Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]] (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.355
Cevap
27
Favori
127.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok çakallar, hep günlük 5 gb ya da gecelik 5 gb veriyor. Gece veriyor ki millet uyuyor, hiç verme daha iyi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yine başladı geyik muhabbeti. Allahım sabır..
    Biz bari bırakalım forumu yönetim böyle uygun görüyorsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .Berkay. . kullanıcısına yanıt

190 TL'ye Platinum Black 100 GB var

50 GB düz internet 50 GB sosyal medya

Bir de 210 TL'ye kontratlı veya kontratsız olmak üzere iki tane 200 GB data hattı paketi var.

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Şunun taktiğini bir anlatsanız. :D Ben bir türlü geçemedim. İndirim yapsalar bile gidicem onunla ek paket alacağım zaten.

Bu gece hediyeleri hoş olmamaya başladı. Günlük 5 GB verse yine güzel ancak onlarda da saçma bir şekilde youtube kullanımlarında düşüyor

• KONUYU İLK DEFA GÖREN KULLANICILAR, MİSAFİRLER VEYA KAFASI KARIŞAN ARKADAŞLARIMIZA DUYURULUR, KAFA KARIŞIKLIĞINI GİDERMEK İÇİN YAZIYORUM!

SÖZ KONUSU TARİFELERE; BAYİLER DEN BAŞKA OPERATÖR DEN FATURALI - FATURASIZ FARK ETMEKSİZİN, YENİ HAT ALIMI İLE VEYA TÜRK TELEKOM FATURASIZ DAN FATURALI'YA GEÇİŞ İLE GEÇİŞ SAĞLAYABİLİRSİNİZ!

• SELFY YENİ ÖZGÜRCE SOSYAL TARİFESİ VE KONUDAKİ DİĞER TARİFELERE GEÇİŞ YAPTIĞINIZ TAKTİRDE, SİL SÜPÜR DEN GELME OLASILIĞI YÜKSEK HEDİYELER;

TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 14 Ekim 2021; 11:36:30 >

• SÖZ KONUSU TARİFELERE GEÇİŞ YAPINCA, PAKETMATİK TEN GELME OLASILIĞI YÜKSEK TEKLİFLER;

• Bu paketleri almak mantıklı mı? Haftasonu 30 GB için 20 TL fazla gibi geldi ne dersiniz?

Aslında bu tarife için en uygun ek paketleri derlesek çok güzle olur

• Murat Burç M kullanıcısına yanıt

Hafta sonu çok kullanım yapılıyor ise mantıklı ayrıca mevcut tarife'ye indirim alırsan uyguna kullanabilirsin, 30 + 20 = 50 GB + Sınırsız Sosyal Medya harika bence.

DİP NOT; Hafta Sonu 30 GB Paketi, Cuma sabahından itibaren kullanıma açılmaktadır.

• Ben bir türlü indirim alamadım. Yapmaya niyetleri yok gibi.

Benim fatura 10unda kesildi o günden beri 25 gb harcadım sadece 5 gbı düz, gerisi bir şekidle youtube veya hotspotttan youtube + diğer sosyal medyalar

ama ana kullanım youtube tarafında.

Düzgün bir ek paket sunsalar zaten hemen alacağım bakalım ne kadar yetecek bu paket bana. El mahkum bir şekilde alacağız.

Şu indirim işim kafamı karıştırıyor. Bir türlü alamadım. Bana bu konuyu şöyle şöyle yaptım diyerek adım adım anlatabilecek var mı? Ben neyi yanlış yapıyorum acaba?

Aniden faturasıza geçip paketsiz kalmaktan korkuyorum.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt

İşte bu çok sıkıntılı bir durum. Sil süpür paketlerini anlarım ama ek paket satın alımlarında da youtube ek paketten yiyorsa hiçbir anlamı yok.

Hocam öncelikle 444144 arayın

Müşteri hizmetlerine faturasız hatta geçmek istediğinizi belirtin

Oda sizi faturasız birimine aktaracak

Oradaki temsilci de neden faturasız hatta geçmek istediğinizi soracak

Siz de işte işsiz kaldım, pandemi şartları nedeniyle ödeme yapmaktan zorlanıyorum, bu fiyat bana fazla, bu yüzden faturasız hatta geçmek istiyorum, ama indirim yaparsanız anlaşabiliriz falan deyin

Onlar da size en az %20 indirim verelim o zaman diyecekler

Haliyle siz de kabul edeceksiniz, kabul ettikten sonra indirim gün içinde hattınıza yansır.

