Şimdi Ara

Türk Telekom Prime --> 20GB + 1000DK + 1000SMS + 3 Ay 30GB --> 45 TL! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
28
Favori
66.073
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ne desem yalan olur, bu konuda hiç tecrübem yok. Ha kalan vergileri falan alır o kesinde, kullanımı nasıl faturalandırırlar bilemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MasterofSpears kullanıcısına yanıt
    Aynı şey bendede var ne yapayim bilemedim kime sorarız bunu yada soran varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şehir merkezinde bile Çekmiyor çekmiyor çekmiyor. Taahhüt bitsin hemen değiştiricem.

• kota bittiğinde otomatik durmuyor sakın almayın
  • sahibitanıdık kullanıcısına yanıt
    Dostum Kotanı takip edeceksin o zaman

• MasterofSpears kullanıcısına yanıt
    Kullandığın gün kadar tahahütsüz fiyat üzerinden ödenir.
  • turkcel lifecellden bu tarifeye geçtim tukcelde akmayan internet bunda canavar bu bulundugunuz konuma ve yogunluğa bağlı
  • Bugün vodafone dan geçişimi yaptım 50gb internet oldu neye uğradığımı şaşırdım😀

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

İki tarifede de hattım var, öyle bir ayrım yok.
    hocam ne yaparsam yapayım 30 gb interneti tanımlatmaadım.... daha sonra deneyiniz şu an işlem vsvs yazıyor hep 5555...
  • Mevcutta Türk Telekom faturalıda 35 TL tarifesindeyim (1000DK/SMS/15GB) hiç bir şekilde bu tarifeye 45 TL'den geçemiyor muyum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfenxx -- 16 Ocak 2020; 9:45:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone’dan 1 hafta önce bu tarifeye geçtim, şimdilik memnunum, bir sorun yaşamadım. Geçmek isteyenlere öneririm. Tekirdağdayım bu arada.

• Arkadaşlar herkese selam Saçma Güzel 16 tarifem son ayı içerisindeyim 21 Ocakta bitecek bu gün gelmeden numara taşımak istiyorum Vodafone bana adam akıllı teklif sunmadığı için dğeiştirmek istiyorum Bol internet kullanan ve dk kullanan birisiyim.

Genç tarifelerden hangisini kullanabilirim ya da tarife önerilerinizi bekliyorum.
    Birde Türk Telekom Primehttps://www.turktelekomprime.com/tarifeler/prime-efsane-20-tarifesi şu tarife ilgimi çekti sizce nasıl ilk 12 ay ı doldurduktan sonra cayma bedeli yansımıyor galiba anladığım kadarıyla.

Türk Telekom nasıldır herkes Turkcell iyi diyor ama biraz pahalıhttps://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-firsat-pro#aa sadece bu teklif iyi geldi ama interneti yetmeyebilir diye çekinceliyim.

Şunu da sormak istiyorum Vodafone yeni gelenlere gayet güzel teklfler sunuyor başka operatörün kontörlü hattına geçsem sonra vodafone a geri dönsem olur mu acaba?

Mesajlarınız bekliyorum

• Bu tarifeye geçecektim TV go ücretsiz değilmiş aylık 19 lira dediler doğru mu bu? Ücretsiz değilmi?

• 24 ay taahhut var, 12. Aydan sonra cayma bedeli olmadan operator degistirebiliyoruz mu bu tarifede? Tecrübe eden arkadaş var mı? Teşekkürler.

• Turkcell de taahütüm var kısmi de olsa karşılayacaklarını bilsem anında taşıyacağım. Nefret ettim turkcell den ne olduğum sokakta çeker ne çalıştığım yerde😡

• quote:

Orijinalden alıntı: tcreis

24 ay taahhut var, 12. Aydan sonra cayma bedeli olmadan operator degistirebiliyoruz mu bu tarifede? Tecrübe eden arkadaş var mı? Teşekkürler.
    13. Ay istedigin yere gecebilirsin.

• darkseed kullanıcısına yanıt
    Tivibu go ücretsiz. Normal tivibu o fiyattır muhtemelen

• İkinci 12 Ay Taahhütlü Aylık Ücret* 53TL *
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcreis

24 ay taahhut var, 12. Aydan sonra cayma bedeli olmadan operator degistirebiliyoruz mu bu tarifede? Tecrübe eden arkadaş var mı? Teşekkürler.
    12 + 12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vererek taahhütlü fiyatlardan faydalanmak isteyen müşterilerimiz, SOZ yazıp 5555'e SMS gönderebilirler. 12 + 12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vermeyen müşterilerimiz tabloda yer alan Taahhütsüz Tarife Ücretinden faydalanırlar. Detaylar için Taahhüt Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.
  • Şimdi arkadaşlar taahhüt olayında bir konuya dikkatinizi çekmek isterim. Normalde 24-36 yada 48 ay gibi taahhütler geçersizdir.

Tüketici Hakları 52 inci madde 4 üncü fıkra :

quote:

Tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahiptir. Süresi bir yıldan az olan belirli süreli abonelik sözleşmesinde satıcı veya sağlayıcı tarafından sözleşme koşullarında değişiklik yapılması hâlinde de tüketici sözleşmeyi feshedebilir. Fesih bildiriminin kâğıt üzerinde veya kalıcı veri saklayıcısı ile satıcı veya sağlayıcıya yöneltilmiş olması yeterlidir. Satıcı veya sağlayıcı, abonelik sözleşmesinin feshi için sözleşmenin tesis edilmesini sağlayan yöntemden daha ağır koşullar içeren bir yöntem belirleyemez.

İşin özeti. Mesela size 100 TL'lik tarifeyi 24 ay taahhütle aylık 60 TL'ye sunmuş.Siz 3 ay kullanmışsınız ve memnun kalmamışsınız. Sizden yalnızca 40 x 3 (kullandığınız ay) = 120 TL tahsis edebilirler. Kaymakamlık binasında yer alan Tüketici Hakem Heyetine başvurularınızı yapın.

İlgili Video :https://www.youtube.com/watch?v=ZhBi3X1zawM
    İlgili Resmi Gazete :https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/11/20131128-1.htm
    Döküman Örnekleri :http://defne.gov.tr/thhbasvuru (52inci madde 4 fıkra diye düzenleyebilirsiniz ya da thh'den form örneği isteyebilirsiniz.)
    İlgili Online başvuru :https://tuketicisikayeti.gtb.gov.tr/home/Dashboard

Durumun çözümü ortalama 1.5 - 2 ay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carric -- 20 Ocak 2020; 0:21:38 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.