Şimdi Ara

Türk Telekom Selfy 750 DK 5000 SMS 15 GB 35 TL (Faturasız) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
14
Favori
25.182
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Faturasız kullanıyorsanız en mantıklısı uygun bir teklif bekleyip faturalıya geçmek olucaktır. Faturalıda 15 GB tarifesini bazı kişilere 25 TLden sunabiliyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin0

Faturasız kullanıyorsanız en mantıklısı uygun bir teklif bekleyip faturalıya geçmek olucaktır. Faturalıda 15 GB tarifesini bazı kişilere 25 TLden sunabiliyorlar.
    Beni ne arayan ne soran var hocam ya kendimiz mi arayıp sorcaz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • faturasız hattayım. 15 GB 35 lira faturalı istiyorum ama 2-3 aydır teklif gelmedi. mh yi aradım.12 gb 39 lira teklif ediyor. ne yapayım dostlar, bi akıl verin.
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Kullanım miktarınız azsa kesinlikle kabul etmeyin. Babamın faturalı hattında 6 ayda bir arayıp 2-3 lira indirim yapıp 1-2 gb ekleme yapıyorlar.

• AndreCastro35 kullanıcısına yanıt
    Uygulamadan teklifler kısmını kontrol edin oraya zaman zaman teklifler geliyor.

• MeçhulASKER kullanıcısına yanıt
    Bana 30 günde teklif sundular. Bence paket yüklemelerini biraz geciktirirseniz teklif sunabilirler.

• quote:

Kullanım miktarınız azsa kesinlikle kabul etmeyin. Babamın faturalı hattında 6 ayda bir arayıp 2-3 lira indirim yapıp 1-2 gb ekleme yapıyorlar.
    Kullanım az. Azda ne diye üst üste 10 dakikaya bir arıyorlar. Aynı şeyleri tekrarlıyorlar. Saçma sapan bir sistemleri var

• quote:

Kendim faturalı kampanyası bir yıl kullandım. Mesajlaşma kampanyası çalışıyor fakat gece kampanyasını kullanamadım.
    gece kampanyasını biraz daha detaylı anlatır mısınız?
    Bütün sosyal medya (instagram Twitter Facebook, belki YouTube) da takılmalar, video izlemeler paketten yemiyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PONRO

gece kampanyasını biraz daha detaylı anlatır mısınız?
    Bütün sosyal medya (instagram Twitter Facebook, belki YouTube) da takılmalar, video izlemeler paketten yemiyor mu?

Alıntıları Göster
    nerde öyle bolluk, bende öyle sandım sevindim ama malesef değilmiş

biraz araştırınca cok komik bir kampanya olduğunu gördüm. aylık 250 mb vermiş adamlar şaka gibi bir hediye.

"Twitter ve Facebook internet sitelerinde yapılacak internet kullanımlarında geçerli 30 günlük toplam 250 MB ve diğer internet sitelerinde yapılacak internet kullanımlarında geçerli 30 günlük toplam 25 MB ücretsiz kullanım hakkı içeren Sosyal Mini Paketi hediye ediliyor."
  • Çekmiyor !
  • dün başvuru yaptım yarın sabah geçiş tamamlanacakmış. maşallah bu ne hız böyle 1,5 günde numara taşıma yapmış olacağım.
    bu arada turkcell kullanan varsa 1122 paycell puanım var isteyene gönderebilirim. 1 gb internet alabilirsiniz. boşa gideceğine birisi değerlendirsin.

Edit: puanlar gönderildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brownness -- 13 Aralık 2019; 14:44:0 >
  • brownness kullanıcısına yanıt
    Tam bunu sormaya gidecektim, acaba her TT Bayii bu kadar hızlı mıdır?
    Ayrıca geçişte yararlanabileceğimiz başka ek kampanya/paket var mıdır? Geçişten önce dikkat edelim, bir şeyler kaçırmayalım.

Ekleme: Sordum, 3 günde taşınır dediler.

Ek soru: Geçişlerde telsiz kullanım vergisini sene sonuna kadar operatörün karşılaması meselesi ne durumda bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgi@sayar -- 13 Aralık 2019; 18:23:55 >
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    valla 5-6 kere numara taşıma yaptım hiç bu kadar hızlı olmamıştı. genelde 3-4 gün sürüyordu taşıma. turktelekom abone kaybetti şimdi de gelen aboneleri hemen sisteme dahil etmek istiyor ondan olabilir herhalde. geçişten önce de yapılacak pek bişey yok benim bildiğim.
  • yeni turkcelle geçtim, bedava verseler yine almam telekom, hem interneti daha çabuk bitiyor, hem de doğru dürüst çekmiyor zaten. illallah gelmişti, rahatladım şimdi. turkcellde geçen ay 13 gb internetim kalmıştı bitirmeden ay bitti, telekomda ek paket alıyordum sürekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daia07 -- 13 Aralık 2019; 16:52:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

yaşadığınız yerle alakalı olabilir belki. şu an işyerindeyim. İstabul Yakacık'ta. Kartal köprüsünün az üstü. telefonu kıpırdatmadan 2g 3g 4g testi yaptım.

2g: 0.10
    3g: 19
    4g: 49

bunlar çıktı.
    bu testi ne ile yaptınız hocam
  • quote:

Bana 30 günde teklif sundular. Bence paket yüklemelerini biraz geciktirirseniz teklif sunabilirler.
    Türk Telekom uygulamasi mı hocam?
    Teklifler diye bir menü yok orda.
    Kastettiginiz sil supur kısmının altına gelen teklifler mı?

• TeKNoYDN kullanıcısına yanıt
    Samsung galaxy S5. 5 yıllık cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

Samsung galaxy S5. 5 yıllık cihaz
    Programı sormuştum hocam

• TeKNoYDN kullanıcısına yanıt
    O Hiç aklıma gelmedi

BTK nin hız testi uygulası
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.