Şimdi Ara

Türk Telekom Prime Yardımlaşma Konusu (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
713
Cevap
44
Favori
58.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, prime Biletix indirimini kullanmayacak varsa verebilir mi? Çok teşekkürler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • doganrmakk D kullanıcısına yanıt

Pm attım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, kullanmadığınız varsa bir biletix indirimi daha rica edebilir miyim çarşamba bitmeden?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, Biletix indirimi için yardımcı olacak varsa çok sevinirim.

• Merhabalar Türk Telekom Prime Business olup Enterprise kodu için yardımcı olabilecek varmı ?

• Beavis. kullanıcısına yanıt

TT PRIME Biletix için bugün yardımcı olacak bir arkadaş var mıdır?

• Beavis. kullanıcısına yanıt

Halen ihtiyacin var mı?

• Merhabalar TT PRIME Biletix için bugün yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

• Merhaba, Enterprise için yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

• remy_ kullanıcısına yanıt

Hocam, sağolun. Teşekkür ederim. Yalnız sayfada telefon numarası da istiyor. Özelden göndermeniz mümkün mü?

• Enterprise %40 Prime kodu arıyorum, özelden gönderebilecek varsa çok mutlu olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kron0S -- 26 Haziran 2022; 20:45:50 >
  • Biletix indirim kodu verebilecek olan var mıdır?

• Merhaba enterprise şifresi ihtiyacım var. Özelden yardımcı olabilecek var mı?

• Arkadaşlar numara taşımayla enfes prime limitsiz sosyal medya tarifesine geçiş yaptım kampanya koduyla 24 ay tivibu go süper paket üyeliğinide başlattım ancak tarife detaylarında tivibu süper paket yönüne olan kullanımlar paketin internetinden düşmeyecektir diye yazmasına rağmen incelediğimde kotadan düştüğü görülüyor tivibuya üye olurkende tv tablet vs. aktarmadıktan sonra internetinden gitmeyeceği söylenmişti şimdi arıyorum bişey bile söyleyemiyorlar grçiştiriyorlar tekrardan numaramı taşısam

• Setur Prime Business kodu %12 için yardımcı olacak var mıdır aramızda?

• merhaba arkadaşlar,

sigortam.net ten bir trafik sigortası yaptıracağım bir kampanya varmış turk telekomlular için yardımcı olacak olursa çok sevinirim. online işlemlerden de katılım sağlanabiliyormuş ya da

SIGORTAM TC olacak şekilde 6262 sms istiyorlar

peşinen teşekkürler

• Bayçora B kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Hangi operatörden hangi tarifeye geçtiniz? ücretleri nelerdir detay verebilirmisiniz lütfen?

• sigortam.net ten bir trafik sigortası yaptıracağım bir kampanya varmış turk telekomlular için yardımcı olacak olursa çok sevinirim. online işlemlerden alınabiliyor yardımcı olur musunuz

• Faturasız olmama rağmen, Prime Ayrıcalıkları'nı bana sunan Turk Telekom'a şükranlarımı sunuyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba biletix kodu için yardımcı olabilecek var mı ?

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.