Bir temsilci kabul etmedi diye pes etmeyin hocam, inat edin ve rahat 6-7 temsilciyle böyle konuşun, birin den biri indirimi sunacaktır size.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt

Doğru hocam, tıpkı Sil Süpür hediyelerinin de YouTube vs sosyal medya sitelerini kullanırken gittiği gibi, maalesef bu büyük bir dezavantaj.

• Müşteri temsilcisine mobil kısmı için 1 tuşladıktan sonra fatura için 1i sonra da 0ı tuşlayıp bağlanıyorum ben. Oradaki müşteri temsilcisine de faturasıza geçmek istiyorum dedikten sonra başka bir yere yönlendirecek oradan da bunları söyleyeceğim değil mi?

Bunu solruyorum çünkü daha önce bu şekilde bağlandığımda "Müşteri temsilcisine mobil kısmı için 1 tuşladıktan sonra fatura için 1i sonra da 0ı tuşlayıp bağlanıyorum ben." ilk gelen temsilci ben fatura temsilcisiyim deyip aktarmamıştı beni

İnat edeceğiz artık ancak indirim bile alsak benim anladığım kadarıyla bir anlamı yok çünkü ek paket her geldiğinde youtubedan yiyor. Hoş indirim indirimdir ama bu konu gerçekten can sıkıcı.

Bir şekilde, belkide BTK'ya yazarak, bu durumu düzelttirmemiz gerekiyor.

Evet hocam, yönlendirdiği temsilciye söyleyeceksiniz

Evet kullanıcı olan, herkesin birleşip BTK'ya durumu bildirmesi şart

• Susmamak, pısırık olmamak lazım.

Ben çekim kalitesi hakkında bir şikayet yazdım. Bir ara düzgün bir metinle BTK üzerinden bu youtube konusunu da şikayet edelim.

• @Murat Burç

https://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-ozgurce-selfy-sinirsiz-sosyal-medyali-ana-konu--147596139-68#150788338

Bu yazıyı okuyun indirim için. Hat faturasızda dursun,sabit internet alacağım sanırım deyiniz. Yanlışlıkla geçiş olmaz dedigimi yaparsanız.

Lise terkler bile bunu uygulayıp indirim alıyor siz hayli hayli rahat yaparsınız. Yalnız aldığınız indirim başka tarifeye geçtiginizde geçerli olmaz,geçtiginiz tarifede tekrar indirim almaya çalışacaksınız. Bana 20 GB yeter, bana hep youtube lazım dersen 80-90 TL fazla verip Prime Eksper sınırsıza gerek yok ki.

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

4 günde 5 GB gitti ki şu sıralar interneti youtube dışında ciddi manada kullanmıyorum.

Ben pakete gelirken ek paket alırıım niyetiyle girmiştim ancak hem hız bezdirdi hem de youtubeun ek paketlerden yemesi büyük rezalet.

Ben kendimi internet kullanmamak için kasıyorum şuanda. Prime eksper paketi olursa selfyde durmam ama tekrar tekrar söylediğim üzere çok yoğun youtube kullanan biri için paket nimet.

4 günde 25 GB harcamışım sadece 5 gb gitmiş paketten. Bunun yaklaşık 10 gb'ı hotspottan, 10 gbı da telefondan youtube mükemmel birşey cidden.

• Az önce konuştum. Kesinlikle vermiyorlar. Benim hakkımda not falan düştüler herhalde. Hep sizin dediğiniz doğrultuda konuştum ancak indirim vermeye yanaşmıyorlar. Küçük bir miktarı dahi teklif etmiyorlar. Dedim 87 TL fatura kesilmiş. Üstüne ek paket alıyorsun youtube ek paketten yiyor bu fiyata ben bu paketi götüremem diye açık açık dedim. Evet öyle ek paketler öncelikli kullanımda olduğu için ek paket alırsanız sınırsız youtube bile olsa internetten yiyecek diyor.

Hani ek paketlerle paketi götüreyim dedim ama sanırım olmayacak.

9 gün kaldı Primeeksperlerden birine geçeceğim. O olursa olur olmazsa bakalım ne yapacağım belirsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat Burç -- 14 Ekim 2021; 15:42:3 >
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.