Şimdi Ara

Türk Telekom Rezilliği Kandırmaya Çalışması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçen sene ucuz diye türk telekom kullanayım hadi dedim belki çeker dedim adam gibi ama nerde akrabamızın evine gidiyorum ya ücra bir yer olsa ağzımı açmam çekmediği için ama şehirin ortası göbekte ya hat çekmiyor servis yok yazıyor yada çeksede kopuyor 2.katta oturuyor bide alt kattada değil neyse haliyle çekmiyor bazı yerlerde bende vodafone deneyim diye geçicem 2 ay kaldı bakıyorum tarifelerin fiyatlarına vodafonenunda telekomunda telekom yine cazip fiyatlar yapmiş ama kalite yerlerde haliyle o kadar altyapıyla hiçbişey yapamamaları çok gülünç geçen gün türk telekomdan aradı arkadaşın biri açtım iyi günler hat sahibi e.i ile görüşücektim dedi buyrun benim dedim o gereksiz lafi söyledi konoşmoloromoz koyot oltono olonmoktodor bişey oldugunda kayıt isteyince o kayıtlar gelmiyor bir türlü bu arada neyse 5gb internet 1000 dk arama 1000 sms 62 tl yerine % bilmem kaç indirmle 32 tl dedi dedim şaka yapiyo herhalde türk telekom mağazalarında aynı tarife 25 tl çünkü kadın olmasa ezicektimde dedim neyse bişey demiyim ağzımı açmadım yok kalsın dedim hattımı taşiyacağim dedim çekmiyor dedim nerde çekmediğini ekiplerimize belirttiniz mi dedi evet belirttim ne arayan oldu ne soran oldu dedim bişey diyemedi geçenlerde yine gittim akrabaya takılmaya yine çekmiyor 1 ay geçti üstünden aradıklarının hala gelişme yok altüstü verici koyulucak o noktaya insanları kandırmayı kazıklamayı çok seviyorlar gidip türk telekom hatlarını almayın aldırtmayın vodafone turkcell varken bu çöp şirketi kullanmayın aman hiç gerek yok mağazada ucuz olan şeyi çağri merkezinde pahalıya ittirmeye çalışıyolar 10 senelik internet müşterileriydim kapattirdm türk telekom son çareniz olsun böyle bi rezillik ilk defa başıma geldi...

• Türk telekomda olabiliyor böyle şeyler benim bulunduğum noktada turkcell en iyisi vodafone ve turk telekomda çok aratmıyor turkcell'i ama vodafone'u oldum olası hiç sevemedim o yüzden ya turkcell yada turk telekom kullanıyorum turk telekomda ara sıra şebeke çeksede internete girememe sorunları oluyor 3g ye alıyorum 3g giriyor 4g ye geçiyorum internet yok bunun haricinde birde ankara/mersin yolculuğu beni öldürüyor turkcell çok güzel ayarlamış bomboş yolda 4g doğal olarak az ama 3g si mükemmel ama türk telekom full 2g internete girmek imkansız vodafone'u hiç bilmiyorum ailemde kullanan yok.
  • Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    aynen oyle mersın ve cevresı otobanlarda turk telekom rezalet turkcell vodafone ıyı durumda pozantı tarafı mısal oalrak turkcell vodafone 4.5g verirken telekom 2g
  • mobilde turkcellden kalitelisi yok ama fiyat politikaları biraz değişik vodafoneda 45 liraya 10 gb internet 1000sms 1000 arama vodafonelularla sınırsız görüşme var turkcellde 5 gb internet 45 lira kendim ödemeye başlayınca turkcell kullanıcağim babam ödüyor faturaları yüksek tutarda bu ne der ama turkcellin çekmediği nokta görmedim daha tamamen kesinlikle gitmiyo telefon geçen sene balkaya diye bi dağ suyu akan dağin dibinde olan bi mangal yerine gittik arkadaşların hiçbiri telefonla görüşemiyodu arkadaşın turkcelldi aradı konuştu sürekli çekiyodu telefon hakkını veriyolar mobilde türk telekom bu altyapıyla bu kadar kötü iş yapiyorsa altyapısız ne yapardı bilemiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.