternet

+

Sil Süpür’den 10GB Hediye İnternet

Nasıl Alırım?

SELFY OZGURCE 10 yaz 4545'e gönder ve

SOZ yaz 5555’e gönder. 

90 Kr / Dk

90 Kr / SMS

Her 100 MB /15 TL

• Selfy Özgürce 10 Tarifesi’ne, numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden veya işbirliği faturasız tarifelerinden (BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil, Vestelcell, Taraftar, TTNET vs.) geçiş yaparak kayıt olabilirsin. Selfy Özgürce 10 Kampanyası’na katılmak için hattından SELFY OZGURCE 10 yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.
    • Kampanyaya kayıt olmak için ise Selfy’li olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen SELFY OZGURCE 10 TC Kimlik No yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.
    • Kampanyadan taahhütlü fiyatlardan yararlanabilmek için, SOZ yazıp 5555’e SMS gönderebilir ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla başvuru yapabilirsin. Taahhüt onay SMS'i 2,04₺'dir.

*12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verirsen ilk 12 aylık fatura dönemi için taahhütlü ücret 52 ₺'dir.

**12 ay Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermez isen aylık ücret her fatura dönemi için 70₺'dir.

***Belirtilen fiyatlar, 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için ilk 12 fatura dönemi geçerli olacak fiyatlardır. İkinci 12 aylık dönemde ise taahhütlü ücret 60₺ olacaktır.

Selfy'nin Özgürce 20 Kampanyası

Yeni gelene, 12+12 ay sözünüze Selfy’nin Özgürce 20 Paketinde ilk 12 ay boyunca 62₺’ye 20 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS ve Sil Süpür’den 20GB hediye internet seni bekliyor!

Ne Alırım? Ne Öderim? 

Selfy Yeni 20 Kampanyası

Ne Öderim?

62 ₺ (İlk 12 ay)

70 ₺ (Sonraki 12 ay)

Ne Alırım?

Her Yöne 750 Dakika

+

Her Yöne 250 SMS

+

20GB Cepten İnternet

+

Sil Süpür’den 20GB Hediye İnternet

Nasıl Alırım?

SELFY OZGURCE 20 yaz 4545'e gönder ve

SOZ yaz 5555’e gönder.

90 Kr / Dk

90 Kr / SMS

Her 100 MB /15 TL

• Selfy Özgürce 20 Tarifesi’ne, numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden veya işbirliği faturasız tarifelerinden (BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil, Vestelcell, Taraftar, TTNET vs.) geçiş yaparak kayıt olabilirsin. Selfy Yeni Sosyal Kampanyası’na katılmak için hattından SELFY YENI 20 yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.
    • Kampanyaya kayıt olmak için ise Selfy’li olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen SELFY OZGURCE 20 TC Kimlik No yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.

*12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verirsen ilk 12 aylık fatura dönemi için taahhütlü ücret 62 ₺’dir.

**12 ay Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermez isen aylık ücret her fatura dönemi için 82 ₺'dir.

***Belirtilen fiyatlar, 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için ilk 12 fatura dönemi geçerli olacak fiyatlardır. İkinci 12 aylık dönemde ise taahhütlü ücret 70₺ olacaktır.

Tarifelere bugün den (11.10.2021) itibaren iyileştirme (zam) yapıldı...

SÖZ KONUSU TARİFELERE; BAYİLER DEN BAŞKA OPERATÖR DEN FATURALI - FATURASIZ FARK ETMEKSİZİN, YENİ HAT ALIMI İLE VEYA TÜRK TELEKOM FATURASIZ DAN FATURALI'YA GEÇİŞ İLE GEÇİŞ SAĞLAYABİLİRSİNİZ!

SELFY YENİ SOSYAL TARİFESİ VE KONUDAKİ DİĞER TARİFELERE GEÇİŞ YAPTIĞINIZ TAKTİRDE, SİL SÜPÜR DEN GELME OLASILIĞI YÜKSEK HEDİYELER;

BUNLAR DA PAKETMATİK TEN SİZE GELME OLASILIĞI YÜKSEK TEKLİFLER;

< Bu konunun sahibi Yokizm58 iken Yokizm58 tarafına aktarılmıştır -- Oca 22 2024 7:09PM >

• FATURADA İNDİRİM ALMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE!

