Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]] (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.353
Cevap
27
Favori
127.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah b*lanı vermesin Turk Telekom,ayda bir kere olsa haftalık 5 GB versen iflas mı edersin. Sil süpürden 20 GB sözü verip ikide bir günlük gecelik 5GB vermek nedir. Keşke ctesi silseydim.

TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 22 Ekim 2021; 20:43:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]]

Bu paketlerden hangisini önerirsiniz? Okuduğum kadarıyla 20+20 paketlerindeki +20 hep gecelik gb olarak çıkıyormuş. Prime geçersem hem prime hem selfy kampanyalarından yararlanabilirim, ama 7 tl fazla verip belki düzgün bir sil süpür de çıkarabilirim. İki seçenek arasında gidip geliyorum.

• BorazanPower kullanıcısına yanıt

Sınırsız sosyal medyaya ihtiyaç olma ihtimali varsa Sınırsız Selfy yi düşün. Sonra %20 indirim alır 59 TL'ye kullanırsın. 20 GB + Sil süpür + sınırsız sosyal medya = 82 TL + %20 indirim = 56-59 TL civarı.

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Yüzde yirmi indirimi nasıl alıyoruz hocam? Eğer 55 65 bandında böyle bir paket varsa kesinlikle tercihim olur.

• BorazanPower kullanıcısına yanıt

• Sil Süpür düzelmiş. Bence bilerek 1 haftadır yaptırmadılar.

• Bu tarifeye geçip telefonumdan interneti paylaşıp ikinci telefonum ile youtube Instagram gibi uygulamalara girersem normal internet paketinden yer mi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • teknoman007 T kullanıcısına yanıt

Hayır, sınırsız olarak faydalanmaya devam edebilirsiniz

• Bu çok iyi cevap için teşekkürler hocam

• teknoman007 T kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]] 

• Aynı anda Turkcell hattımdaki internetten de 11 GB harcamış olmama rağmen bu tarifedeki 20 GB'dan 600 MB kaldı,o da aman aşım yapmasın diye 2 gündür kullanmadığım için.
    Çok bereketsiz geldi bu 20 GB.
    Bir yerlerde kafamı karıştıran şüphelendigim durumlar var. Sosyal medya kotadan yese şimdiye kadar 20 GB 2 kere bitmişti. Sosyal Medya sınırsızdan gitse diyorum şimdiye kadar en fazla 15 GB gitmişti. Youtubeyi de reklamsız kullanıyorum.
    Tüketimi uygulamalar üzerinden hesaplıyorum ortada 2 GB kayıp var yaklaşık.
    Bu tarifede bir ayar bir bit yeniği hissediyorum.

Olmaz olur mu hocam

Sil Süpür hediyeleri, ek paketler örneğin; Hafta Sonu 30 GB paketi falan, YouTube vs kullanınca hep bunlar dan gidiyor, sınırsız kota dan gitmiyor. Artık gerisini siz hesap edin...

• Youtubenin hediye Sil Süpürden yemesini anlarım da parasını vererek aldığımız paketmatik paketlerinden yemesi rezalet.

Vallahi şu "Kendini Değerli Hissettir"sloganını duyunca sinir oluyorum. Öyle bir slogan kullanmasa o kadar kızmam da,dalga geçer gibi o slogan. Turkcell kullansa o sloganı isabet olur.

Şimdiye kadar insanlar Turk Telekomu fiyat/performans açısından uygun bulduğu için tuttu. Artık fiyatlar tutarsız ve VFone vari kapkaçlara başvuruyor.

Ben yıllarca Online İşlemler yokmuş gibi davrandım önemsemedim sorunlarını.

Artık yan yollara başvuruyor Turk Telekom aynı VFonenin yaptığı gibi.

Mesela geçen hafta faturalılarda çoğu abone Salı gününe kadar Sil Süpür'ü yapamadı sistem hatasından ama bunun bilinçli yapıldığını anlamak zor değil. Milleti aşım yapmaya veya ek paketlere zorlamak için yapıldı. Bu gibi şeylere başvurmaya başladı Turk Telekom. Mevcut aboneden öngörülen gelir yetmeyeceği anlaşılınca bu yollara başvuruyorlar.

Eskiden türk telekom 20 gb faturalı kullanıyordum. Sınırsız sosyal medya yoktu. İlk 3 ay 20 gb paketten en fazla 15-16 gb kullanabiliyordum. Sonra ne olduysa 4. Aydan itibaren 20 gb paket yetmemeye başladı. Sonra Turkcell'e geçtim. Hemen ardından bimcell 20 gb paketine taşıdım. 11 aydır bimcell 20 gb kullanıyorum ve yetiyor. Gerçekten türk telekom faturalı tarifelerde bir değişiklik var gibi

• sınırsız youtube'da çözünürlük sınırı yok değil mi? vodafone da ilk çıktığı zamanlar vardı diye hatırlıyorum.

• kda34 K kullanıcısına yanıt

Sınır yok hocam

Hocam merhaba,

Bir sorum olucaktı.
    Şu an ilk 3 aylık kampanya dönemindeyim tarifemde. Bu yöntem ile indirim alabilir miyim? Alırsam eğer, 3 aylık dönem bittiğinde tekrar mı indirim için uğraşmam gerekir? Bir de yanlışlıkla geçirirler diye endişe ediyorum ben de, sorun olmaz dimi :)

• ya arkadaşlar yazdan beri TT geçtim.

ama internetinde sorun var.

bölge farketmeksizin mesajlar falan geç düşüyor. internetim kapalıymış da açmışım gibi bir anda mesajlar düşüyor.

müşteri hizmetleri çözemedi sorunu. sizde durumlar nasıl ? sırf bu yüzden cezayı ödeyip çıkacam ya

• JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    Turk Telekom bölgenizde kötüdür, normaldir hocam, ucuz etin yahnisi. Ödeyip kurtulun derim zorluk çıkarıyorsa, bölgede VDF ya da TCELL kullananlara bakın hangisi iyiyse ona geçin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.