Şimdi Ara

Türk Telekom online işleme AKN sorgulama geldi (ekran görüntüsü ekledim).

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
19
Cevap
0
Favori
1.000
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> Türk Telekom online işleme AKN sorgulama geldi (ekran görüntüsü ekledim).
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    806 Mesaj
    Online işlemde bu ekranı gördüm. Akn sorgulama bölümünden sorgu gerçekleştiren var mı aramızda? Bir hafta önce yoktu bu. Önceden kullanan var mı?

|
    |
    Bende görüntülenemiyor muhtemelen gece bu kadar kullandın bu kadar akn kaldı diye göstericekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bence sadece öyle olmayacak, hem adil kullanım noktasını hemde adil kullanım dışında tutulan saatlerde kullanılan miktarı, bununlarla birliktede toplamda ne kadar miktar kullandığımızı gösterecek olan bir ekran tasarlamaya çalışıyorlar.

Kanaatım; toplam kullanım =
    adil kullanım noktası saatleri kapsamı =
    adil kullanım saatleri dışında ki kullanım =
    karşıya yükleme =
    indirme =

Böyle olması en doğrusu.
    |
    |
    Mr.Data kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bir çok kişinin içi bir nebze rahatlamıştır. Gözünüz aydın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izmir85 -- 1 Aralık 2017; 7:45:6 >

Sistemi 27 Kasım'da fakettim. Daha önce 90 GB olan kotam 62'ye düştü. Ben 28 Kasım'da gece 3-4 arası denedim. Steam'den 4 GB kadar indirme yaptım. İndirmeden önce ve sonra modem resetleme yaptım. Kotaya bir şey yansımadı. Gece 2'den sonra otomatik olarak(modem resetlemeden) kota sayımını kesiyor mu bilmiyorum. Ayrıca dediğiniz gibi ayrıntılı şekilde verilmesi gerekiyor. Geçen ay bilgisi de yok. Daha geliştirmeleri gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: izmir85

Yine sayım yapılıyor fakat grafikte gösterilmiyor ve kotanızdan sayılmıyor kısaca telekom yine toplam gb ı sayıyor
    |
    |
    a-f-h kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: izmir85

Bir çok kişinin içi bir nebze rahatlamıştır. Gözünüz aydın.

Eksik veya yanlış gösteriyor bende. Adslkota sayfası şu eski olan tam doğru gösteriyor. Üstelik tüm kullanımım gündüz saatlerinde idi. Bu hatayı Kasım içinde de farkettim. Hatta sanki az kullanmışım gibi eksik sayıp AKK uyarısı bile göndermedi adamlar.

Yani gösterim veya hesap adslkota sayfsı ile senkronize değil ve hatalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 1 Aralık 2017; 22:33:31 >
    |
    |
    Bahsedilenler: izmir85 , Mr.Data , a-f-h

• Yarbay
    7679 Mesaj
    Müşteri hizmetleri 4 saat geriden geliyor o rakamlar diyordu. 4 saatte bir yenileniyor yani.

Aynen şu anda çalışmıyor geçen ay çalışıyordu
    |
    |
    programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Müşteri hizmetleri 4 saat geriden geliyor o rakamlar diyordu. 4 saatte bir yenileniyor yani.

Her zamanki gibi sallamışlar. 4 gün olabilir ama 4 saat değil. Komple hatalı ve tutarsız çalışıyor. İlginçtir, 12 GB kotalı kullanan bir komşumuzda da aynı hatta daha beter tutarsızlık var Online İşlemler'de.

Mesela Aralık'a gireli 2 gün oldu. En az 2 GB kullandım gündüz saatlerinde ama Online İşlemler 0 (sıfır) GB gösteriyor kullanım.

En iyisi adslkota sayfası hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 2 Aralık 2017; 11:28:9 >
    |
    |
    Bahsedilenler: izmir85 , mu5tafa , Mr.Data
    acaba sistemde mi bir sorun var yoksa son ay diye akn uygulanmayacak mı?

quote:

Orijinalden alıntı: hamitrf1

acaba sistemde mi bir sorun var yoksa son ay diye akn uygulanmayacak mı?

3 gün oldu ve o kadar indirmeme rağmen hala 0 GB gösteriyor. Sizde bakıverin. (Modemi hiç restart yapmadım)

|
    |
    Bahsedilenler: izmir85 , Mr.Data

• Yüzbaşı
    806 Mesaj

bendede yansımamış.
    |
    |
    programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    %80 i dolunca hemen yansıtırlar merak etmeyin :)
    |
    |
    |
    |
    |
    |

bu sayfadan baktığımda 55 gb

tt online işlemlerden baktığımda 22 gb gözüküyor ve muhtemelen doğru işliyor bende şu anda.

Orijinalden alıntı: brownness

https://adslkota.turktelekom.com.tr/adslkota/loginSelf.do

bu sayfadan baktığımda 55 gb

tt online işlemlerden baktığımda 22 gb gözüküyor ve muhtemelen doğru işliyor bende şu anda.

Üstteki tam kullanımı istisnasız ve tam doğru gösteriyor. Alttaki yani Online İşlemler'inki ne idüğü belirsiz. Ya çok geriden geliyor ya da hatalı çalışıyor. Benim gece 2-8 arası kullanımım olmadığı halde yine de diğerine göre eksik gösteriyor bariz şekilde.

|
    |
    bütün indirmelerimi 2-8 arasında yaptım. modem resetleme tarzı şeyler yapmadım. ama bakıyorum AKN dolmuş.
    |
    |
    Intel 8700K @5.1 GHz || Gigabyte Z370 AORUS Gaming 7 || Gigabyte AORUS GTX 1080 Ti Xtreme Edition || G.Skill Trident Z RGB 2x8GB 3200mhz CL14 || Corsair H100i v2 Liquid CPU Cooler || ACER Predator 27" XB271HUA || Samsung 250GB 960 Evo NVMe M.2 SSD || SanDisk Ultra 3D 500GB SSD || Seagate BarraCuda 3TB HDD || Corsair Graphite 780t Full Tower Case || Logitech G710+ || Logitech G903 LightSpeed Wireless Gaming Mouse || Logitech PowerPlay Wireless Charging Gaming Mouse Pad || Creative Sound Blaster Z Sound Card || Logitech Z623 Speaker || Logitech G933 Artemis Spectrum 7.1 headset || TP-Link Archer VR600 v2 VDSL2 Modem || Seasonic Prime 750W Titanium PSU || Schneider APC BX1400U-GR 1400VA UPS
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
emek server
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,630
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.