TURK TELEKOM TAAHHÜTLÜ FİYATA EK İNDİRİM ALMA YÖNTEMİ:

(Kesin sonuç içermez,indirim olur garantisi vermez.Biraz iyi konuşma ve biraz şans işi)(Denemek ne kaybettirir. Deneyen 10 kişiden en az 8'i amacına ulaşıyor gibi.)

Arkadaşlar,yaklaşık 3 yıl önce forumda,Turk Telekom faturasızda ve faturalıda kişiye özel iyi avantajlı teklifleri alma taktiklerini ve faturalı tarifeleri kullanırken ek indirimler alma muhabbetini başlatan kişiyim. Bu muhabbetler sonucunda gerek totem içeren gerek tecrübe içeren taktiklerle ek indirim alma yöntemleri geliştirdim. Bu yönde forumda çok yazım mevcuttur.

Zamanla bu taktikleri foruma takılanlar da öğrendi,ve biribirine anlattı,konularda önerdi,paylaştı. Yalnız hep kısaca şunu yap,bunu yap denilerek anlatıldı.Çok soran olması ve benim de bu insanlar indirim alsın 3-5 kuruş ceplerinde kalsın düşüncem sebebiyle daha detaylı,anlaşılır düzenli bir yazı yazma gereği duydum.

Öncelikle bilmeniz ve kabullenmeniz gereken kriter: Bu taktiklerle indirim veya teklif alacağınız kesin değil. Öyle olsa zaten tarifelerin fiyatı ek indirimli şu fiyat diye sunulurdu.

Bu anlattığımız yöntemi uygulayan 10 kişiden 8 kişi amacına ulaşıyor desem yalan yanlış olmaz. Benim gördüğüm sonuç bu şekilde.

Forumda bu şekilde indirim aldığını yazan çok kişi oldu ve almaya devam edenler oluyor.

* * * * *

(TAKTİKLERİN BURADA HERKESE AÇIK OLARAK OKUNABİLMESİNİN TURK TELEKOM TARAFINDAN ÖĞRENİLİP ÖNLEM ALMA İHTİMALİNE KARŞI İNDİRİM ALMA YÖNTEM YADA TAKTİKLERİ ARTIK SADECE İSTEYENLERE ÖZELDEN YAZILACAKTIR.SADECE ÖZELDEN YAZMAYA KARAR VERMEMİN SEBEBİ,FORUMU TURK TELEKOM MOBIL YETKİLİLERİNİN OKUYOR OLMA İHTİMALİ VE BU YÜZDEN İNDİRİM ALMANIN İPTALİ YADA ZORLAŞMASI. İNDİRİM ALMAK İSTEYENLERİN ŞANSI AZALMAMASİ için ARTIK SADECE ÖZELDEN KARŞILIKLI DİYALOG ile BİLGİLENDİRME YAPACAĞIM.

BU YÜZDEN BURADAKi TAKTiK VE YÖNTEMLERİ İÇEREN YAZIYI SİLİYORUM.

ÖZEL (PM) MESAJDAN İNDİRİM ALMA TAKTİĞİNİ VE MÜŞTERİ HİZMETLERİNE SÖYLENMESİ GEREKENLERİ ÖĞRENMEK İSTEYENLER BU YAZIDAN BANA ÖZEL MESAJ İLE ULAŞSINLAR. HESABIMA TIKLAYIP PROFİLİMİ AÇIP HESABIMI TAKİP ETSİNLER.

BANA HATTIN YASAL SAHİBİNİN DOĞUM YILINI, ŞUAN KULLANDIKLARI TARİFEYİ,KAÇ GB KAÇ DAKİKA İÇERDİĞİNİ,KAÇ TL ÖDEDİKLERİNİ VE TAAHHÜTLERİNİN KAÇINCI AYINDA OLDUKLARINI YAZSINLAR.

YOĞUN BİRİYİM,ZAMANIM KISITLI AMA MÜSAİT ZAMAN BULUNCA DETAYLI ŞEKİLDE CEVAP YAZARIM.2-3 GÜN İÇİNDE DÖNÜŞ YAPMAZSAM LÜTFEN HATIRLATINIZ ÇEKİNMEYİNİZ.

