Şimdi Ara

Türk Telekom SAHA DOLARI Döşendi Bakarmısınız Arkadaşlar !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
1.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 3-4 ay oluyor döşeneli evime gelen süperonline teknik destek ekibi saha dolaplarının kartları felan takılmış sadece aktif edilmesi kalmış vs vs denildi üzerinden 1 ay geçiyor ve halen aktif olmadı.

Bu işlem ne kadar sürüyor acaba

RESİMDEKİ DOLABIN AYNISINDAN BAHSEDİYORUMTürk Telekom SAHA DOLARI Döşendi Bakarmısınız Arkadaşlar !!!

• turk telekom un sevdiğim nadir şeylerinden biri

Türkiye'nin neresine giderseniz gidin bu tip7 kabini görebiliyorsunuz

hatta eski telefon kutuları bile hepsi tek tip belli bir standartta.

adamlar standart çalışıyorlar

bir de turksat ın kabinlerine bak leş gibi. Hepsi birbirinden farklı. Fason firmalar gibi
  • ..............
  • bazen hızlı aktif oluyor bazen çok geç aktif oluyor bölgedeki telekom müdürlüğüne bağlı senelerce aktif olmayanı var kısaca şans işi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolaplar konulalı 5 ay oldu bu ayın sonda aktif edeceklermis Telekom öyle dedi bakalım bizde bekliyoz

• turk telekom un sevdiğim nadir şeylerinden biri

Türkiye'nin neresine giderseniz gidin bu tip7 kabini görebiliyorsunuz

hatta eski telefon kutuları bile hepsi tek tip belli bir standartta.

adamlar standart çalışıyorlar

bir de turksat ın kabinlerine bak leş gibi. Hepsi birbirinden farklı. Fason firmalar gibi
  • superonline kullanıyorsanız eğer o kabinin size sağlayacağı bir fayda yok

türk telekom'dan 100 mbps 50 gb akk li paketi superonline 24 mbps 100 gb akk li fiyatından 15 TL daha ucuz.

http://www.superonline.net/kampanyalar/vdsl-kampanyalari/super-hizli-internet---yalin-vdsl-kampanyasi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

superonline kullanıyorsanız eğer o kabinin size sağlayacağı bir fayda yok

türk telekom'dan 100 mbps 50 gb akk li paketi superonline 24 mbps 100 gb akk li fiyatından 15 TL daha ucuz.

http://www.superonline.net/kampanyalar/vdsl-kampanyalari/super-hizli-internet---yalin-vdsl-kampanyasi

Nedemek faydası yok alt yapıyı zaten superonline TT den alıyor.
    Süperonline kullanıcısıyım 2megabit intenret hızı alabiliyorum en fazla.Eve gelen süperonline teknik destek ekibi SAHA DOLAPLARI aktif olduğunda en az 16 enfazla 24megabit internet hızı alabileceiğimizi söylemişken sen bu kampanyayı söylüyorsun ve ne alaka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: starwars_emin

Dolaplar konulalı 5 ay oldu bu ayın sonda aktif edeceklermis Telekom öyle dedi bakalım bizde bekliyoz

yer neresi hocam
  • Ankara Mamak hocam

• yok alabilirsin ama demek istediğim şu

turk telekom 24 mbps 100 gb akn li tarifeyi 70 liraya sunuyor.

superonline ise 24 mbps 100 gb akn litarifeyi 100 liraya veriyor.

aynı şekilde turk telekom 100 mbps 50 gb akn li tarifeyi 85 liraya veriyor ki 100 mbps 50 gb kullandıktan sonra hızı 24 mbps ye düşüyor.

bu mantıkla o saha dolabının sana bir faydası olmayacak he 2 mbps hızın 8 mbps ye çıkacak tabi.

yine adsl almaya devam edeceksin vdsl yani 24 mbps ve daha üstü hızlar için aylık 100 lira gibi paraları gözden çıkarman gerekecek.
  • quote:

yok alabilirsin ama demek istediğim şu

turk telekom 24 mbps 100 gb akn li tarifeyi 70 liraya sunuyor.

superonline ise 24 mbps 100 gb akn litarifeyi 100 liraya veriyor.

aynı şekilde turk telekom 100 mbps 50 gb akn li tarifeyi 85 liraya veriyor ki 100 mbps 50 gb kullandıktan sonra hızı 24 mbps ye düşüyor.

bu mantıkla o saha dolabının sana bir faydası olmayacak he 2 mbps hızın 8 mbps ye çıkacak tabi.

yine adsl almaya devam edeceksin vdsl yani 24 mbps ve daha üstü hızlar için aylık 100 lira gibi paraları gözden çıkarman gerekecek.

