Şimdi Ara

Türk Telekom SAHA DOLARI Döşendi Bakarmısınız Arkadaşlar !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
1.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: NitroNos

Her gittiğimde bir sorun yaşıyorum hocam İptal biriminde hanımefendi her gün antidepresan alıp kafayı buluyormuş gibi konuşuyor diğer çalışanlar ise gır gır şamata yalakalar bir an önce denetime girmeleri gerekir.

Her işlerinde bir problem çıkıyor aşağımıza 96 dairelik site yapılacak eğer bizim kabini oraya bağlarlarsa bu sefer Paul Bey'e her gün mesaj atacağım.

TT nin ceosu Paul Bey öyle her mesajla sorunla ilgileniyor mu ben zannetmiyorum ama
  • Paul Doany'ye yazılan mesajlarla kim ilgileniyor bilmiyorum ama bağlı müdürlüge fena fırça attıkları belli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paul Bey'in sekreterleri ve yönetim ekibi var Genel müdürlük direk ilgileniyor ve Kim sorumlu ise hemen iletişime geçip bilgi istiyor eğer işini yapmıyorsa uyarı veya savunması alınıyor.
  • quote:

Paul Bey'in sekreterleri ve yönetim ekibi var Genel müdürlük direk ilgileniyor ve Kim sorumlu ise hemen iletişime geçip bilgi istiyor eğer işini yapmıyorsa uyarı veya savunması alınıyor.

Twitter dan mı mesaj atıyorsunuz yoksa mail felan mı
  • Twitter'den yazıyorsunuz Paul Doany Hemen TTdestek iletişime geçiyor.
  • quote:

Twitter'den yazıyorsunuz Paul Doany Hemen TTdestek iletişime geçiyor.

BTK-BİMER-CİMER-ŞİKAYETVAR heryere şikayet ettim birde Paul Doany şikayet edelim bakalım
  • Ben Marmara genel müdürlüğüne gitmiştim kapanmadan önce müdürü ile görüştüm sekretere ilgilenmesini söyledi Gebze'ye bir telefon açıldı sesi duyuyorum.

Sekreter dediklerimi kendisine sordu ve ilgilenilmesini söyledi ses şöyle tamam efendim hemen efendim yerine getireceğiz efendim

İşini yapmıyorlarsa üst yönetime başvuracaksınız yoksa akşama kadar yatıyorlar gır gır şamata yapıyorlar.
  • quote:

Ben Marmara genel müdürlüğüne gitmiştim kapanmadan önce müdürü ile görüştüm sekretere ilgilenmesini söyledi Gebze'ye bir telefon açıldı sesi duyuyorum.

Sekreter dediklerimi kendisine sordu ve ilgilenilmesini söyledi ses şöyle tamam efendim hemen efendim yerine getireceğiz efendim

İşini yapmıyorlarsa üst yönetime başvuracaksınız yoksa akşama kadar yatıyorlar gır gır şamata yapıyorlar.

1 Hafta daha bekleyeceğim bakalım,inş sözlerinde dururlarda bu hafta aktif ederler bize söyledikleri gibi
  • Bugün ekipler geldi türk telekomdan saha dolapları için bundan önce FANLAR felan çalışmıyordu bugün çalıştırıldı fanlar felan..Tamamen faaaliyete ne zaman geçer diye sordum 1 ay dedi bu nedir arkadaş bu kadar uzun sürmesi dolapların döşenmesi 6.ayı doldurmuş rezillik ya
  • Benimde sorunum 20mt otedeki direkten eve şebeke cekilmesi ama 3 aydır cekilemedi şimdi Twitter'dan paul beye tweet attim hemen ttdestek ariyoruz sizi dedi. TT den Mahir bey aradi mudurlukten kesib bilgi aldiginda donus yapacakmis. Bakalim Sonuc ne olacak

https://twitter.com/erhanbcr/status/895329333820051456

• quote:

Orijinalden alıntı: eBRiHanceR

Benimde sorunum 20mt otedeki direkten eve şebeke cekilmesi ama 3 aydır cekilemedi şimdi Twitter'dan paul beye tweet attim hemen ttdestek ariyoruz sizi dedi. TT den Mahir bey aradi mudurlukten kesib bilgi aldiginda donus yapacakmis. Bakalim Sonuc ne olacak

https://twitter.com/erhanbcr/status/895329333820051456

Paula bende mesaj atmıştım benim mesajın konusu saha dolaplarının ne zaman aktif olacğaı hakkında bilgi almaktı kadın başladı süperonline kullanıcısı olduğunuz için buradan yardımcı olamıyoruz cart curt...

• Dediğim gibi bugün ekipler geldi mahalleye dolapların fanları felan çalışmaya başlamış 1aya kadar aktif olacak herşey dedi.

Dedim bu internet adsl güçlendrmesi için mi yoksa fiber felan mı diye sordum FİBER dedi bilemiyorum artık.

Umarım dedikleri herşey doğru çıkarda kullanırız bir an önce
  • Hocam siz adsl de oldugunuz icin o dolabi beklemeyiniz. Vdsl e gecene kadar o dolap sizi baglamiyor. Ne zaman aktif olur sizde vdsl e gecersiniz o zaman o dolabi kullanmaya baslarsiniz.

• quote:

Hocam siz adsl de oldugunuz icin o dolabi beklemeyiniz. Vdsl e gecene kadar o dolap sizi baglamiyor. Ne zaman aktif olur sizde vdsl e gecersiniz o zaman o dolabi kullanmaya baslarsiniz.

O dolap aktif olur olmaz zaten ilk işim VDSL geçmek olacaktır şuanda 4megabite sabit bırakılmış bekliyoruz
  • Bu kadar beklemissiniz hocam ha gayret biraz daha sabredin. İnterneti size o hattan verirlerse iyi deger alirsiniz.

• quote:

Bu kadar beklemissiniz hocam ha gayret biraz daha sabredin. İnterneti size o hattan verirlerse iyi deger alirsiniz.

Hocam sordum özellikle bu yapılanmadan süperonline kullanıcıları felan faydanalacak mı diye sordum evet dediler ki faydalanamazsak iptal ettirir tt ye geçerim çare olarak
  • quote:

Ben Marmara genel müdürlüğüne gitmiştim kapanmadan önce müdürü ile görüştüm sekretere ilgilenmesini söyledi Gebze'ye bir telefon açıldı sesi duyuyorum.

hocam bugün tt ekipleri geldi dolaplar aktif edildi dediler fakat benim hat değerlerim halen aynı :S

Türk Telekom SAHA DOLARI Döşendi Bakarmısınız Arkadaşlar !!!

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.