(Tarifeye henüz geçmemiş yada geçmek üzere olanlar,geçiş sürecinde dikkat etmeleri gereken ve yapmaları gerekenleri bilmeleri için şu yazımı da mutlaka okuyup ya favoriye ekleyerek yada ekran görüntüsü alarak kayıt etsinler,çünkü anlık olarak geçiş sırasında ve sonrasında lazım olacak.

https://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-ozgurce-selfy-sinirsiz-sosyal-medyali-ana-konu--147596139-64#150669149

)

Turk Telekom fiyatları iğrenç bir hal aldı. Az önce tüm fiyatları incelerken acaba numara taşıyarak gelene değil de opearatör içi zaten faturalıdan geçene mi diye tekrar tekrar inceledim.
    Bu nedir,bu ne acımasızlıktır. Şu tarifeyi 79 TL'den taahhutlü alıyorduk,nasıl 95 TL olur.Önce tarife ismini Selfy Yeni Sosyal yaptı,değiştirdi Özgürce Sosyal yaptı,daha 1 ay geçmeden Özgürce 20+ gibi Turkcell taklidi bir isim yaptı. Haftalardır Selfy indirimi için kayıt mesajlarını bekletti,sistem hatalı bekleyin dedi. (bence zamlı fiyatlardan vermek için oyaladı bilerek yaptı)

Sen Turk Telekomsun ya,sen topal ördeksin. Haddini bileceksin. Biz seni fiyat/içerik olarak önerdik yıllarca burada.
    Bu ülkede zamlar olurken mobil internetli paketler yada tarifeler asla uçuk fiyatlara çıkmadı,hatta daha uygun paket ve tarifeler ortaya çıktı.
    Tamamen günü kurtarma peşinde Turk Telekom yönetimi. Dolar düşükken TL toplayayım döviz alayım döviz borcumu ödeyeyim kafası.
    Ben 20 yıldır hiç bir şekilde zamları dert etmedim ama şuan içim kan ağlıyor kendim icin değil vatandaş için. Mezara götürecek değilim biriktirdigim altınları ama ülkenin çoğunluğunun hali ortada. Bu vatandaş bu kadar kuşatılıp bunaltılamaz ya.
    Herkes mi TikTok'a takılıyor,Instagram'a takılıyor. İnsanlar interneti eğitim öğretim için yoğun kullanıyor. Yazıklar olsun.
    20 yıldır zamlarla ilgili tek eleştirim olmadı,bu ülkenin milli savunma masraflarını biliyorum anlıyorum ama bir yerde hesap hatası var. Bu kadar olmaz. Bu halk bu kadar bunaltılmaz.
    Ver uyguna 20 GB,50 GB isteyene bas kazığı. Şu zamanda aylık en az 20 GB öğrenciye,öğretmene,aileye lazım. Yada yasakla interneti ya,kapat herkes aynı şartlarda yaşasın. Zengin internetten eğitim alıyor,online dersler dinliyor izliyor,sorular çözüyor,durumu müsait olmayanın çocuğu geri kalıyor.
    Ya çocuklara internetten ders dinletirken test çözdürürken kişisel gelişim sağlayan filmler izletirken içim rahat değil,sanki başkasını eziyorum,üzerinden geçiyorum.
    Fırsat eşitliği diye birşey var. Lux tüketim olmaktan çıktı internet. 3-5 kişi tiktokta instagramda rezillik yapıyor diye interneti hepten kötü gösteremezsiniz ve zam yaparken bu kafayla zam yapamazsınız.Biliyorum, "yukarıda" bir muhabbet var,internete basın zammı milet sosyal medyada fazla takılamasın deniyor.

SELFY OZGURCE 20GB+ TC NUMARAYI yazıp 4545 'e gönderiyorsunuz değil mi?

Bir de 5555'e gönderin.

Önceki sayfalarda çevirdikleri sahtekarlıkla ilgili düşüncemi yazdım.

Paket sonuna + koymak nedir ya,iyice karıştırdılar sistemi. Ya bilerek yada beceriksizlik.