Hee orası öyle fakat taahüt bittiğinde telekoma geçerim illa ki
  • bunu saha dolabı aktif olduğunda btk ya yazabilirsin

"bulunduğum lokasyona saha dolabı kuruldu. Diğer vatandaşlar gibi yüksek hızlı internet hizmetinden faydalanmak istiyorum. Fakat superonline nın geçtiğimiz 3-4 ay önce yaptığı fahiş zamlar yüzünden bu yapılan yatırımdan faydalanamayacağım. Türk Telekom un 100 mbps akn li tarifeleri 85 liradan başlarken, superonline nın 24 mbps akn li tarifeleri 100 liradan başlıyor. Taahhüt imzaladığımda fiyatlar bu şekilde değildi. En azından herhangi bir cayma bedeli ödemeden aboneliğimi sonlandırıp yüksek hız veren sağlayıcıları seçme imkanı tanınmasını talep ediyorum"

tarzı bir şey yazabilirsin.
  • quote:

bunu saha dolabı aktif olduğunda btk ya yazabilirsin

"bulunduğum lokasyona saha dolabı kuruldu. Diğer vatandaşlar gibi yüksek hızlı internet hizmetinden faydalanmak istiyorum. Fakat superonline nın geçtiğimiz 3-4 ay önce yaptığı fahiş zamlar yüzünden bu yapılan yatırımdan faydalanamayacağım. Türk Telekom un 100 mbps akn li tarifeleri 85 liradan başlarken, superonline nın 24 mbps akn li tarifeleri 100 liradan başlıyor. Taahhüt imzaladığımda fiyatlar bu şekilde değildi. En azından herhangi bir cayma bedeli ödemeden aboneliğimi sonlandırıp yüksek hız veren sağlayıcıları seçme imkanı tanınmasını talep ediyorum"

tarzı bir şey yazabilirsin.

Şu daha dolapları tahmini ne kadar sürer aktif olması bir aktif olsa herşeyi yapacağım da
  • Türk Telekom Vdsl portlarına ilk kendi abonelerini geçiriyor sonra yer kalırsa belki Diğer İSS'leri geçirir şu anda Adsl hizmeti alıyorsanız pek ümitlenmeyin belki o dolap çalışıyordur ama size hizmet vermiyor olabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Türk Telekom Vdsl portlarına ilk kendi abonelerini geçiriyor sonra yer kalırsa belki Diğer İSS'leri geçirir şu anda Adsl hizmeti alıyorsanız pek ümitlenmeyin belki o dolap çalışıyordur ama size hizmet vermiyor olabilirler.

Böyle birşeyin olup olmadığını nasıl tespit edebilriim
  • Türk Telekom'u ara yeni abonelik bak bakalım altyapın ne kadar destekliyor eğer Hipernet paketlerini söylerse zaten dolap aktif olmuş olabilir ama daha detaylı bilgileri İl veya ilçe müdürlüklerinden başka sadece santral görevlileri söyler.

Dolap Test aşamasında olabilir.

(Türk Telekom Vdsl portlarına ilk kendi abonelerini geçiriyor sonra yer kalırsa belki Diğer İSS'leri geçirir.)

Üstteki bilgiyi Türk Telekom personeli söyledi
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Türk Telekom'u ara yeni abonelik bak bakalım altyapın ne kadar destekliyor eğer Hipernet paketlerini söylerse zaten dolap aktif olmuş olabilir ama daha detaylı bilgileri İl veya ilçe müdürlüklerinden başka sadece santral görevlileri söyler.

Dolap Test aşamasında olabilir.

(Türk Telekom Vdsl portlarına ilk kendi abonelerini geçiriyor sonra yer kalırsa belki Diğer İSS'leri geçirir.)

Üstteki bilgiyi Türk Telekom personeli söyledi

Aradım TT yi 85megabiti nternet alabildiğimizi söylediler vdsl nedir onu dediler şerefsizler
  • https://www.google.nl/search?q=türk+telekom+fiber+nasıl+çekilir

buradan bakabilirsin .

dolabın sol tarafında elektrik sayacı var. O sayaçda elektrik var ise 1 ay içinde hat oraya aktarılır büyük ihtimal
  • Kabin aktif o zaman. Hatta Telekom'dan (abone iseniz) 30a aktif modem isterseniz 100Mbps de alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ULTILIX

https://www.google.nl/search?q=türk+telekom+fiber+nasıl+çekilir

buradan bakabilirsin .

dolabın sol tarafında elektrik sayacı var. O sayaçda elektrik var ise 1 ay içinde hat oraya aktarılır büyük ihtimal

Elektrik sayacına baktımda çalışmıyor şuanda ilginç...

İlginç gelen şu TT yi arıyorum alt yapım ne kadar destekliyor diye soruyorum 50megabit rahatlıkla destekliyor cevabı alıyorum fakat süperonline kullanıcısyım bana en fazla 2megabit hız veriliyor saçmalık nasıl oluyor artık beynim yandı.

Süperonline yi arıyorum diyorum alt yapı ne kadar destekliyor 14e kadar rahatlıkla alabilirsiniz diyor şimdi sordum dedimki siz böyle böyle diyorsunuz bana en fazla 2 megabit int hızı veriliyor bu nasıl oluyor diye sordum başladı kıvırmayı bunların teknik destek ekibininde haberi yok birşeyden çaktıkları yok artık ne yapacağım bilemedim.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.