Şimdi Ara

Türk Telekom port yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
6.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bulunduğum bölgede yaklaşık 3 aydır port yok telekom müdürlüğüne dilekçe vereli 1 ay oldu ne ilgileniyorlar ne arıyorlar. bu konuda başka görüşebileceğim bir mevki makam varmı arkadaşlar ?

• BTK ya şikayet ediceksin , ama yine beklersin herhangi bir sonuç almak için muhtemelen
  • Hocam keyiflerini bekliyoruz ya resmen , 3 aydir bende altyapi bekliyorum bende dilekce verdim hala birsey yok. BTK'ya 10 dan fazla sikayet yazdim alakasiz cevap yaziyolar. Musteri hizmetleri ariyor soyluyorum sorunumu bastan saviyolar valla. Tt rogarida binanin onunde. Tanidik yoksa bu isler zor!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darksoldier11 D kullanıcısına yanıt
    Aynı dert bende de var. Kartalda oturuyorum. Küçükyalı müdürlüğe gittim adam listeyi gösterdi pişkin pişkin diyor orada mayıstan beri bekleyenler var diye. Anlayacağın yapacak hiç bir şey yok ... ben her yere şikayet ettim. En son bimer e yazdım bişey olacağından değil ama işte bi umut bekliyorum.
  • ne türk telekoma şikayet etmen ne btkya nede bakanlığa şikayet etmen çözüm yaraticak onların canı isterse yaparlar zorla yaptıramıyorsunuz altyapı ile ilgili veya saha dolabı ile ilgili birşeyi anca bi tanidiğin olucak milletvekili veya yüksek mertebeli biri anca o zaman yapıyorlar yada türk telekomda çalışan müdür veya yardımcı gibi birisinin olması gerekki sana bişeyler ayarlasınlar yapsınlar yapmaları gereken saha dolabını büyültmek ama yapmazlar kolay kolay bu şirket tek başına hükmediyor ülkeye şımarık bi çocuk gibi davranan yöneticileri var bi mahalleye fiber bağlayıp yan mahalleye bağlamayan çalışanlar var işiniz zor bizim burdadda toki konutlarına fiber internet çekilmiş diğer tüm şehirde adsl var hala bu fiber 2 senedir var bide hala bekliyoruz 1 umutla fiber bizede çekerler diye türk telekom ülkeyi bıktırdı artık
  • Valla batması filan önemli değil benim için beter olsunlar. Sadece şu altyapı olayından tek ellilikten kurtulsak yeter. Turkcel vodafone bekliyor onay çıksın diye. Bakalım turkcell mahkemeye vermişti port vermiyor filan diye. ne olacaksa orada olacak. ama işte bugün sonuçlansa bile alt yapı olayı 1 sene bekletir.
  • shindorei kullanıcısına yanıt
    Hocam bende Kartalda oturuyorum binadan 1 kac kisi TT ilce mudurlugune gitmisler 3 aydan once olmaz demisler. Biktim artik su islerden !

3 aysa iyi. Ben küçükyalı müdürlüğü ile görüştüm adam pişkin pişkin mayıstan beri bekleyen var dedi. Sen 30. Sıradasın dedi

• Ben bimer'e yazıcam akim'e kayıt oluşturdum inşallah bıseyler olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tanıdıksız olmuyor

araya birilerini sokun

milletvekili ya da türk telekom üst düzey yönetici

2 sene de gelmez yoksa
  • 18 senedir internet kullacisiyim ttneti hala anlamis degilim uzerlerine gitmedikce bisey yapmiyorlar.2016 yazinda vodafone gecim dedim 20 gunde neti baglayamadilar mecbur ttnet ikna kampanyasina kaldik 6 aylik ikna kampanyasi bitincr solo yu deneyim dedim port vermediler 2 gun solo neti kullandim nedeni benim portu kendi musterine vermis btk bimer yazdim hergun 40 gun sonra portu aldim ttnet kendi alt yapisi olan diger saglaycilara zorluk cikartiyor adamlar ben tekelim dior. Suan alt yapi calismalari yapiyorlar bir yatirim yapiliyor. Benim pingler baya crosfireyi 50 lerde oynuyorum daha once 75 den asagi gormemistim 3 adirda 90 lardaydi ttnet biseler yapiyor sanirim.

• mcrew kullanıcısına yanıt
    Valla hocam tanidik yok olsa cok guzel olurdu ama TT tekel oldugu icin artik ne zaman keyfi isterse!

• Vay anasını bir kötü bakır kablo çekmek için bile birilerini tanımak gerekiyor.....Gerçekten inanılmaz,Allah'ım sen aklıma mukayyet ol.
  • Port sorunu olanlar pm ile bana adres bilgilerini atsın yardımcı olalım. İstanbul olanlar sadece! Altyapı değil arkadaşlar boş port olacak ona göre tam öğrenip öyle gönderin. Çoğu arkadaşı kontrol ettik altyapısı yok. O yüzden tam öğrenin sorun boş port sorunu ise gönderin adresi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prestij06 -- 14 Mart 2017; 13:6:6 >
  • prestij06 P kullanıcısına yanıt
    Hocam benim oturdugum yerde de altyapi yok , Vodafone'dan sorgulama yaptigimda Adsl altyapisi var diyor , bos port olmadigi icin hizmet veremiyoruz diyor. Diger servis saglayicilari altyapi yoktur diyor. Altyapi olmadigini zaten biliyorumda bu Vodafone ne anlatiyor anlamadim.

Vodafone hatalı ordan sorgulamayın. Sürekli ordan sorguladık nasıl olmaz diye mesajlar geliyor bakmayın oraya direk tt arayın.

• prestij06 P kullanıcısına yanıt
    Sürekli konuşuyorumda tek bir kisi bile gelmedi BTK 'ya yazmaktan biktim onlar altyapi cekmemekte israrcilar, anlamak guc valla.

• bende aylardır port bekliyorum aydın kuşadasında oturuyorum.Ne zaman telekoma gitsem biri iptal eder veya nakil yaptırırsa o zaman bağlarız diyorlar.Niye böyle oluyor diye soruyorum burası özel bir şirket diyorlar
  • telekom mhden banada port yok demislerdi sonra bayiye gidip basvuru yaptim ertesi gun bagladilar kasitli yapiolar bnce :)

• doktorsap D kullanıcısına yanıt
    Pm attım yardımcı olabilirim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.