SELFY OZGURCE SOSYAL TC NUMARANIZ >> 4545 ' e gönderin. Belki hala eski isminden kayıt alıyordur sistem. Denemek lazım.

Bence bilerek yapıyorlar bunu,bu yola da düştü Turk Telekom.

Bu tarifedede sınırsız sosyal medyadan gitmesi gereken internetin bazen 100-200 MB da olsa kotadan gittiginden eminim. Nasıl beceriyorlarsa bunu ayarlıyorlar. Şikayete dönüş olarak da "arka plan" harcıyordur planlı hazır cevabını veriyorlar. Biz de acemiyiz ya,bilmiyoruz arka plan kontrolünü.

Ekran görüntüsü gönderin dediler,haftalarca günlük kontroller yaptım,yakaladım bakın ben şu günlerde sadece Youtube Premium kullandım ve kotadan 80 MB gitmiş diyorum. Şu günde de yine sadece reklamsız Youtube Premium kullandım 140 MB gitmiş diyorum. Arka plan harcamalarını da hesaplıyorum 20 MB gitmiş diyorum.

Youtube Premium arada reklam veriyordur belki eminmisiniz diyor.Tam çakal olmuşlar,ne diyecekleri öğretilmiş.

Youtube Premium reklam atsa arada,neden 3-4 gün hiç kotadan gitmiyor Youtube Premuim kullanırken..

Arka plan harcasa neden 3-4 gün hiç sorun olmuyor kotadan fazla gitmiyor.

Kaldı ki güncellemelerimin hepsi kapalı.

Arka plan çalışmaları kontrolümde. Harcansa da ne kadar harcandığını görüyorum.

Öyle bir dalavere çeviriyorlar ki 3-4 gün hiç hata olmuyor,sen de kotadan gitmiyor hata yok diyorsun tabi.

Haftada 1-2 gün çarpıyorlar. Sonuçta sistem ile oynamak,neyin nereden gidecegini belirlemek ellerinde.

%20 indirim almasam, 54 TL'ye kullanmasam 1 dakika durmazdım.

Bazı arkadaşlar kotadan hiç gitmiyor demişler ama ya ilk başlarda tarifeye geçenlerden belki gitmiyordur,yada haftada bir giden parça parça 80 MB 120 MB gibi kotaları farkedemiyorlar.

Benim diger hattımda Turkcell internet oldugu için Turk Telekomu sadece Youtube Premium kullanarak,başka hiç bir harcama yapmayarak ve hani kullanımlar anlık yansımaz 6 saat sonra yansır diyor ya Mhizmetleri,onu da garanti olsun diye 8 saat arayla ekran gòrüntüleri alarak takip ettim.

MHizmetlerine "uçak moduna al,kapat,aç" kullanımlar anlık yansıyor diyorsun. Kabul etmiyor yansımaz 6 saat diyor.

En az 3 ay oldu bu tarifeyi kullanalı,ayda en az 1,5 GB yediklerinden eminim.

Bu kontrolleri takibi yaparken de her ihtimale karşı hotspot yani mobil paylaşım da yapmadım. Kaldı ki dün 4 saat mobil paylaşım yaptım çocuklar youtubede film izlediler ben de aynı anda youtube takıldım ve kotadan 1 MB bile gitmedi. Youtube kullanmayacaksam telefondaki diger simdeki Turkcell internete geçiyorum. Zaten internetin çoğunu diger telefonumda harcıyorum,selfy paketin oldugu telefonu youtube için kullanıyorum genellikle.

Neden bu kadar uzun yazdım anlattım.

Sizler de dikkatli takip edin. Hep beraber şikayet edelim.Ben şikayet edince sadece sizden şikayet geldi diyorlar. MHizmetlerine böyle deyin denmiş çok belli. Yoksa biliyorum çok şikayet olduğunu.

Hem ekran görüntüsü istiyorlar hem bu şekilde anlayamayız diyorlar.Tabi ki ekran görüntüsüyle kanıtlanamaz,ne malum görüntüyü ne zaman aldığım.

Ancak hep beraber BTK'ya şikayet edersek belki ilerde dikkat ederler. Bakın son çıkan yasada artık kaldırılan tarifelerin o anki ilk halinin kriterlerini degistirmeden web sitesinde tutmak zorundalar. Bunlar hep müşteri şikayetleri üzerine oluyor.

Ben CİMER'e de yazacağım ve CİMER'e BTK'yı şikayet edeceğim.

Bazı arkadaşlar , körler sağırlar birbirini ağırlar" diyebilir,umutsuz olabilir ama denemek gayret etmek lazım arkadaşlar.

• Artık 24 ay taahhüt vermeye zorlayacaklar galiba.

Ek bilgi; Bu tarifelere Bimcell, Pttcell, Teknosacell, Gsmobile, Fenercell ve Vestelcell den de geçiş yapabilirsiniz.

Faturasız dan Faturalı'ya geçişede açık tarifelerdir, başka operatörler den gelenler de numara taşıma yoluyla geçiş yapabilirler veya yeni numara alımı ile de direk geçebilirsiniz.
  • İşte bu güzel olmuş sıradaki sınırsız tarife turktelekoma daha yakın gibi duruyor ,birde tarife bittiğinde durma özelliği olsa su paketlerde tadından yenmez
  • 24 ay diyorlar ama 12. ayda cayabilirsin hocam.
  • Başlık hatalı olmuş, 20+20 40 GB internet var.

• Lexco kullanıcısına yanıt

Şimdilik öyle ama ilerde 24 ay taahhütlü paketler gelecek gibi hocam, hayırlısı olsun hepimiz için

• boyzof B kullanıcısına yanıt

Düzeltildi, teşekkür ederim hocam

• Aynen, aşım durdurma olsa süper olur

• Yakında Pttcell, Teknosacell de Sınırsız Sosyal Medya'lı tarife satışa sunarlarsa şaşırmamak gerek
  • Sosyal medyalı olan iyide, niye 20+20 yaparsın ki? Ver direk 40GB olsun bitsin.
  • Benim bir sorum var en sonda

Şu an vodafone kullanıyorum

Bu tarifeyi kullanıyorum ama 2. 12. Aya gireceğim için fiyatı 90 liraya çıkacak ve fiyat olarak çok rahatsız etmeye başladı (koronadan dolayı evde olduğum için). Bu resimde de görüldüğü gibi bir tarife arıyordum ve bu başlığa denk geldim tam istediğim gibi sınırsız sosyal medya var. Boş zamanlarımda instaya girdiğimde internetimi boştan yere yememiş olurum.

Şimdi hat benim üzerime değil ben Vodafonedan geçiş yapmak istiyorum ama hat sahibi ablam yanımda değil 2 haftaya taahhüt 2. Dönemine girecek. Taahhüt 2. Döneme girmeden ablam yanımda olmadan nasıl üzerime alırım?

• .Berkay. . kullanıcısına yanıt

Hocam hat sahibi yanınız da olması gerek devir için.

Bence en mantıklısı hat sahibi hattı istediğiniz tarifeye taşısın ve size hattı kargo ile göndersin.

Başka bir uygun yol gözükmüyor hocam.

• Ne zamana kadar geçerli bu tarife. Yani tahhüte geçmişler haricinde yeni girişlerin kapanacağı tarih vermişler mi
  • .Berkay. . kullanıcısına yanıt

Belirli bir tarih yok hocam, daha yeni başladı paketler hemen sona ermezler.

• Sınırsız Sosyal Medyalı paket bence denenmeye değer, sosyal medya'yı çok kullanıyorsanız 1 ay taahütsüz olarak 94 TL ücretle deneyebilirsiniz, baktınız memnun kaldınız taahhüt vererek 12 ay 74 TL'den devam edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 25 Ocak 2021; 15:45:13 >
  • sil süpürden ne şekilde çıkacak bilgi var mı? haftalık 5 GB mı her hafta? ya da tek seferde haftalık 20gb mı? ya da başka türlü mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 26 Ocak 2021; 0:50:51 >
  • niye ya? :D :D
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt

Sosyal medya da geçerli, günlük, haftalık gibi verirler aylık ve her yöne internet kısacası milletin yararına işine gelecek şeyleri vereceklerini zannetmiyorum hocam

• WhatsAppda geçerli 30gb muhabbeti gibi TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]] 

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.